#mD9pI

Jestem aktorem.
Podczas spektaklu w jednym z mniejszych miast, zgodnie z moją rolą wykrzyknąłem:
- No!

Wtem jeden z chłopców na widowni krzyknął:
- Na no, to się krowy gno!
majer Odpowiedz

Poznałeś Mietka Cięta Riposta, czołowego śmieszka z Pcimia Dolnego :)

Odpowiedzi (2)
DonnaNoble Odpowiedz

Grano w teatrze "Ryszarda III". W trakcie spektaklu aktor zwracając się w stronę widowni krzyczy z patosem:
- Konia! Królestwo za konia!
Z loży na balkonie pada głośne:
- A osioł może być?
Na to aktor, nie zbity z tropu:
- Owszem, niech pan tu zejdzie!

Odpowiedzi (4)
Zobacz więcej komentarzy (2)

#tjCaA

Gdy byłam mała uznałam, że Gargamel powinien w końcu złapać chociaż jednego smerfa. Było mi go żal, że cały czas mu się nie udaje.
Postanowiłam mu pomóc.
Kiedyś w kinder niespodziankach można było dostać figurki różnych smerfów - ja trafiłam na Ciamajdę i Kucharza.
Mała ja zabrałam te figurki i wrzuciłam do gotującej się na palniku wody w małym garnku, dodałam soli, pieprzu i czekałam, aż się ugotują.
Mama znalazła małą mnie w kuchni płaczącą, bo kiedy zeszła z nich niebieska farba, przeraziłam się.
Tak w wieku sześciu lat zostałam zabójcą.
RainbowPawsFogz Odpowiedz

Mi zawsze było szkoda Toma z Tom i Jerry lub Squidwarda ze Spongeboba :c

Odpowiedzi (9)
Anonimowagrazyna Odpowiedz

A w jaki sposób chciałaś je później przekazać dla Gargamela?

Odpowiedzi (8)
Zobacz więcej komentarzy (2)

#fxv5l

Nie wiem czy to złe, dobre, śmieszne, żałosne czy niebezpieczne z jakichkolwiek powodów.

Po śmierci bardzo bliskiej mi osoby postanowiłam nauczyć się świadomego śnienia, aby móc się z nią spotkać i jeszcze raz porozmawiać.
veeey Odpowiedz

To nie jest złe, dobre, śmieszne, żałosne czy niebezpieczne. To wygląda na pomysł wynikający z tęsknoty i smutku, by choć w fantazji spełniło się marzenie dotyczące ponownego spotkania. Jeśli czujesz się przytłoczona, spróbuj porozmawiać z kimś o swoich emocjach, wspomnieniach dotyczących tej osoby, czemu za nią tęsknisz, czemu Ci jej brakuje. Najpewniej dostaniesz wsparcie, a ja z kolei jestem przekonana o tym, że poczujesz się lepiej po rozmowie; tak to właśnie działa.

Egg Odpowiedz

1. To tak nie działa. W świadomym śnie możesz sobie wybrać, co chcesz "przeżyć", ale to wciąż sen, a nie prawda. Zobaczysz wytwory własnego umysłu, nie spotkasz prawdziwej osoby. Świadome sny nie są wrotami do innego świata ani niczym takim.
2. Nie warto mieszać sobie w fazach snu, rozregulujesz sobie rytm dobowy, dorobisz się bezsenności lub innych problemów. A prawidłowy sen to ważna sprawa.

Odpowiedzi (4)
Zobacz więcej komentarzy (5)

#snGGE

Witam, jestem dziewczyną, mam 24 lata i od dzisiaj jestem bezrobotna. Dlaczego?

Byłam na 3 miesięcznej próbnej umowie, przyuczano mnie... Byłam chwalona, że dobrze wykonują tą prace, że nie ma błędów, że jest wszystko robione szybko, sprawnie i w ogóle ach och, więc dlaczego mnie nie zatrudnili? Ponieważ jedna z kobiet (może bardziej menda) która ze mną pracowała poszła do kierownika i powiedziała, że ja tu przyszłam nie dlatego, że chcę pracować, tylko chce zajść w ciąże i naciągnąć ich zakład pracy. Więc podziękowali mi, mówiąc, ze nie nadaje się do tej pracy. :)

Tak, ciąża to świetny pomysł przy problemach z kręgosłupem (których się nabawiłam przy poprzedniej pracy), ogromnym kredytem na mieszkanie i bez pracy.
KartonowaPacynka Odpowiedz

Przecież to bezpodstawne oskarżenie. Nie masz żadnej możliwości naprostowania tej sprawy?

Odpowiedzi (3)
Dajka11 Odpowiedz

Komuś się wyznanie 2 razy dodało?
Pierwsze, kilka stron Niezweryfikowanych wcześniej, miało chyba -6 głosów i kilka komentarzy, to ma +1 głos i 1 komentarz.

Zobacz więcej komentarzy (6)

#MVCcQ

Będzie krótko i na temat.
Uwielbiam wąchać innych ludzi. Szczególnie kiedy idę chodnikiem. Wtedy czekam aż kogoś zapach do mnie doleci i zaciągam się głęboko. Uwielbiam zapachy różnych perfum, a już w ogóle płynów do płukania. Dzięki temu rozpoznaję innych nawet ich nie widząc.
Risha Odpowiedz

Meneli też lubisz wąchać?

Odpowiedzi (3)
kupieciczekolade Odpowiedz

a ja nienawidzę wyperfumowanych ludzi. Najczęściej moherek.

