#5zo5S

Jestem 28-letnim facetem. Już od kilku lat poprawiam swoją urodę henną. Przyciemniam brwi i górne rzęsy. Raz przyciemniłem dolne rzęsy. Zbyt rzucały się w oczy, więc nie powtórzyłem tego. Jestem blondynem i moje brwi naturalnie są bardzo niewyraźne. Po hennie stają się po prostu normalne, a twarz wygląda zdecydowanie lepiej. Rzęsy mam dość długie, ale ze względu na blond były praktycznie niewidoczne. Hennę powtarzam średnio raz na miesiąc. Sam rozrabiam roztwór z henny i sam go nakładam. Banalnie prosta sprawa. Nikt się nie dowie, że to robię, bo gdy zacząłem, zmieniłem także dość znacząco fryzurę. Gdy ktoś się zastanawia, czy coś się zmieniło w moim wyglądzie, to myśli, że to fryzura. Nikt nie pomyśli, że to henna.

Ot, takie anonimowe wyznanie.
PurpleLila Odpowiedz

Nie myśl, że wszyscy dadzą się złapać, że tu tylko o fryzurę chodzi ;) jak dla mnie nie masz się jednak czego wstydzić - każdy robi to na co ma ochotę. Krzywda nikomu się nie dzieje.

Yavanna Odpowiedz

Wielu facetów robi hennę i nawet regulację brwi. Tylko robią to w sposob " niedbały" żeby nie było widać że coś robili :) nie ma się czego wstydzic

Etanolansodu

A jeszcze więcej daje po prostu rodzinie lub dziewczynom to robić.

Tayla Odpowiedz

Niektorzy faceci tez przyciemnaja brode jak jest jasniejsza od wlosow. Nie widze w tym nic dziwnego. Czemu do wszystkiego musi byc przypisywana plec?

CichaPaprotka Odpowiedz

Dużo mężczyzn teraz robi sobie hennę z regulacją. To nic takiego :)

Etanolansodu

A raczej tylko pozytywne.

Niezywa Odpowiedz

Raz ze robisz to dla siebie a dwa że przynajmniej unikasz komentarzy gdzie brwi spie*doliły.

arbuzek Odpowiedz

W dzisiejszych czasach przyjęło się, że tylko kobiety używają kosmetyków i innych kosmetycznych zabiegów. A zapominamy, że np. w Egipcie to faraon miał wymalowane oczy.

Schaboszczaki Odpowiedz

A co to za henna? Ja jak sobie robię w domu fajny efekt widoczny jest przez kilka dni, potem zaczyna się zmywać, jak Twoja trzyma przez miesiąc, to też ją chcę

Etanolansodu

Jest blondynem, dużo mu nie trzeba.

Schaboszczaki

To bez różnicy, też jestem blondynką i po prostu po 2 tygodniach już zupełnie nie ma śladu po hennie, czy bym użyła brązowej czy grafitowej

Etanolansodu

Czyli twoje brwi to jedyne słuszne brwi i nie ma opcji by henna zachowywała się inaczej u kogoś innego? Okay.

Schaboszczaki

Dokładnie! Tylko moje liczą się na świecie, stąd pytanie co to za henna, bo może dłużej by wytrzymała na moich jedynych słusznych brwiach

kochamjedzenie

Polecam hennę Refectocil

LovaZef Odpowiedz

Coz, henne naklada sie na rzesy przy zamknietych powiekach, farbuja sie dolne i gorne na raz

Etanolansodu

Można też jak tuszem pomalować.

Przezdziurkeodklucza Odpowiedz

Nie ma się czego wstydzić. Przede wszystkim, robisz to dla siebie☺ mój brat do dziś używa fluidu do twarzy bo tak lubi. I co ? Nikt go za to nie zabił. Kosmetyki nie są tylko dla kobiet. To jest po prostu stereotyp.

KryzysTworczy Odpowiedz

A ja jestem jasną blondynką, mam bardzo jasne brwi i niewiele ciemniejsze rzęsy i nie używam henny ani w ogóle nic na rzęsy i brwi, bo podoba mi się tak jak jest.

kapelusz

A ja na obiad miałam ryż z sosem pomidorowym i mielonym mięsem.

ToTylkoJa90

Dziwna sprawa. KryzysTworczy napisała to co autor wyznania, a tylko ona ma minusy.

bazienka

no i fajnie, powodzenia ;)

Wakacyjny

Według niektórych ludzi autor jest niemęski, babski itp. Henna nie jest uważana za normę u mężczyzn, zaś u kobiet jest to coś normalnego i powszechnego, więc używanie henny przez kobiety nie jest anonimowe.

KryzysTworczy

Zasadniczo napisałam że NIE używam henny

Zobacz więcej komentarzy (7)
Dodaj anonimowe wyznanie