#EPTJH

Jestem dyslektykiem. Niestety.
Oczywiście nie pochwalam tego, że takiej osobie wszystko wolno, bo ma tak a nie inaczej.

Często się wstydzę coś pisać w internecie, bo boję się, że narobię błędów i nieważne jak głęboka jest moja myśl czy może jak zabawna, często ważne jest tylko to, że zrobiłam błąd i zaraz jest wypisywanie o kupnie słownika. Jest to krępujące, bo przez to jestem nazywana głupią itp.
Walczę z tym i muszę się bardziej starać, jeżeli chodzi o wypowiadanie się czy pisanie. Często ćwiczę wypowiadanie się przed lustrem i dużo piszę, pamiętnik czy jakieś złote myśli, by ćwiczyć pisanie. Muszę sobie radzić z tym sama. Niby mam dokumenty z poradni, które mi nic nie dają i nic nie zmieniają. Lubię mimo to przedmioty humanistyczne, interesuję się sztuką itp. Ale jest mi przykro, gdy bardzo się postaram z jakąś wypowiedzią i zrobię jakiś błąd i jest tak zwany śmiech na sali.
majer Odpowiedz

Jak w dobie autokorekty i podkreślania wyrazów można się bać pisać w internecie?

Odpowiedzi (2)

#Lyogk

Studiowałam, gdy okazało się, że moja młodsza siostra jest chora. Wynajmowałam w tym czasie pokój u pewnej emerytki.

Gdy dowiedzieliśmy się, że młoda jest chora, świat nam się zawalił. Leczenie było kosztowne, rodzina nie mogła mnie dłużej utrzymywać, musieli wszystko przeznaczyć na młodą. Studiowałam dziennie, byłam na wymagającym kierunku, który kochałam. Chciałam ratować siostrę, ale też nie chciałam rezygnować z marzeń. Dlatego po namyśle postanowiłam - seks-kamerki. Rodzinie powiedziałam, że pracuję nocami na hali produkcyjnej. Nie chcieli w to uwierzyć, potem bali się o mnie, że się wykończę... Część zysków przelewałam na ich konto, część odkładałam na czarną godzinę, sobie zostawiałam tylko trochę (wynajem, jedzenie).

Po paru miesiącach zyskałam stałego klienta, mężczyznę z Niemiec, który potrafił przesiadywać ze mną na „czacie” (dla niewtajemniczonych: czat pobiera opłaty za czas, w którym mam klienta). Zaczął ze mną rozmawiać, chciał mnie poznać. Po kilku tygodniach zdecydowałam mu się pokazać twarz, on natomiast pokazał swoją. Dobrze mi się z nim rozmawiało i byłam wdzięczna, że nie każe mi się rozbierać. Nawiązaliśmy pewnego rodzaju więź, wpłacał na moje konto pieniądze w zamian za rozmowę na normalnym już czacie. Sytuacja między nami trwała pół roku, aż w końcu wydarzył się cud. Mojej siostrze się polepszyło, więc mogłam zrezygnować z takiego układu. Miałam problem, bo przywiązałam się do tego faceta. Mogłam mu się wygadać, był opiekuńczy. Jednak miałam wyrzuty sumienia. Powiedziałam, że muszę zakończyć znajomość. Nie chciał się zgodzić, błagał, żebym zmieniła zdanie, ale ja chciałam się odciąć od tej sytuacji. Zaczynałam coś do niego czuć, było mi ciężko.

Po kilku dniach oznajmił mi, że ma prośbę. Chciał, żebym dla niego rozebrała. Pomyślałam, że jeżeli mu to zrekompensuje nagłe przerwanie kontaktu, to się zgodzę, plus pierwszy raz wydam pieniądze na przyjemności. Chciał, żebym się przebrała w strój sanitariuszki AK, on byłby przebrany za gestapo. Szczerze mówiąc to szczęka mi opadła, jak to usłyszałam. Wysłał mi link do niemieckiego sklepiku internetowego ze strojami z drugiej wojny światowej i poprosił, żebym zamówiła takowy. Zgodziłam się. Po wszystkim usunęłam konta.

