#oqjc4

Jestem kierownikiem działu HR w dużej korporacji znaczącej na rynku i mającej silną pozycję. Kilka dni temu dostałem propozycję pracy, można powiedzieć od mojej bezpośredniej konkurencji. Nie szukam pracy, ale pójść pogadać można. Jakby zaproponowali lepsze warunki to mówię sobie czemu nie, warto w życiu się rozwijać zawodowo. W mojej firmie na chwilę obecną nie osiągnę już więcej.

Na drugi dzień udaję się na rozmowę. Siadam w gabinecie gościa co ma mnie rekrutować. Gadka o dupie Maryny i nagle pada pytanie:
- Gdzie widzi pan siebie za 2 lata?
- Na pana miejscu, zadając mniej idiotyczne pytania.

Ciekawe czy zadzwonią.
XX2411 Odpowiedz

Ale miałeś na tyle odwagi by to powiedzieć to na głos, czy tylko była to myśl w Twojej głowie?

Uneneane Odpowiedz

Pewność siebie Lvl max.

Odpowiedzi (1)
Zobacz więcej komentarzy (6)

#cayr5

Stoję sobie na przystanku czekając na autobus, patrzę starsza pani schowana pod parasolem zagląda do kosza i zaczyna w nim grzebać. Myślę sobie pewnie głodna jest, kupię jej coś do jedzenia. Podeszłam bliżej, patrzę a to Moja BABCIA trzymająca w ręku dwie nakrętki po napojach, które zbiera na wózki inwalidzkie dla dzieci.

Wzięłam własną babcię za bezdomną.
Accio Odpowiedz

Poczułam jakoś dziwną dumę z tej staruszki

TrvskawkaNaTorcie Odpowiedz

To Twoja babcia ubiera się jak hipster? :)

Zobacz więcej komentarzy (1)

#XpH1n

Na wstępie chciał bym dodać, że rodzice kochają nas tak samo i wiedzą, że sprawiedliwie nie znaczy równo. Mój brat zawsze był w centrum uwagi. Gdy był w gimnazjum rodzice kupili mu drogi motocykl, nie miałem z tym problemów, rodzice mieli wyrzuty sumienia że to było nie fair. Mój bart jest beznadziejnym kierowcą, wcześniej wspomnianym motocyklem rozbił się już pierwszego miesiąca. Wyszedł z tego cało, zwykła stłuczka (jedna z 3 tym motocyklem) oczywiście tata musiał się "dogadać z kierowcą" samochodu.

Potem miał samochód, oczywiście spotkał go los podobny jak motocykl. Po pół roku samochód poszedł na złom, ja jakiś czas później skończyłem osiemnaście lat i dostałem po rodzicach samochód, bo uznali że już czas na nowe auto, a mi dali stary. Mój brat oczywiście pożyczył go sobie i los samochodu wszystkim znany - nie miałem z tym problemu.

Rodzice niedawno wyprowadzili się za granicę, wszelkie dobra materialne zostawili (w tym ich auto, którego nie zdążyli wziąć). Nauczeni przeszłością powiedzieli, że nie będzie z niego korzystać, ma pracę to powinien sobie sam kupić, na co on wpadł w szał bo jak to oni śmią?!?!?! Postanowiłem mu pomóc i po godzinie udało mi się wytargować z rodzicami ugodę taką, że w tygodniu samochód będzie stał u mnie pod blokiem, a w weekend będziemy z bratem wracać razem. Ja zadowolony przekazuję dobrą nowinę, a brat wpada w szał i oskarża mnie, że to co zrobiłem było egoistyczne i jego to obraża. Tutaj już mnie zatkało. Jego bezczelność nie zna granic...
ChocolateLover Odpowiedz

Ma prawo jazdy więc 18 powinien mieć skończone, a emocjonalnie przedszkolak. Jak się uspokoi to daj mu batonika w nagrodę.

TrvskawkaNaTorcie Odpowiedz

Wiń rodziców :). Pozwalali mu na wszystko i wychowali go w przekonaniu, że wszystko mu się należy, więc ma prawo niszczyć wszystko wokół.

Zobacz więcej komentarzy (4)

#3zwLu

Uwaga, bo mocne.

