#3lFva

Mojej studniówki i tego co działo się po niej nie zapomnę do końca życia.

Byłam lekko pijana i poszłam rozmawiać z moim kolegą. Poszliśmy na parking pod przepiękną salą i tam długo rozmawialiśmy, po czym chwycił mnie i zaczął całować, nie wspominając już o jego dłoni, którą pchał mi pod sukienkę i tylko to, że w momencie otrzeźwiałam sprawiło, że dałam radę mu postawić jakiś opór. No cóż, całowaliśmy się, po czym on wsiadł w samochód i pojechał, a ja jak gdyby nigdy nic wróciłam na studniówkę i udawałam, że jest wszystko super, mając ciągle to wydarzenie w głowie. Rozważałam dosłownie tysiąc scenariuszy dlaczego tak się stało, koniec końców chciałam puścić to wszystko w niepamięć, żeby nie psuć ostatnich miesięcy w klasie. Ale tego, co dowiedziałam się dziś, dosłownie się nie spodziewałam...

Unikał mnie od poniedziałku jak ognia, zablokował mnie na wszystkich social mediach, a dziś wyznał mojej klasie, że nie mógł się pozbierać po tym co mu zrobiłam i chciał podać mnie na policję o napastowanie seksualne...

Kto tu jest poszkodowany, bo już lekko się zgubiłam...
Pestgirl Odpowiedz

Zabezpieczyl się na wypadek gdybyś chciała to gdzieś zgłosić.

Hvnz Odpowiedz

Jakim cudem to wyznanie jest na głównej? Co się wyprawia z tą stroną?.!

Etanolansodu Odpowiedz

A wedlug feministek to ty masz udowodnic twoja niewinnosc, a nie on twoja wine :) czy moze to dziala tylko w przypadku, gdy mezczyzna zostaje oskarzony?

Silas

Etanolansodu zapewne ma na myśli ostatni projekt ustawy wysunięty przez środowiska feministyczne, zgodnie z którym to nie osoba pokrzywdzona (w domyśle: kobieta) będzie musiała udowodnić, że doszło do przestępstwa, a osoba oskarżona (w domyśle: mężczyzna) będzie musiała udowodnić, że do czynności seksualnych doszło za zgodą obu stron. Gdyby ten projekt wszedł w życie, to w razie oskarżenia ze strony tego chłopaka, to nie on musiałby udowadniać prawdziwość swoich pomówień, tylko autorka musiałaby dowodzić już nie tego, że do macanek doszło za jej zgodą, a wręcz tego, że doszło do nich bez jej zgody. Innymi słowy, ciężar dowodu zostałby przerzucony na oskarżonego, a nie na oskarżającego.

Etanolansodu

Dwanastroje, wszystko wytłumaczył/a Silas :) i tym samym odpowiedziała na moje pytanie, czyli tak, zawsze zgnoić trzeba faceta. Koczek, jesteś feministką, ale się z nimi nie zgadzasz? To one was reprezentują. Ja nie jestem feministką właśnie dlatego, że one nie walczą o równość od dawna, a ja właśnie chcę równości. To tak jakbyś była w jakiejś partii, ale jej nie popierała. Gdybyś chciała równości, to indefikowałabyś się jako ktoś kto walczy o prawa człowieka, a nie TYLKO i wyłącznie prawa kobiet- FEMInizm. Naprawde nie chce o tym tutaj dyskutowac, poczytaj o tym co twoje siostry feministki wyrabiaja, to one cie reprezentuja i to one walcza w twoim imieniu, skoro popierasz feminizm chyba powinnas popierac dzialania waszych aktywistek? Nie odbieraj tego jako atak, fajnie byłoby gdybyś przeczytała całą wypowiedz jeszcze raz i sie zastanowila czy to nie jest prawda, poczytala dziennik feministyczny itd. Jesli nadal bedziesz indefikowac sie jako feministka, ale ich nie popierac (Nie chodzi mi o rozne osoby, a raczej te, ktore maja wladza, choc skoro osiagnely wladze dzieki innym feminsitkom, ktore je popieraja, to chyba wiekszosc jednak mysli tak jak one). Jesli uwazasz, ze prawo, ktore opisal/a Silas powinno wejsc w zycie i widzisz w tym rownosc, to zdecydowanie jestes 100% feministka.

Etanolansodu

Jaką większością? Większość co feministki robią to walczą o przywileje dla kobiet, nie o równość. Kiedy zrobiły coś dla facetów? Jak można walczyć o równość jednocześnie starać się oczerniać facetów- każdy oskarżony to gwałciciel, ale oskarżona kobieta to nic. Kiedy protestowały by kobiety dostawały takie same wyroki w sądzie? No nigdy, bo im tak lepiej. Kobieta zmuszająca do prostytucji swoją córkę dostała 150 dni do odsiadki!! Facet oskarżony o gwałt, był niewinny, a przesiedział 18 lat. Kiedy walczyły by polskie sądy uwzględniały ojców, a nie tylko matki? O toalety dla ojców/miejsca parkinkowe dla ojców? Wszystko jest dla kobiet. Facet własnego dziecka nie ma gdzie przewinąć, bo przewijaki są w pokojach dla matek lub damskich toaletach. W Polsce jest kult matki i kobiet np. Maryji. Kiedy one walczyły o równość? Tylko o aborcje.

Dodaj anonimowe wyznanie