#mboSQ

Moja młodsza siostra została zwyzywana przez księdza na lekcji religii. Powiedział jej, że "jest satanistką i na pewno słucha metalu, bo ubiera się ciągle cała na czarno, a to oznacza, że jest opętana". Do tego wstawił jej ujemne punkty z zachowania za niewłaściwy ubiór i obiecał obniżyć ocenę z religii.

I na nic zdało się tłumaczenie rodziców i siostry, że nosimy żałobę po zmarłym dziadku.
FuckYourself Odpowiedz

A ksiądz ubrany w czarną sutannę..

Odpowiedzi (2)
Minttu Odpowiedz

Ksiądz ma beton zamiast mózgu i tyle.

Odpowiedzi (3)
Zobacz więcej komentarzy (25)

#vCvgP

Mieszkam w niedużym miasteczku. W zasadzie na wsi. I niedaleko mam do sklepu. Któregoś dnia w czeluściach lodówki moim oczom ukazał się straszny widok - nie ma mleka! No to biorę portfel w łapkę, wychodzę i tuptam dziarsko w stronę spożywczego.

Na swojej drodze musiałem minąć kościół. Widzę w oddali, że stoi dużo przystrojonych samochodów. Myślę sobie "pewnie wesele".

Dużo się nie myliłem.

Gdy właśnie mijałem kościół otworzyły się z impetem wielkie drzwi. Ze świątyni wybiega pan młody (po drodze mówiąc mi "dzień dobry"), za nim w pościgu panna młoda, wrzeszcząca na całą wieś. Za panną młodą matka w popłochu, trzymająca długi na chyba kilka metrów welon, a na koniec 4 druhny.

Stałem przez chwilę analizując sytuację, gdy zobaczyłem jak wychodzi dwóch wąsiastych gostków i jeden do drugiego (łapiąc za ramię) mówi: "Chodź... napijemy się" :D
bocadillo Odpowiedz

Może też biegli do sklepu ;)

Odpowiedzi (1)
dimicare Odpowiedz

a mnie to zastanawia, czemu wszyscy wybiegli

Odpowiedzi (3)
Zobacz więcej komentarzy (18)

#Cw70a

Kiedy byłem dzieckiem pewnego razu nie chciałem iść do szkoły i zasymulowałem grypę żołądkową. Do wieczora wszyscy w domu się zarazili nieistniejącą chorobą.
robert16444 Odpowiedz

Pewnie wszyscy nie chcieli iść do pracy/szkoły. 😂😂

Odpowiedzi (1)
DeathFairy Odpowiedz

To ma nawet taką fachową nazwę, takie zakażenie się objawami nieprawdziwej choroby

Odpowiedzi (9)
Zobacz więcej komentarzy (11)

#qPGUk

Będzie krótko:
W gimnazjum robiłem projekt gimnazjalny o motocyklach żużlowych i chciałem się umówić z jednym z czołowych polskich żużlowców na wywiad. W związku z tym napisałem do niego maila z prośbą o spotkanie. Obecnie studiuję i jakie było moje zdziwienie kiedy tydzień temu otrzymałem odpowiedź od tego żużlowca z zgodą na wywiad ;)
JestemNumeremCztery Odpowiedz

Ja po 5 latach dostałam odpowiedź mailową od wykładowcy. Zdążyłam skończyć studia xD

Minttu Odpowiedz

Może ma internet explorer😉

Odpowiedzi (2)
Zobacz więcej komentarzy (15)

#Gi2xF

Okazało się, że mój narzeczony ma żonę. To wyszło na jaw, kiedy przyszła do mnie do domu i mi o tym powiedziała. Ona dowiedziała się za to, że moje imię (Sasza) to może być też męskie imię, a jej mąż jest gejem.
DeathFairy Odpowiedz

Mój znajomy tak nazwał swojego psa

Odpowiedzi (1)
TonyPandy Odpowiedz

Żeby życie miało smaczek, raz dziewczynka, raz chłopaczek!

Przepraszam, tak mi się skojarzyło :D

Odpowiedzi (5)
Zobacz więcej komentarzy (7)

#Ej7HA

Trolling wyniesiony na wyższy poziom?

Ja i moja internetowa znajomość, dziewczyna, z którą pisałem po kilka godzin dziennie przez ostatnie parę miesięcy. Zastanawiacie się, jak ją strollowałem? Ano nijak, okazało się, że to nie jest żadna dziewczyna, tylko mój współlokator gej, który chciał mi w ten sposób udowodnić, że jeśli jestem w stanie poczuć coś do "niej", to mogę poczuć też coś do niego.

No nie udowodnił, ale boję się teraz zasypiać we własnym mieszkaniu.
Frytkizmajonezem Odpowiedz

I to uczucie kiedy nie mozesz znaleźć dziewczyny, a chłopcy, zeby Cie poderwać je udają 😀

Odpowiedzi (3)
kapelusz Odpowiedz

Zamonyowałabym zamek do pokoju.

Zobacz więcej komentarzy (6)

#cNVdp

Nie lubię starszych ludzi. Wręcz unikam ich jak tylko mogę. Dlaczego? W moim otoczeniu znajdują się same monitoringi z beretem i zmęczonymi reklamówkami z Biedronki oraz zrzędliwe pryki co laską po łbie tłuką za hałas jaki wydaje oddychająca młodzież. Przesadzam?