Byłam w wieku podstawówkowym.
Podczas kąpieli wkładałam sobie świecę komunijną w odbyt, żeby zrobić sobie dobrze. Tak, byłam bardzo dziwna.
I taką brudną świecę chowałam w schowku nad wanną. (Nawet nie przyszło mi do głowy, żeby ją wyczyścić).
Któregoś wieczoru do pokoju wparowała babcia z ową, ubrudzoną świecą, bo dziadek znalazł i pytała się mnie co to ma znaczyć.
Co ja odparłam?
Że czyściłam nią wannę.
ChocolateLover Odpowiedz

Ale... Jak odkryłaś, że to Ci sprawia przyjemność? Jaki był pierwszy impuls że popatrzylaś na świecę i stwierdziłaś "hmm... a może wsadzę ją sobie w anus?"
Poważnie pytam, to nie hejt, ja w tym wieku to czytałam książki o pieskach więc serio nie wiem skąd takie myśli u dzieciaka.

Odpowiedzi (3)
AnonimowyWalezy Odpowiedz

Moja świeca komunijna była dość gruba.
Teraz się zastanawiam czy autorki też, bo jeśli tak jak moja, to jestem pod wrażeniem...

Zobacz więcej komentarzy (5)

#6n8kQ

Moja przyjaciółka ma młodszą siostrę, która nie raz i nie dwa naćpała się i narobiła problemów sobie, rodzinie, znajomym. Teraz gdy jest po odwyku, mimo widocznej poprawy, schody dopiero się zaczęły, bo czeka ją wiele pracy nad sobą, odwyk to dopiero początek, ale wszyscy są dobrej myśli. Wszyscy poza moją przyjaciółką.

Ciągle mocno kontroluje młodą, głośno mówi, że nie wierzy w absolutnie żadne z jej zapewnień o poprawie. Czasem nawet mnie tym złości, przecież dziewczynę trzeba wspierać. Jakiś czas temu byłam u nich w domu rodzinnym, rozpętała się awantura. Tym razem moja przyjaciółka mocno przegięła i młoda uciekła z płaczem do pokoju. Poszłam za nią próbując ją pocieszyć, jakoś wytłumaczyć jej zachowanie starszej siostry. Zwierzyła mi się wtedy zapłakana, że wpadła w to gówno przez chłopaka, bo się zakochała na zabój, ten pierwszy raz, tak mocno, szczeniacko, ślepo itd. Potem chłopak ją zostawił, więc zgodziła się na odwyk, a gdy wróciła do domu on chciał do niej wrócić. Obiecywał, że się zmieni tak jak ona, ale nie dała mu szansy ze strachu przed swoją siostrą. Była pewna, że ta nigdy nie da jej spokoju i będzie dla niej jeszcze gorsza.

Chłopak załamany wrócił do rodziny, po 2 tygodniach się powiesił. Dziewczyna w rozsypce. Serce mi pękało gdy jej słuchałam. Potem wspomniała, że tak bardzo chciała by pojechać do jego matki, przytulić ją, przeprosić, ale nawet nie ma złotówki na dojazd, bo odcięto ją totalnie od kasy a miejscowość, w której mieszka jest bardzo daleko. No więc ja, głupia, durna, naiwna idiotka, wiedziona szczerą chęcią wsparcia młodej i wypełnienia tymczasowego braku "starszej siostry", dałam jej 250 złotych z zapewnieniem, że nie musi mi oddawać, że to forma prezentu.

Jak zapewne wszyscy już się domyśliliście, młoda pojechała w daleką podróż do krainy smoków, w której mieszkała matka jej chłopaka samobójcy, były tam też kolorowe krowy i latające psy. Gówniara naćpała się aż ją pogotowie zabrało. Nawet nie wróciła ze szpitala, tylko od razu pojechała na odwyk. Nikomu nie powiedziała, że dostała kasę ode mnie i Ja sama NIGDY, NIKOMU się nie przyznam. Chyba nigdy w życiu nie dałam się tak wyrolować. Nie żal mi pieniędzy, trudno, żal mi jej rodziców którzy mieli taką nadzieję. Myślę sobie czasem "cóż, jeśli nie ode mnie, to skądinąd wzięła by kasę, nie moja wina". A jednak poczucie winy pozostaje, winy tego, że powinnam była być bardziej lojalna przyjaciółce i jej wierzyć, niż użalać się nad gówniarą, która w gruncie rzeczy zbierała tylko konsekwencje swoich czynów.
Jistnik Odpowiedz

Na miejscu autorki nie obwiniałbym się za bardzo. Intencje pożyczki były słuszne skoro przekonywała że chce jechać odwiedzić mamę byłego chłopaka. A kasę i tak by skombinowała czy to od Ciebie czy z innego źródła. Pozytywną stroną jest to że się okazało szybko ile ma silnej woli.