Któregoś popołudnia emerytka zawołała mnie, że mam gościa. Podeszłam do drzwi i moim oczom ukazał się... ON! Stał w drzwiach z bukietem kwiatów.
- Nie chciałem z tobą kończyć znajomości. Mój kolega prowadzi ten internetowy sklepik, powiedziałem mu, że kobieta z Polski będzie u niego kupować strój sanitariuszki i chcę, żeby spisał mi twoje dane. Proszę cię, zostań moją dziewczyną.
 
Byłam w szoku, ale zaprosiłam go do środka. Gdy wyjeżdżał, obiecałam mu, że to przemyślę. Musiałam się z kimś tym podzielić, ale nie wiem co robić.
majer Odpowiedz

Plus za pomysłowość dla gościa i za to że potrafi dopiąć swego. Jeśli nie dostrzegasz w nim przebłysków psychopatycznego, zaborczego i zazdrosnego stalkera, to dlaczego nie?

Odpowiedzi (2)
Odpowiedz

PS przepraszam za styl pisania, ale skręcałam moją historię chyba z 10 razy, żeby się zmieściła :(

Odpowiedzi (4)
Zobacz więcej komentarzy (7)

#dbGoW

Obudziłam się wcześnie rano, jak nigdy. Nie obudziło mnie słońce, nie obudził budzik, nawet koty mnie nie obudziły. Obudził mnie paskudny zapach. No dobra, obudził mnie ohydny smród... Było ciemno, więc czym prędzej wstałam, by zapalić światło i sprawdzić, skąd ten smród dobiega. Najpierw sprawdziłam kuwety - czysto. Inne pomieszczenia - nic podejrzanego nie znalazłam. Ale ten smród było czuć bez przerwy! Dobra, może to coś z zewnątrz? Tak pomyślałam i wróciłam do pokoju.

Mą uwagę przyciągnął dziwny kolor pościeli. Z różowo-białej zrobiła się różowo-biało-brązowa. Cała górna część kołdry, poduszka, prześcieradło były brudne i śmierdzące.

Spojrzałam w lustrze na siebie. I tego obrzydliwego widoku nie zapomnę do końca życia. Cała góra od piżamy, twarz, ręka, włosy... Wszystko żółto-brązowe z jakimiś kawałkami jedzenia... Wtedy przypomniałam sobie o tym, co śniło mi się dzisiejszej nocy.

Śniło mi się, że cała treść żołądkowa podchodzi mi do gardła. Ale że nie chciało mi się wstać, to ułożyłam się na boku i zwymiotowałam w łóżku... Było tego dosyć sporo! Ja leniwa nie chciałam wstawać, by sprzątnąć te rzygowiny, więc wpadłam na okropny pomysł.
To, co zwymiotowałam... Zjadłam. Tak o, po prostu.

Nigdy nie zapomnę tego, jak połączyłam fakty i zorientowałam się, że zjadłam nieświadomie to, co zwymiotowałam. To był dla mnie szok.
Ta myśl mnie tak obrzydziła, że zwymiotowałam ponownie.

Na szczęście już tego nie zjadłam. Tylko należycie posprzątałam.
AndaluzyjskiPies Odpowiedz

O matko! Dawno nic mnie tak nie obrzydziło, jak wyobrażenie sobie jak to musiało wyglądać :o

emulgator Odpowiedz

i właśnie tu by sie przypadało "obrzydliwe, czytasz na własną odpowiedzialność". I tak bym przeczytała ale tak czuję się nieostrzezona...

Zobacz więcej komentarzy (8)

#1OXqz

Zacznę od tego, że mieszkam ze swoją dziewczyną. Dzielimy się obowiązkami domowymi, w tym robieniem posiłków.

Jednego dnia moja luba zrobiła mi śniadanie na uczelnię: kanapki spakowała w pojemnik jak dla dziecka, do tego batonik oraz butelka wody. Z dzióbkiem, a na etykiecie Lewandowski. Całokształt wyglądał jak wyprawka dla dziecka z podstawówki.
Postanowiła zrobić temu zdjęcie i dodała na grupę FB dla jakichś grażynowych kur domowych, czy jakoś tak.

Fala komentarzy była dla mnie niezłym zaskoczeniem. Najbardziej popularne były te, że facet to nie dziecko i ma sobie sam robić jedzenie, że moja dziewczyna ma nie dać się wykorzystywać itp.

