#MXMMl

Mam męża idiotę.

Byłam wtedy w 38 tyg. ciąży (2 tygodnie przed wyznaczonym terminem porodu). Siedzę w domu, wypoczywam i słyszę dzwonek telefonu. Odbieram, a tam przerażony głos kolegi z pracy mojego męża informuje mnie, że mój partner miał ciężki wypadek, karetka go w stanie ciężkim zabrała do szpitala. Cała się trzęsąc, ledwo mówiąc przez łzy dzwonię po taksówkę. Po dojeździe wpadam na SOR z nadzieją na jakieś informacje, a tu widzę uśmiechniętego męża z kolegą, stoją i gadają.
Nie da się opisać uczuć,  jakie wtedy we mnie siedziały, jednocześnie chciałam rzucić się mu na szyję i wyściskać, że żyje, a z drugiej miałam ochotę jednocześnie go w tym uścisku udusić.

Co się okazało? Mój mądry inaczej mąż wyczytał w internecie, że nasze dziecko już bezpiecznie może się urodzić, doczytał też, że podczas silnego stresu mogę zacząć rodzić. Więc wykombinował sobie, że on mnie wystraszy, ja zacznę rodzić i nasz synek urodzi się idealnie w pewien ważny dla niego dzień.

Nie udało się, dziecko urodziło się po terminie.
Mężowi wybaczyłam, idiota, ale i tak go kocham. Później przepraszał mnie za swój głupi pomysł jeszcze długie tygodnie.
lessthan3 Odpowiedz

Ja bym pewnie urodziła od nadmiernego wysiłku, bo chyba bym go tam pobiła :D

Odpowiedzi (1)
FioletowyDandelion Odpowiedz

IQ jabłoni.

Odpowiedzi (8)
Zobacz więcej komentarzy (10)

#Ut7H1

Jak chodziłam do 1 klasy podstawówki, to moją nauczycielką była pani A., której córka była dwa lata młodsza. Pani A. uwielbiała podkreślać, jak cudowna jest jej córka, najlepiej porównując do nas; a że ja byłam skryta i wiedziała, że nie poskarżę się mamie, to często jej komentarze tyczyły się mnie.

Pamiętam, jak mieliśmy pokolorować jakiś obrazek. Starałam się, ale dużo wychodziłam za linię. Po skończeniu pani zebrała prace; gdy zobaczyła moją, to wyszła na środek, pokazała całej klasie i głośno powiedziała "Jak głupim trzeba być, żeby w wieku 7 lat nie potrafić kolorować? Moja córka jest młodsza i robi to dużo lepiej!".

Do dziś pamiętam to upokorzenie. Ze wstydem przyznam, że mimo że minęło jakieś 20 lat, nadal jest mi przykro, jak sobie przypomnę śmiechy innych dzieciaków.
obrazonaoptymistka Odpowiedz

Tacy ludzie nie powinni pracować w szkołach :/

Dajka11 Odpowiedz

Mam nadzieję, że po tym już za dużo nie pouczyła. Takie babsko to na kilometr od dziecka trzymać

Zobacz więcej komentarzy (5)

#jySRq

Poczułam się dziś odrobinę upokorzona. Od jakiegoś czasu uczęszczam na dodatkowe zajęcia z matmy, bo nie jestem zbyt dużym prymusem matematycznym, ale dodatkowe lekcje mi pomagają. Tak myślałam. Dziś dopadło mnie solidne "zatarcie".

Zastanawiałam się przez ok. 2 minuty, ile będzie równało się działanie 15-8... trzy razy zapisałam nieprawidłowy wynik. Moja twarz zrobiła się czerwona jak burak. Zestresowałam się, a z racji tego, że choruję na astmę... po prostu zaczęłam się dusić (na szczęście interwencja wziewów nie była konieczna na tym etapie). O minę mojej korepetytorki nawet nie pytajcie. Zażenowanie level ekspert. Otworzyła okno, uspokoiłam się i w między czasie wpadłam na wynik.
Arezczs Odpowiedz

Studiuje matematykę, takie działania liczę zawsze na palcach. Pozdrawiam ;)

Odpowiedzi (12)
OkiemKreta Odpowiedz

Oddychaj glęboko, skup się i pójdzie jak po maśle.