Odpowiedzi (7)
Zobacz więcej komentarzy (5)

#J0s2e

Niedawno wprowadziłam się do bloku, w którym są cienkie ściany, a co za tym idzie wszystko słychać.
Pewnego razu, korzystając z luźniejszego dnia postanowiłam ogarnąć się i trochę poćwiczyć.

Wszystko fajnie, włączyłam playlistę i wzięłam się do roboty. Po jakieś dwudziestu minutach odezwał się dzwonek, więc zastopowałam i poszłam otworzyć.
Kogo zobaczyłam za drzwiami? Nieznaną mi kobietę, która powiedziała że akurat przechodziła obok i spodobała jej się moja muzyka, więc prosi o zapodanie playlisty. :D
SpanieMoimNalogiem Odpowiedz

Po wzmiance o ćwiczeniach myślałem, że będziesz tak sapać i stękać po nich, aż kobieta przyjdzie powiedzieć Ci, żebyś nie zaspokajała się.

zmiennaniezmienna Odpowiedz

wklej linka w komentarzu! :D

Zobacz więcej komentarzy (3)

#ixCe5

Jakiś czas temu dodałam tu wyznanie, że zapytana o rocznik, podczas kontroli biletów w miejskim autobusie, odpowiedziałam 2017.

Dzisiaj wracając ze szkoły podałam kanarowi zamiast biletu własny telefon...

Ps. Jak na złość był to ten sam mężczyzna, co przy pierwszym wyznaniu.
ciaglezapominamhasla Odpowiedz

Dlaczego wszystkie komentarze pod tym wyznaniem są takie idiotyczne i chamskie

Odpowiedzi (6)
Zobacz więcej komentarzy (5)

#a2Prg

Chłopak mi powiedział, że będę mieć tylko samo czasu co on.


Mój pierwszy raz trwał 6 sekund.
majer Odpowiedz

Trening czyni mistrza :)

FoxyLadie Odpowiedz

To zależy, w jaki sposób to powiedział. Mój przed poznaniem mnie miał problemy z dojściem, ale podobno podniecałam go do granic i przed seksem powiedział, żebym była przygotowana, że albo będzie to trwało minutę, albo godziny (nie w pozytywnym sensie). No i miał rację, że nie było normalnie 😉 Ale porozmawialiśmy, ja go wsparłam i uspokoiłam i teraz mamy naprawdę udane stosunki 😁 Ważne, żeby facet miał chęć nad sobą pracować.

Odpowiedzi (1)
Zobacz więcej komentarzy (5)

#YvnnW

Siedzę i płacze. Właśnie skończyłam czytać artykuł na stronie lokalnego stowarzyszenia przyjaciół zwierząt (wstawione są też zdjęcia), gdzie ktoś dokonał mordu na zwierzętach: zakopana skatowana żywcem suka, którą niestety weterynarze nie odratowali, a obok niej jej zabite uderzeniem łopatą w głowę pisaki.

Pomyślicie jaką mendą trzeba być, to czytajcie dalej. Niedaleko tego oto miejsca znaleziono kocice powieszoną na sznurku za gardło, a pod nią dwa kocięta z ukręconymi karkami. Ja nie wiem jaką BESTIĄ trzeba być, by coś takiego uczynić. Mi już słów brak, resztę ocenie już sami.
Aliccjaa Odpowiedz

Rozumiem cie autorko, to co się dzieje jest niewyobrażalnie strasznie. Ale czy jest to sens opisywać jako anonimowe wyznanie?

Realistice Odpowiedz

Tylko ja mam wrażenie, że coraz więcej osób traktuje anonimowe jak stronę do propagowania własnych poglądów i skłaniania do przynależenia do pewnych stowarzyszeń?

Odpowiedzi (1)
Zobacz więcej komentarzy (11)

#fy5nn

Ostatnio na lekcji religii, prowadząca zajęcia siostra zakonna, zrobiła nam "pranie mózgów" o aborcji, antykoncepcji, seksie przedmałżeńskim, samogwałcie i homoseksualizmie, a to wszystko na jednej lekcji w 3 klasie gimnazjum! Wniosek z tego taki, że cała klasa będzie się smażyć w piekle. :P To raczej nie jest dobre rozmawianie o tym z 15 latkami, tym bardziej, jeśli wmawiała nam, że homoseksualizm jest chorobą, trzeba to leczyć, że to można wybierać?! W życiu nie słyszałem większych kłamstw. Na każdy sprzeciw odpowiadała, że uczy nas tylko nauki kościoła.

Akurat przypadło, że następnego dnia mieliśmy zajęcia z psychologiem, a jednocześnie seksuologiem, który miał jakieś pojęcie o tym co robi. Po lekcji podszedłem do prowadzącej i opowiedziałem, czego na religii nas w tej szkole uczą, na co ta odpowiedziała, że to jest skandal, że jak ktoś nie ma pojęcia o tym to nie powinien uczyć, poszła na skargę do dyrektora. Siostra będzie miała chyba problemy...

A tak się złożyło, że ja jestem gejem... :)
ReinmarDeBielau Odpowiedz

Nie przekazuje nauki Kościoła, bo KK nie potępia homoseksualizmu jako takiego, ale czyny homoseksualne. I zdaje sie, ze nie ma w Katechizmie słowa o tym jakoby była to choroba. jeśli się mylę to mnie poprawcie :)

Odpowiedzi (7)
deana Odpowiedz

To jak to choroba i można wybrać? Ona jest nielogiczna nawet próbując przekazać własne racje. Według mnie choroby się nie wybiera ;)

Odpowiedzi (2)
Zobacz więcej komentarzy (19)
Książka Anonimowe Dodaj anonimowe wyznanie