1. Babka rozkazała mi ustąpić miejsce w autobusie. Niby nic, bo stare to i niedołężne, tyle tylko, że to było miejsce stojące. Dla dziecięcych wózków. Z którym akurat jechałam. Odmówiłam, na co starowinka zareagowała wyzwaniem mnie od niewychowanych. Jej krzyk obudził moje dziecko. Potem narzekała, że płacz na cały autobus.

2. Inna babina groziła mi policją, bo moja suczka walnęła stolca, którego nie posprzątałam. W rzeczywistości zwierz tylko się wysikał. W moim ogródku. Na mojej prywatnej posesji. Warknęła, że psy po podwórkach srają, a potem ktoś przejdzie i zapaskudzi sobie buty.

3. Ta sama paniusia wyprowadza swoją popierdółkę. Pinczer-morderca-nie-ma-serca próbował zagryźć mojego wilczarza, to jest, rzucał się w naszą stronę i warczał niczym motor w wersji "matko, jakie to żałosne". Moja sunia kręciła się niepewnie, poszczekując na tą małą gnidę. Babka była wyraźnie zszokowana tym, jaki MÓJ pies jest agresywny. Na koniec miniaturowy bandyta oddał rzadką kupę pod moim płotem.

4. Jakiś dziadyga oskarżył mnie o dręczenie dzieci, po tym jak ujrzał mnie i mojego płaczącego syna. Fakt, iż właśnie wyszliśmy z gabinetu lekarskiego gdzie lekarz podawał dzieciom szczepionki jakoś mu umknął. Wacik na ramieniu mojego syna również. I słowa: "mamo, ja nie lubię zastrzyków" także.

5. Może nie tak stara, bo 52-letni sąsiadka miała w zwyczaju prosić nas o opiekę nad jej kotami, podczas gdy ona wyjeżdża (co zdarza się jej kilka razy w roku na czas około dwóch tygodni). Okay, sąsiedzka przysługa i tak dalej. Gdy jednak jej odmawiamy bo w danym czasie nie jesteśmy w stanie to robi raban, jacy to my samolubni i w ogóle szatany na ziemi. Gdy raz poprosiliśmy ją o opiekę nad naszymi psami była oburzana. "Ja z takimi bestiami nie będę się szarpać!" - mówiła.

6. Stary-pan-szowinista nie mógł zrozumieć dlaczego pozwalamy naszej starszej córce chodzić na treningi piłki nożnej. Stwierdził, iż chcemy wychować ją na lesbijkę.

7. Moher zrugał mnie za kupno prezerwatyw. Postawiłam paczkę na taśmie, a ona stwierdziła, że nie powinnam chwalić się(?) tym, że nie chcę zajść w ciąże.

8. Mój mąż chodził po ogródku bez koszulki. Starsze małżeństwo z domu obok uznało to za nieme zapraszanie wszystkich chętnych kobiet. W ich oczach jest szują, która kusi i zdradza na prawo i lewo.

9. Własna babcia mówiła mi, że jestem gruba. Nigdy nie dostałam od niej czekoladki na urodziny czy pieniążka na "coś słodkiego". Nawet gdy miałam 10 kg niedowagi zarzucała mi otyłość.

Czasem mam wrażenie, że moja wioska to wylęgarnia starego pierdostwa.
Shija Odpowiedz

Ja za to jestem wyczulona "na zapach" starszych ludzi.Strasznie sie tego wstydze,ale starość wyczuwam na kilometr i mnie mdli.

Odpowiedzi (5)
ArcyCiekawaNazwa Odpowiedz

Gdybym j miała styczność z takimi ludźmi to też bym nienawidziła starszych osób

Odpowiedzi (2)
Zobacz więcej komentarzy (34)

#0Rdxb

Mój ojciec to śmieszek, tak wstępem.
Przed chwilą pomogłam mu z autem i ubrudziłam ręce smarem. Więc powiedział mi, że sprejem, który trzyma w ręce się szybko zmywa. Psiknęłam nim sobie ręce, roztarłam. A on się zaczął śmiać.

To był inny smar.
zdradziecka Odpowiedz

pasta bhp! mam na stałe w garażu, na umywalce i pod prysznicem :D to mazidło Ci jeszcze nie raz uratuje życie :D

Odpowiedzi (3)
Izik Odpowiedz

Myślałem, że farba w sprayu.

Odpowiedzi (2)
Zobacz więcej komentarzy (9)

#XqnVr

W poprzednie wakacje, pojechałem z rodzicami, kolegą i jego rodzicami i zaprzyjaźnioną rodziną do Bułgarii.

Jako że przyjechaliśmy w nocy, to pozwiedzać okolicę poszliśmy następnego dnia.
Nie wiedzieliśmy jak dojść na plażę, więc postanowiliśmy zapytać o drogę. Na chętnego zgłosił się tata owego kolegi.
Podchodzi do jednego z przechodniów i pyta:
- A jak u pana z polskim?

Posikałem się.
Nieogar69 Odpowiedz

Jeśli szukacie Polaków to jedźcie do Chorwacji. Tam się od nich roi.

Odpowiedzi (12)
Kotkot Odpowiedz

To ja w tym roku bylam w hiszpani. Jakas parka usłyszała panią która mówiła po polsku i spytali sie jak gdzieś tam dojść. Babka im tłumaczy tłumaczy az w koncu pyta czy maja mapkę to łatwiej będzie im pokazać. Oni ze niestety nie maja. A wtedy wbilam ja mówiąc, że mam dwie i mogę oddać : D

Odpowiedzi (6)
Zobacz więcej komentarzy (5)
Dodaj anonimowe wyznanie