Zobacz więcej komentarzy (11)

#l5eK3

Może nie będzie do końca anonimowo, ale może wy odpowiecie mi na kilka nurtujących mnie pytań.

Jakiś czas temu zaczęłam pracę w niewielkim klubie w małej miejscowości. Moja praca polega na donoszeniu do stolików alkoholu i innych napojów, zbieraniu pustych kufli i szklanek, dbanie o czystość w toaletach, na palarni oraz obu salach.

Kiedy widzę te wszystkie dziewczyny, które przychodzą do nas się pobawić, jest mi niedobrze. Patrząc na nie są ładne, wymalowane, dobrze ubrane, widać, że o siebie dbają, ale inaczej myślę, kiedy po raz setny muszę odklejać od ścian zużyte podpaski, zbierać z podłogi zużyte tampony i różne inne. A to ponoć faceci są świniami... Ale spokojnie, w męskim kiblu też nie jest kolorowo.

Powiedzcie mi, czy każdy kto zacznie pić traci coś takiego jak kultura osobista? Nie chodzi mi tu o zarzygane kible, zlewy czy drzwi, bo do tego już przywykłam, ale chodzi mi o zachowanie ludzi względem pracowników. Rozbijanie celowo kufli czy szklanek patrząc mi w oczy jest na porządku dziennym, wyzywanie mnie od najgorszych również. Najbardziej dobijające jest to, że ci, którzy wokół siebie robią największy syf, najbardziej się tego syfu czepiają. W momencie kiedy jestem sama na salach ciężko mi jest ogarnąć wszystko idealnie.
Najgorszym typem są ludzie, którzy po tym, jak posprzątam spod ich stolika i jeszcze dobrze nie odejdę, rozwalają celowo kolejne śmieci...

Co jest nie tak z ludźmi? Czemu nie potrafią uszanować cudzej pracy? Czemu wymalowane dziunie w kiblach zostawiają taki syf? Panowie, czy tak ciężko trafić gównem do kibla, a nie na deskę?

Najlepsze jest to, że co jakiś czas mamy imprezy 16+ i te tak zwane "dzieci" są w stanie utrzymać wkoło siebie większy porządek niż panowie prezesi popijający najdroższe alkohole :)
Anitkaaa11 Odpowiedz

Tak samo jest wszędzie.. np. w sklepach z ciuchami, układam sobie bluzki a jakaś babka rzuca je na ziemie chwilę później.

Odpowiedzi (5)
OPeruit Odpowiedz

Cóż, niektórym wydaje się, że wszystko im wolno i cały świat należy do nich, a po alkoholu, to już szczególnie

Odpowiedzi (1)
Zobacz więcej komentarzy (12)

#KeF5w

Od przedszkola interesowałem się maszynami, np. koparkami, śmieciarkami itd... Jak to mały chłopiec w mieście. Potem przeprowadziłem się na wieś, na której mieszkam już 12 rok. Na wsi wiadomo, ciągniki. Zawsze z podziwem patrzyłem na rolników, gdy śmigali swoim sprzętem. Od zawsze kręciło mnie rolnictwo, gdy ciocia czy wujek pytał kim chcę być w przyszłości mówiłem, że rolnikiem.

W wieku 16 lat zacząłem pracować dorywczo w dużym gospodarstwie, niestety tylko praca fizyczna. Rok później pracowałem w kolejnym nowoczesnym gospodarstwie (roboty i te sprawy). Teraz przed maturą zrobiłem prawko na ciągnik i wożę się jak pan po wsiach i widzę małe dzieciaki, które patrzą na mnie tak jak ja na innych przed kilkunastoma latami. Zawsze byłem wyśmiewany za moje hobby, bałem się do niego przyznać, teraz się nie boję i przyszłość wiążę ze studiami rolniczymi. Kumple czasem śmieją się ze mnie, że jestem wieśniak, bo lubię sobie walnąć parę piwek, jestem dość prostym i uczuciowym człowiekiem i wiele do szczęścia mi nie potrzeba. Gdy oni idą na imprezę, ja wieczorem wracam z pracy, cały od krowiego gówna, jednak kocham tę robotę i marzę o takim życiu.
Wiecie co, na swoim przykładzie osobiście uważam, że marzenia jednak się spełniają i można je osiągnąć ciężką pracą. Dlatego jeśli masz swoje marzenia, to walcz o nie i nie patrz na innych, bo musisz sam swoim życiem pokierować.
xeinap Odpowiedz