Fakt, że ja zazwyczaj zmywam naczynia i robię obiady nikogo nie obchodzi, i słusznie. Tylko dlaczego po jednym zdjęciu założono, że jestem leniwy oraz przypisano mi cechy typowego trutnia?
majer Odpowiedz

I jeszcze ta gejowska woda z Lewandowskim? Prawdziwi mężczyźni chłepczą wodę wprost z kranu w uczelnianym kibelku i zagryzają suchą zupką chińską.

Odpowiedzi (2)
Vitix Odpowiedz

Po tym urywku nie jestem w stanie stwierdzić czy chwalisz się czy zalisz. Tak samo jak Grażyny po jednym zdjęciu

Zobacz więcej komentarzy (1)

#g7a8t

Iks lat temu, kiedy w modzie było jeszcze GG, pewnego nudnego wieczoru zajrzałem tam, żeby zająć czas pisaniem z kimś. Trafiłem na Asię, dziewczynę w moim wieku (sam początek klasy maturalnej). Z nikim innym nie pisało mi się tak dobrze! Spędziliśmy tak ładne parę godzin. I pisaliśmy jeszcze tak przez jakiś czas, by potem wymieniać się coraz to nowymi sposobami kontaktu. Asia nie wiedzieć jak i kiedy stała mi się najlepszym przyjacielem i powiernikiem.

Ponad pół roku później, gdy mieliśmy swoje maturalne wakacje, Asia zaczęła nalegać na spotkanie. A ja uparcie tego unikałem. Teraz wiem, jak głupi byłem, bo pasowało mi, że mam kogoś takiego jak ona - spowiednik, brat i siostra w jednej osobie, która na dodatek mieszka w innej części kraju, więc absolutnie żadnych wspólnych znajomych. Mogłem kreować się na osobę jaką tylko chciałem w jej oczach być, ale to nic nie dawało, bo ona i tak umiała mnie przejrzeć, choć nawet mnie nie widziała.

Stało się tak, że na studia oboje trafiliśmy do stolicy, choć plany mieliśmy całkiem inne. Asia bardzo się cieszyła, że wreszcie będziemy blisko i się spotkamy. Myliła się bardzo, bo ja nadal tego unikałem. Nie wiem, co mną kierowało: strach czy może egoizm? Na studiach poznałem nowych ludzi, nowe życie. Alkohol, prochy, zielsko, dziewczyny na jedną noc.. z miłego (i trochę dziwnego, bo zakompleksionego) chłopaka w krótkim czasie stałem się zwykłym gnojem. Asia cały czas chciała mnie gdzieś zapraszać, wiem, że nawet mnie szukała, ale ja, Pan Świata, miałem na to wywalone. Dopiero teraz widzę, że traktowałem ją jak zwykłego śmiecia albo całkiem ignorowałem, by bo jakimś czasie znów stawać się wzorowym przyjacielem.
Asia się nie zrażała, uporczywie pisała i nie dawała się przegnać. A ja z tego korzystałem. Trwaliśmy w takiej relacji 3 lata, niby bardzo sobie bliscy, a jednak kompletnie obcy. Historia jakich zapewne jest wiele. Niedługo po obronie Asia napisała mi, że ma ostatecznie dosyć i albo przyjdę w umówione miejsce się z nią spotkać, albo odchodzi.
Nie przyszedłem. Zablokowała mnie wszędzie tam, gdzie mogła, nawet nr telefonu zmieniła. Na odchodne napisała tylko, że chciała się spotkać, by powiedzieć mi, że mnie kocha.

Na początku kompletnie mnie to nie obeszło. Kryzys przyszedł 2 miesiące potem, kiedy to tęsknota uświadomiła mi, jak ważna dla mnie była. Próbowałem się z nią kontaktować, ale bezskutecznie. Alko i dragi stały się moimi najlepszymi przyjaciółmi, wpadłem w dół tak głęboki, że nie umiałem z niego wyjść. Odciąłem się od starych i nowych znajomych, olałem wszystkie koleżanki, przestałem szukać Asi. Użalanie się nad sobą było łatwiejsze.

Asię jednak spotkałem. Pół roku potem, kiedy to mój przyjaciel chciał przedstawić mi swoją nową dziewczynę. A kilka lat później żonę i matkę uroczego malca, którego ojcem mogłem być ja...
Speedycucumber Odpowiedz

Typowy facet, wiem po sobie.

NieMaNickow94 Odpowiedz

Jakoś mi Ciebie nawet nie żal. Dostałeś to, na co zasłużyłeś.

