#5O2QR

Wyższa uczelnia. Przed zajęciami na basenie wuefista daje radę: "Proszę wziąć prysznic przed wejściem na basen, żeby ten, który za tobą płynie, nie spijał pozostałości po nieudanym stosunku".
HellBlazer Odpowiedz

I to się nazywa dbanie o innych z zachowaniem kultury osobistej

Imaginarium

Raczej słaby, chamski żart świadczący o totalnym braku profesjonalizmu i prostactwie.

Ebubu

albo dosadność która ma innym wpłynąć na wyobraźnię.

Imaginarium

Ebubu spoko, gdyby to było kiedyś,y kumplami. Ale jest w cholerę niestosowne na linii nauczyciel/wykładowca - uczeń/student.

HellBlazer

Jasne imaginarium. Tak oceniaj dalej człowieka z który pewnie nie jeden raz widział sytuację, przed którą grzecznie teraz ostrzega. Dziwnie patrzysz na świat.
Facet zrobił to w bardzo kulturalny sposób, a Twoje gadanie o kumplach świadczy, że chyba ich nie masz. Powiedz proszę jak powinien to powiedzieć w tak samo dosadny sposób? Śmiało. Nie powinien w ogóle? Powinien.

typiara

Może po prostu "proszę się wykąpać przed wejściem do basenu" nie działało i część osób się nie kąpała. Znam takich co potrafią się tydzień nie myć i wyobraź sobie teraz że taka fleja włazi do basenu i pływa obok ciebie. Ble.
Taki dosadny opis działa na wyobraźnię i myślę że nawet najbardziej oporną w kwestii higieny osobę przekona do umycia się. Czasami inaczej się po prostu nie da.

typiara

co nie znaczy żeby się nie kąpać przed wejściem do basenu. Tego chloru nie ma tam aż tak dużo żeby natychmiastowo unieszkodliwić bakterie. Chlor w dużym stężeniu (atkim które natychmiast niszczy bakterie, grzyby i wirusy) popaliłby ludziom skórę i wywołał zatrucie przy wdychaniu. Używałam dużego stężenia na ściany z pleśnią, wiem jak to podrażnia drogi oddechowe. A efekt i tak był dopiero po ok. godzinie, a nie od razu.

HellBlazer

Ależ Wy nie znacie ludzi...
Jak sadzisz Typiara... Ile osób wykona polecenie dla danego polecenia, a ile gdy się dowie o jego celu? Jak wygląda postrzeganie w grupie tego, który tego nie zrobi? Inżynieria społeczna.

Awruki

HellBlazer ty kijanko 😢

bazienka

#ironia

kociambe Odpowiedz

Może niezbyt ładnie powiedziana ale bardzo dobra rada.

Agatulka Odpowiedz

Hahaha no i git

Dodaj anonimowe wyznanie