A gdyby nie rolnicy to nie mieliby czego do gęby włożyć....

Odpowiedzi (3)
fatamy Odpowiedz

Brawo :) szanuję!

Zobacz więcej komentarzy (14)

#YZV6y

Obecnie jestem dorosłą kobietą, mam swoją rodzinę. Kiedy czytam wyznania dzieci źle potraktowanych przez rodziców, to przypomina mi się wiele sytuacji z mojego życia, kiedy to moja mama wstrętnie się zachowała wobec mnie.

Od dziecka byłam porównywana do innych koleżanek, oczywiście to ja byłam tą gorszą osobą. Jak przyszli goście, to mama mnie przy nich krytykowała o wszystko. Zawstydzała mnie. Po co? Nie wiem.

Jej metodą wychowawczą było upokorzenie mnie przy innych - jak miałam około 14-15 lat, przeciekła mi podpaska i poplamiłam bieliznę. Zaprałam te nieszczęsne majtki, odłożyłam tak, żeby nie leżały na widoku i wyszłam z łazienki (takie plamy trudno schodzą, więc przed wypraniem chciałam jeszcze namoczyć). Przyjechali do nas ciocia i wujek. Kiedy stałam obok nich, mama wyszła z domu i ze złością do mnie "masz wyprać te poplamione krwią majtory!". Miałam ochotę umrzeć ze wstydu... Tak jakby nie można było powiedzieć mi dyskretnie.

Wiele razy w przypływie potrzeby pocieszenia czy rady rozmawiałam o czymś z mamą i się jej zwierzyłam, to później wykorzystywała to przeciwko mnie.

Nigdy mnie za nic nie przeprosiła, nie powiedziała, że mnie kocha.

Mając 13 lat opisywałam w pamiętniku moje pierwsze zauroczenie, wszystkie przemyślenia, marzenia. Zgadnijcie co. Ona go przeczytała. Nabijała się ze mnie, że zakochałam się w Łukaszu i rozpowiadała o tym co wyczytała wszystkim naokoło. Wiecie, jak się czułam? Jak obdarty z godności śmieć. Moja prywatność została perfidnie zgwałcona. Wtedy przestałam jej ufać całkowicie.

Wyzwiska? Ty gnoju, kurwo, szmato jebana, suko pierdolona. Zazwyczaj kiedy miała zły humor, to wyżywała się na kim popadło.

W szkole mieliśmy na jednym przedmiocie prowadzić zeszyt w taki sposób, że pisaliśmy tylko na prawej stronie, lewa była na nasze notatki, definicje, wzory itd. Co zrobiła moja mama? Jak sprawdzała mój zeszyt, to zobaczyła, że co druga strona jest pusta. Co robi normalny człowiek? Pyta dlaczego tak jest. Co zrobiła ona? Wściekła się: "Ty suko zajebana!!! Dopiero kurwa początek roku, a ty już masz zaległości leserze pierdolony, nieuku!".

Kiedy przychodziły moje koleżanki, to właziła do mojego pokoju i siedziała z nami. Nie dało się jej wyprosić...

Kiedy miałam jakieś 18 lat, to zaczęła się u mnie jakaś infekcja intymna, niesamowity świąd, spuchnięte wargi sromowe, nie mogłam tego znieść. Nie było mnie stać na prywatną wizytę, więc został NFZ, gdzie są kolejki. Przełamałam się i poszłam jej zapytać gdzie mogę najszybciej dostać się do ginekologa, bo mam jakąś infekcję. Zwyzywała mnie i dodała, że to od kurwienia się.