CukrowaPanna Odpowiedz

Hello! Czy tylko mnie za każdym kliknięciem na anonimowych przenosi do jakieś reklamy o iphonach?? Uciążliwe to strasznie

Odpowiedzi (9)
Zobacz więcej komentarzy (4)

#TYM1x

Wiem, że Anonimowi mają duży zasięg. Dlatego chciałam Was ostrzec, jeżeli chcecie to ostrzegajcie dalej, przed sklepem internetowym: skleplara.pl

Prawie sama się dałam złapać, ale uratował mnie chłopak, któremu nie pasowały niskie ceny, oraz to że jest tylko opcja wpłaty na konto i żadnych danych dotyczących sklepu. Po wpisaniu w Google, nie ma prawie żadnych info o tej stronie, a jak są to same pozytywy. Jednak na fb znalazłam wypowiedzi innych osób, że to jedna wielka ściema i próba oszustwa. UWAŻAJCIE I SPRAWDZAJCIE ZAWSZE SKĄD KUPUJECIE!!!
Wiem, że ta informacja może nie trafić na główną, ale jeżeli mogę ostrzec i ochronić chociaż jedną osobę przed oszustami to i tak warto.
quashi Odpowiedz

A ja polecam zgłosić sprawę na policję jeżeli ktoś jest poszkodowany, a nie wypisywać takie ostrzeżenia.

Zwłaszcza, że sama nic nie kupiłaś. W internecie można napisać wszystko np. że ostatnio zamawiając telefon z oficjalnego sklepu samsunga przyszło do mnie puste pudełko.

Zgadzam się tylko z tym, że trzeba sprawdzać gdzie robi się zakupy.

mlody123 Odpowiedz

Popieram, dużo sklepów "słupów" jest tworzonych aby pojawić się na okres miesiąca i zniknąć, i ciężko odzyskać pieniądze. Coraz częściej się o tym słyszy, a mało osób sprawdza co to za sklep, i dlaczego np. telefon jest tańszy o 200zł od ceny w sklepie...

Zobacz więcej komentarzy (4)

#I3O6t

Znacie to uczucie, kiedy w głowie wymyślacie ewentualne riposty na przyszłość, ale Wam się to nie udaje?
Ja zmiotłam jedną taką dziewczynę, zaraz po wymyśleniu sytuacji i pasującej "pogadanki" między mną a kimś.
Słowo w słowo wydarzyło się to, co było w mojej głowie :D Jestem z siebie dumna :)
obelaczikadela Odpowiedz

My też jesteśmy z siebie dumni!

GrabieOgrodowe Odpowiedz

U mnie umiejętność komponowania ripost działa niestety w drugą stronę - wymyślam je miesiąc po zdarzeniu.

Zobacz więcej komentarzy (3)

#XbwJ1

Jakie to przykre uczucie, gdy ty pomimo dokładnego oczyszczania, tonizowania i nawilżania cery, masz ciągle pełno pryszczy i zaskórników. Twoja siostra zaś, po opłukiwaniu jedynie twarzy wodą, ma ją gładką jak pupcia niemowlęcia...
kkoluk Odpowiedz

Jeżeli tak Ci to przeszkadza, to może idź do dermatologa po maść z antybiotykiem? Bo szukanie przyczyny i dobieranie metod leczenia to prawdziwa zgaduj-zgadula.

Odpowiedzi (4)
mlody123 Odpowiedz

Im więcej kosmetyków, maseczek itp. używasz tym bardziej wypłukujesz naturalną "osłonę" skóry...

Odpowiedzi (6)
Zobacz więcej komentarzy (11)
Dodaj anonimowe wyznanie