Zobacz więcej komentarzy (7)

#wIibf

Moja partnerka związawszy się ze mną przeprowadziła się do mnie, co oddaliło ją od rodziców i dalszej rodziny o jakieś 800 km. Z niektórymi członkami rodziny utrzymuje bliski kontakt, inni są wrogo nastawieni i przestali utrzymywać z nią jakikolwiek kontakt, bo najogólniej mówiąc "nie żyje po bożemu". Ja jestem jednym z dowodów na tę bezbożność. W każdym razie któregoś dnia dostała wiadomość na Facebooku od jednej z kuzynek. Prześledźmy wydarzenia chronologicznie...

Środa - "Cześć! Nasza Jessica będzie miała chrzest. Na jaki adres wysłać ci zaproszenie?"
Wtorek następnego tygodnia - awizo w skrzynce. Polecony!
Środa - polecony odebrany z poczty, w środku zaproszenie na chrzest. Z osobą towarzyszącą! Termin? A, w ten weekend, który właśnie był pomiędzy pytaniem o adres a odebraniem przesyłki.

Trudno mi uwierzyć, że oni ten chrzest tak z dnia na dzień zaplanowali. Jeszcze trudniej mi uwierzyć, że spodziewali się, że osoba, która mieszka 800 km od nich i pracuje 7 dni w tygodniu rzuci wszystko i zorganizuje sobie natychmiastowy wyjazd w drugi koniec Polski. A już najtrudniej mi uwierzyć, że sądzili, że zaproszenie dotrze przed imprezą.

Wniosek? Wymyślili idealny sposób, żeby niechcianej kuzynki nie oglądać, ale żeby reszta rodziny nie miała pretensji, że nie zaprosili.
Coracjatoracja Odpowiedz

Ja tak czy siak bym nie pojechała, bo szkoda mi nadkładać tylko drogi dla niezbyt lubianej kuzynki, na chrzest gdzie nie pełnię ważnej funkcji typu bycie matką chrzestna. Wiec chyba nie macie się co przejmować bo zaoszczędziliście pieniążki i na drogę i na prezent ;)

Zobacz więcej komentarzy (2)

#tdg4L

Dostałam nową pracę. Przed podpisaniem umowy muszę iść do lekarza medycyny pracy, jak każdy. Kłopot pojawił się, kiedy tenże lekarz kazał mi iść zrobić psychotesty dla kierowców. Pani psycholog nieszczególnie się podobały moje wyniki i robiła mi pod górkę.
W końcu usiadłyśmy nad wynikami testu (EPQ-R). Czytała każde pytanie, które się jej nie podobało i kazała mi powtarzać jak odpowiedziałam, z uzasadnieniem takiego a nie innego wyboru. Największy problem miała z pytaniem (występuje w teście dwa razy z minimalnie zmienioną treścią) mniej więcej ''Lepiej chodzić własnymi drogami czy przestrzegać ustalonych zasad?''. Nie mogła pojąć, że można jednych zasad przestrzegać, innych nie, że robiąc coś można jednocześnie przestrzegać zasady i je łamać. Na to ostatnie podałam przykład:

- Kodeks drogowy mówi, że nie wolno jeździć rowerem po chodniku. Jednak masa ludzi, rzekłabym ogromna większość rowerzystów, po chodniku jeździ. Ja jeżdżę po jezdni, chyba że wolno mi jechać inaczej. Czyli przestrzegam zasady, czy nie?

Uznała, że przestrzeganie kodeksu drogowego to łamanie zasad.

Pytanie ''czy bardzo się przejmujesz co ludzie myślą?" zawierało identyczny problem. Z jednej strony oczekiwała wyjaśnienia dlaczego odpowiedziałam tak a nie inaczej, z drugiej miałam ''nie walczyć z założeniami testu i odpowiedzieć tak lub nie''.

- Nie, jest mi wszystko jedno co obcy ludzie o mnie myślą, ale nie jest mi obojętne co myślą o sprawach społecznych i politycznych, bo od tego zależy to, jak głosują, a to, która partia wygra wybory, ma później przełożenie na to, jak wygląda moje życie.

Wybuchnęła śmiechem.