Jak czytam pod wyznaniami porady typu "powiedz rodzicom, to Ci pomogą", to chce mi się śmiać, bo niektórzy mają takich rodziców, że nie pomogą, a jeszcze upokorzą.

Wiem jakim rodzicem nie być.
Morderczaopona Odpowiedz

Wypisz wymaluj moja sytuacja. Tylko moja matka mi jeszcze ograniczała dostęp do środków czystości typu żel pod prysznic, jakiś antyperspirant, kiedy np. Coś takiego się skończyło a ja zaczynałam chodzić śmierdząca to było to też dobrym powodem do wyśmiewania mnie. Bo przecież śmierdzę.

Odpowiedzi (2)
PorcelanowyBiskwit Odpowiedz

Podziwiam Cię, że to wytrzymałaś.
Nie potrafię zrozumieć, dlaczego tak ohydna osoba w ogóle jest matką. Przecież ewidentnie widać, że nie ma do tego ani powołania, ani talentu. Koszmarna kobieta, gdybym była na Twoim miejscu chyba coś bym jej zrobiła za taką bezduszność.

Odpowiedzi (3)
Zobacz więcej komentarzy (13)

#QMRGB

Studiuję w Rosji, przynajmniej w tym semestrze. Sytuacja miała miejsce w kawiarence w dużym rosyjskim mieście.
Siedzę sobie, piję kawkę, przy stoliku, dwa stoliki na lewo obok mnie przy osobnym stoliku młoda dziewczyna, pewnie też studentka, nad laptopem, a pomiędzy nami facet, po którego stroju i karnacji widać, że nie Rosjanin, co najwyżej mieszkaniec jakiejś rosyjskiej republiki albo Arab. Ale tam jest ich dużo, więc nikt nie zwraca na to uwagi. I po kilkunastu minutach nagle zamiast czytać swoją książkę, nad którą siedział, perfidnie odwraca się i zaczyna macać po tyłku siedzącą na krześle dziewczynę, ta załadowała mu w pysk prawym sierpowym. Muszę tu przyznać, że dojebała perfekcyjnie, jak zawodowy bokser całą pięścią, a nie jak większość kobiet z liścia. Nos najpewniej złamany, krew gościowi leci, a ludzie się bulwersują. Było tam oprócz nas kilka osób, dwóch facetów łapie zboczeńca i trzyma, a kelner każe trzeciemu lecieć po patrol policji. Są blisko na placu, przy którym leży kawiarnia, zawsze jakiś patrol tam jest. Po kilku minutach przychodzą i rutynowo sprawdzenie dokumentów, spisanie danych świadków i obczajenie sytuacji. Dzikus zaczyna się szarpać, chce uciekać i nie chodzi to u żadne inwektywy rasowe, po prostu wyrywał się jak jakiś małpiszon, kopał i ciągnął do drzwi czterech ludzi (policjanci i ci dwaj faceci nie mogli go utrzymać), kubki zbił, stoliki przewrócił, ale policjanci walnęli z gumowej pały, rzucili go na bar i oparty plecami o ladę nie miał możliwości ruchu. Skuli go i tyle miał. No i wtedy zaczyna się kajać jaki on niewinny, jak go źle traktują. Ktoś, kto minutę wcześniej ładował z buta, teraz udaje niewiniątko. Ale wszyscy wiedzieli jak było i co najwyżej mieli ochotę jeszcze mu dowalić. Policjant spokojnie mówi mu, że on takich rzeczy nie znosi i to, że przyjechał do Rosji na studia (jak się okazało) nie daje mu żadnych praw. Goszczą go i to on ma się dostosować, bo inaczej oni się nie będą p##dolić z nim jak we Francji i u nich co najwyżej dostanie pałą, jak nie będzie respektował rosyjskich zasad. A jak mu się nie podoba, to możemy cię oddać panom (wskazał na tych trzech facetów) i oni z chęcią oddadzą ci za te ciosy. Albo Misza (drugi policjant), pamiętasz tych kiboli z wczoraj, oni z chęcią by się nim zajęli... he, he. Potem powiedział: Idziemy na komisariat i grzecznie, bo to, żeby dojść tam bez uszkodzeń, to jest twój interes, nie nasz. A pani i pan (jeden z tych facetów - miał rozcięte usta) proszę iść do szpitala i zadzwonimy potem, żebyście państwo złożyli zeznania - próba gwałtu, pobicie i atak na policję, wylecisz z Rosji.

