#0hTqb

Pierwszego dnia po przeprowadzce do mieszkania kupionego "pod klucz" postanowiłam od razu przetestować prysznic, podekscytowana jak dziecko (w poprzednim mieszkaniu mieliśmy tylko wannę). Nawet nie zdążyłam dobrze obejrzeć półeczek zamontowanych na ścianie. Pech chciał, że się - kolokwialnie mówiąc - wypieprzyłam. Centralnie na zadek, gdzie później nosiłam pięknego, soczystego siniaka.

Bilans strat? W sumie siedem szwów, jeden palec kiepsko mi się zgina, rozbita ścianka od prysznica, kilka pękniętych kafelków, krew wżarta w fugi (domywaliśmy to pół roku). Oprócz tego - oberwana umywalka, której próbowałam się złapać, zanim wpadł mąż. Umywalka pociągnęła za sobą na dno kilka kafelków. Mąż natomiast, nie mogąc dostać się do łazienki, w przypływie adrenaliny po prostu zdewastował zamek. Jakby tornado przeszło.

Dostaliśmy za to odszkodowanie od firmy, która wykańczała mieszkanie. Fachowiec stwierdził, że wyposażenie łazienki było wadliwe, materiały bez atestów, brodzik też jakiś nie ten - nie pamiętam już dokładnie.

Najważniejsza jest anonimowa część: to nie były żadne wady porcelany łazienkowej. To po prostu kurki w nowym prysznicu kręciły się w odwrotną stronę niż w starym - i ja, chcąc zakręcić zimną wodę, przez przypadek odkręciłam ją do oporu. Był to taki szok, że przewróciłam się i zniszczyłam pół łazienki.

Nie wie nikt - teraz Wy. Nie podkablujecie mnie nikomu - mąż nie czyta anonimowych, rodzina zna inną wersję mojego wypadku, sprawa z ubezpieczeniem jest prawnie przedawniona.
Pozdrawiam, jednoosobowy zakład wyburzeniowy :)
Swiezychlebek Odpowiedz

Halo, policja? :D

Vampire7

Proszę przyjechać na anonimowe! ;)

PlastelinowyKubeczek

Io io io :D

Anonimowy04

Ręce do góry!🚔

AqAqq Odpowiedz

Daj numer do tego zakładu wyburzeniowego, bo nigdzie nie mogę znaleźć, a potrzebuję"małego" remontu łazienki 😂😀

XX2411 Odpowiedz

Wiesz, myślę że jakby wszystko było ok, to raczej nie dałabyś rady zwykłym przewróceniem się narobić takich szkód.

5476 Odpowiedz

"Tylko wanne" zabawne bo wanna jest uznawana za bardziej ekskluzywne wyposażenie od prysznica :p

BellaIza Odpowiedz

Bzdura. O ile nie ważysz 200 kg, poprawnie zamontowana umywalka nie urwie się ot - tak, a już na pewno nie pociągnie za sobą kafelków. I fugi wchłaniające krew? Ewidentna fuszerka, w łazience stosuje się obecnie specjalne, wodo i plamoodporne fugi.

BlachazRdza Odpowiedz

Chyba nie chciałbym jechać z Tobą na wakacje do hotelu :D

PaniProcesor Odpowiedz

Dobry, ja się tylko spytać czy piętro też pani wyburzy.

debest1111 Odpowiedz

Ściema... Najpierw jest napisane, że w poprzednim mieszkaniu była tylko wanna, a później, że kurki odkręcały się w przeciwną stronę niż w starym prysznicu.

Jasnosiwa

u mnie jest jedna wanna i są kurki i jeden prysznic i w nim nie ma kurkow, to naprawde az tak dziwne?

OmegaTheBest Odpowiedz

Chodź, założymy firmę. Też jestem chodzącym tornadem ;D

Magdzia2004 Odpowiedz

Chętnie skorzystam z twych usług

Zobacz więcej komentarzy (4)
Dodaj anonimowe wyznanie