Dyskusja o każdym kolejnym pytaniu wyglądała bardzo podobnie. Dowiedziałam się, że udzielanie wyczerpujących odpowiedzi na pytania, to "dzielenie włosa na czworo" i "walczenie" z panią psycholog. Zresztą... odpowiedź na jedno z pytań w innym zestawie (''czy spotykają cię przykrości?'' -  "tak, ta ankieta zwraca się do mnie w rodzaju męskim'') to złośliwość wobec niej. Przecież w pytaniu o przykrości nie wolno pisać o przykrościach, prawda?

Ostatecznie papier dostałam z jakimiś dopiskami, z których udało mi się rozczytać tylko jeden. Badanie ma być powtarzane co roku.

Tak że... jak będziecie iść na ten test, to sobie sprawdźcie wcześniej odpowiedzi i wykujcie na pamięć, żeby mieć niskie wyniki w każdej skali i nie musieć przez tydzień (musiałam do niej chodzić kilka razy) tłumaczyć psychologowi, że świat wokół was nie jest zero-jedynkowy.
majer Odpowiedz

Problem w tym, że badanie zostało opracowane dla mężczyzn. Nikomu nie przyszło do głowy że może je rozwiązywać kobieta kierowca i że takie czasy kiedykolwiek nastaną ;)

Odpowiedzi (2)
KateClumsy Odpowiedz

Akurat ten przykład z jazdą rowerem po chodniku to było "dzielenie włosa na czworo" - skoro kodeks zabrania czegoś, wskazując jednak wyjątki, to gdy korzystasz z tych wyjątków (czyli jeżdżąc po chodniku np. z dzieckiem do lat dziesięciu, w złych warunkach pogodowych czy co tam jeszcze uwzględniają przepisy) nadal przestrzegasz zasad. ;)

Zobacz więcej komentarzy (7)

#6Xlvu

Zawsze i wszędzie byłam tą najmniejszą. W związku z tym ciągle słyszałam, że jestem na coś za mała. I tak na każdym etapie mego życia wyglądało to mniej więcej tak: Chcesz się z nami bawić? Jesteś za mała!
Jak ona sobie poradzi w szkole, przecież jest taka mała!
Chcesz siedzieć w ostatniej ławce? Jesteś za mała!
Dostałaś rower na komunię, ale nie nauczymy cię na nim jeździć, bo jesteś za mała!
Ta wasza córka chodzi już do gimnazjum? Przecież jest taka mała! Pewnie chora, co? Nie dasz rady iść z nami w góry, przecież jesteś za mała!
Chcesz zrobić prawo jazdy? A jak taki karzeł będzie wyglądał za kierownicą, jesteś za mała!
Podoba ci się ten chłopak?! Pff, szukaj wśród krasnoludów i hobbitów, bo jesteś dla niego za mała!

I tak mogłabym teraz przejść do kulminacyjnego punktu mego życia i powiedzieć, że wszystko zmieniło się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Wreszcie się ode mnie wszyscy odje*ali. Spasłam się i teraz jestem "tą grubą".
XX2411 Odpowiedz

A znasz to: "Mała to jest Twoja pała, ja jestem niska."?

Odpowiedzi (4)
Satanismus Odpowiedz

Autorko kocham Cię, autentycznie się popłakałam ze śmiechu XD
Dzięki za radę :D

Zobacz więcej komentarzy (3)

#ShLaC

Niedawno koleżanka z pracy opowiedziała mi, że kupiła w jakimś komisie czy lombardzie aparat cyfrowy, a w pamięci aparatu były setki zdjęć poprzedniej właścicielki. Obok zwykłych, codziennych, były też nagie, jak się zabawia różnymi zabawkami dla dorosłych, określiła to jako "bardzo śmiałe". Długo nalegałem, ale koleżanka nie chciała ich pokazać, powiedziała, że skasowała i że dziwi się, że poprzednia właścicielka tego nie zrobiła przed wystawieniem na sprzedaż, to było zupełnie nieodpowiedzialne, bo mogło trafić na kogoś innego i zdjęcia znalazłyby się w internecie. Zasugerowałem, że sprzęt mógł być kradziony, a ona na to: "Ty to zawsze musisz mieć jakieś teorie spiskowe".

