#35WW6

Zawsze marzyłem o koloniach, obozach, wakacyjnych przygodach ze znajomymi. Jak miałem 14 lat, to rodzice pierwszy raz mnie wysłali na coś takiego z moimi znajomymi. Po paru dniach obudziłem się rano goły z rękami przyklejonymi do czoła. Taka to była "wymarzona przygoda"...
Cykada1231 Odpowiedz

Chciałeś wakacyjną przygodę, to masz. Więc nie narzekaj 😂

BellaIza Odpowiedz

Powiadasz, że obudziłeś się po paru dniach...?
No no no, w wieku 14 lat tak imprezować...

Kubuleki

Nie wiem czy dobrze rozumuję, ale dla mnie jest duża różnica między tym co jest w wyznaniu (po paru dniach obudziłem się), a tym co napisałaś (obudziłem się po paru dniach)...
W pierwszym przypadku "...od przyjazdu minęło parę dni. Gdy się obudziłem...", W drugim "Gdy się obudziłem po paru dniach...".

BellaIza

Kotku, nie martw się. Kiedyś poznasz magiczne słowo "ironia" :) i 4 osoby, które dały Ci plusika również.
To będzie fajny dzień, zaprawdę powiadam Ci!

Arabella00 Odpowiedz

Z kim ty jeździsz na obozy?

PoraNaPiwo

Ej ale to jest norma na obozach w zieloną noc. Oczywiście to co spotkało autora, dotyczy głównie upierdliwych dzieciaków ;)

lyzeczka

ze swoimi znajomymi

queenB Odpowiedz

Mnie tak bardzo dręczyli, czyt. molestowali starsi obozowicze, że chciałam wyskoczyć przez okno. Opiekunowie mówili mi, że mnie dręczą, bo jestem zbyt sztywna i nie potrafię się dobrze bawić. Nigdy nie czułam takiej niemocy, jak wtedy. Ja miałam 11 lat, moi dręczyciele 15-17. A molestowały mnie...dziewczyny.

PurpleLila

Mam nadzieję, że to potem zostało gdzieś zgłoszone

queenB

Coś Ty, w roku 2002? Gdzie i tak wszyscy stwierdzili, że to moja wina, że mi "dokuczają"? Ja sama w to uwierzyłam.

PannaZmarsa Odpowiedz

Takie przykre i chamskie akcje Zdarzają się nie tylko na koloniach. A swoją drogą upili Cię, że tak mocno spałeś, gdy Cię rozbierali? I przylepiali ręce?

PoraNaPiwo

Nie trzeba być pijanym, wystarczy że ktoś ma mocny sen. I jest upierdliwy na tyle że wkurza to innych. Mniej upierdliwym ludziom zazwyczaj rysuje się wąsy, albo nakłada pastę do zębów na twarz ;)

PoraNaPiwo

A no i dotyczy to zielonej nocy oczywiście, czyli tylko tej ostatniej ;)

Dodaj anonimowe wyznanie