A ja? Zabrałem Nataszę do szpitala (lekkie zadrapania) i umówiliśmy się w tej kawiarni tydzień później ;) Jesteśmy po kilku randkach i złożeniu zeznań. A gościa ''deportują'' z Rosji na zbity ryj.
Anonimowaq Odpowiedz

I tu popieram Rosję. Danie domu uchodźcom to jedno, ale pozwalanie im wpierdalać się w nie swoją kulturą i rzucanie się na ludzi to drugie. Przyjechałeś do Rosji - dostosuj się do Rosji. Nikt nie każe ci przecież porzucać tobie religii, gustów itp. Ale minimum dopasowania się przyda.

CzarnaSowa Odpowiedz

A niby w tej Rosyji jest tak źle 😀

Odpowiedzi (6)
Zobacz więcej komentarzy (39)

#q4JGF

Mój chłopak mieszkał w Anglii, przyjeżdżał co dwa, trzy miesiące do Polski, ale czasami ja bywałam u niego.
Gdy przyleciałam do niego, odebrał mnie z lotniska i pojechaliśmy do jego mieszkania. Zdążyliśmy się przywitać długim przytulasem, a drzwi wejściowe się otworzyły, weszła nimi jakaś dziewczyna, rzucając się mojemu chłopakowi na szyję z tekstem, że bardzo za nim tęskniła. Kochany nawet nie wiedział co powiedzieć, a kiedy ONA zapytała kim jestem, to stwierdził, że jestem jego kuzynką i właśnie wracam do Polski, dlatego moja torba, której nawet nie zdążyłam rozpakować, stoi w przedpokoju.

Byłam w takim szoku, że po prostu wyszłam. Teraz wracam do domu i powiem wam, że 3 lata związku poszły się je*ać, a myślałam, że go znam...
ParaBailarLaBamba Odpowiedz

Miłość na odległość, szczęśliwa nasza czwórka.

majer Odpowiedz

Kwintesencja związków na odległość.

Odpowiedzi (15)
Zobacz więcej komentarzy (10)

#hwNnI

Ostatnio, gdy w końcu spadł śnieg, prowadziłam rano samochód. W jakiejś wiosce zauważyłam pana odśnieżającego chodnik, cały ten śnieg rzucał na odśnieżoną już drogę, gdzie robiła się niebezpieczna ślizgawka. Zdenerwował mnie swoim zachowaniem, ale spieszyłam się na egzamin i nie wiedziałam, czy może nie robi dobrze.

Pojechałam dalej, gdzie minęłam się z pługiem śnieżnym.
Dawno nic mnie tak nie ucieszyło, jak wyobrażenie sobie tego pana po tym, jak śnieg wrócił na chodnik.

Chyba mam coś z Grażyny.
AdaWitch Odpowiedz

No to gdzie w takim razie ma wywalać snieg?

Odpowiedzi (7)

#MiR00

Bardzo lubię chodzić do Złotych Tarasów tylko po to, żeby przyglądać się pracującemu w tamtejszym Maku BARDZO niskiemu chłopakowi. Najczęściej zamówienia składam, tak by to on je przyjął (z tego też wiem, że prawdopodobnie pochodzi z Ukrainy). Jego energiczność i żywiołowość oraz zapał do pracy w porównaniu z jego niską, drobną posturą budzą we mnie spokój, wesołość, podziw. Stalkowanie go dosłownie mnie odpręża.
darkwalll Odpowiedz

Taka mała rzecz a cieszy.

Odpowiedzi (2)
blackpaper Odpowiedz

Nie wiem czy na jego miejscu bałbym się czy bym się cieszył :/
No ale spoko

Zobacz więcej komentarzy (12)
Dodaj anonimowe wyznanie