To nie jest spiskowe, lombardy są bardzo podejrzane, normalnie jeśli ktoś ma coś używanego na zbyciu, to po prostu wystawia na aukcji internetowej. Jestem na 100% pewien, że aparat został skradziony. Wyobraźcie sobie, jak musiała się czuć właścicielka, gdy odkryła, że coś jej zginęło. Naprawdę, zabezpieczajcie swoje pliki, bo może być przypał jak w "Trainspotting" (SPOILER: to się skończyło ŹLE).
No chyba że nie macie przed obcymi ludźmi tajemnic.
tawysniona Odpowiedz

Czasami ludzie potrzebują gotówki na już i wtedy dają, co mogą do lombardu. Może właścicielka nie miała kasy np. na używki, a będąc na głodzie sprzedała aparat, nie myśląc o zawartości. Jeśli sprzęt jest kradziony, to i tak koleżanka nie zawiniła. Z resztą lombardy mają swoje regulaminy w takich sytuacjach.

Odpowiedzi (1)
majer Odpowiedz

A już czekałem na plot twista, że tam była twoja mama :)

Zobacz więcej komentarzy (4)

#4yZ3k

No więc tak...
Od jakiegoś czasu próbowałem namówić żonę do stosunku analnego. Z początku stanowczo odmawiała. Potem, gdy pokazałem, że mam wiedzę na ten temat, wiem, jak co działa i nie zrobię jej krzywdy, zaczęła się stopniowo przekonywać do tego pomysłu. Sama zaczęła zgłębiać temat, odkryła, że seks analny też może być przyjemny i w sumie kilka razy prawie się zgodziła. Niestety zawsze się rozmyślała, co rozumiałem, ale cóż, mój zwodzony od dłuższego czasu samczy popęd sprawił, że zacząłem mojej miłości o tym smęcić i niekiedy naciskać. W pewnym momencie lekka obsesja na punkcie ukochania jej jędrnej pupci dała się tak we znaki, że żona oznajmiła:
- Dobra, będzie anal. Ale ty pierwszy.
- Co?
- No tak. Jak to takie fajne, to mi pokaż.

Mówiła to całkowicie serio. Od tej chwili to ona mnie męczyła o dostęp między poślady, co więcej, wizja przejęcie roli męskiej naprawdę się jej spodobała. Moje samcze ego oczywiście nie mogło znieść takiej zniewagi. Nie przekonywały mnie żadne męskie punkty G czy inne bajery, które moja luba wyciągnęła z tęczowej części Internetu.
Przez około miesiąc sprzeczaliśmy się kto przez kim rozluźni zwieracze.
Ogólnie komedia.

W końcu się zgodziłem. Nie wiem czemu, nie wiem jak. Może przez ambrozję, którą żona ugotowała na obiad i to, że mogłem wybrać wieczorem film, a może zdecydowała o tym prymitywna żądza, zmuszająca do wszelkich upodleń, byle dobrać się do ukochanych pośladków.
Po wszystkim żona była zadowolona i zapytała mnie o doznania. "Romantyczna atmosfera, prawie nie bolało, uczucie dziwne, ale nawet przyjemne" - to jej powiedziałem. Zgodziła się więc, wedle umowy, w najbliższym czasie spróbować, tym razem w roli "pasywnej". No i super, ucieszyłem się.

A teraz powiem wam coś w sekrecie:
TO BYŁ JEDEN Z NAJLEPSZYCH STOSUNKÓW, JAKIE MIAŁEM W ŻYCIU.
Kuźwa, nie sądziłem, że gumowy penis może dać tyle przyjemności. Nie sądziłem, że prostata to brama do cielesnej rozkoszy. Myślałem, że oszaleję, gdy płonąłem od środka, ale zachowywałem niewzruszoną twarz, bo wstyd mi było się przyznać do czerpania takiej uciechy z posuwania w kuper. Gdyby żona nie uznała akcji za zakończoną, lada moment bym doszedł i to z taką mocą, o jakiej się seksuologom nie śniło.

Jestem rozdarty. Z jeden strony czuję się zawstydzony, trochę obdarty z mojej heteroseksualności i męskości, ale z drugiej, ja pierniczę, co to był za kosmos... Chcę jeszcze...
Pomocy.
GajaNika Odpowiedz

Musisz zdecydować co jest dla ciebie ważniejsze, jakies wymyślone poczucie męskości czy taka niesamowita przyjemność!

Odpowiedzi (2)
SchwartzeMargaritte Odpowiedz

To proste. Zawsze przed mów "nohomo". Wtedy się nie liczy.

Zobacz więcej komentarzy (18)
Dodaj anonimowe wyznanie