#9GAH1

Kocham swoją partnerkę, jesteśmy razem trochę ponad rok, na początku nie było łatwo z powodu mojej zazdrości o jej przeszłość, ale teraz jest dobrze, nikt mnie tak nie rozśmiesza jak ona, podróżujemy, miło spędzamy czas.

Nasza historia zaczęła się od spotkania na aplikacji randkowej, ona musiała izolować się przez dwa lata z powodu Covida i chorej cioci, z którą mieszkała, a teraz szukała kogoś, z kim mogłaby się dobrze zabawić. Ja wtedy dopiero co wyszedłem z poważnego związku, 5 lat razem, i też chciałem się tylko dobrze bawić. Ale los chciał, że spodobaliśmy się sobie na bardziej niż tylko fizycznym stopniu i staliśmy się parą. Problem w tym, że ona seksualnie przeżyła każdą fantazję pod słońcem zanim się spotkaliśmy i teraz nawet przy mnie próbuje czy to zaprosić inną kobietę do naszego łóżka, czy na orgię, ale mówi, że hamuje ją jej uczucie do mnie i miłość, którą czuję. Jeden krok do przodu, jeden do tyłu, i to tak od kilku miesięcy.

Ja zbliżam się do 30 lat i chciałbym kiedyś założyć rodzinę, kupić dom z ogródkiem itd. Czuję, że nie będę gotowy tego zrobić, jeżeli sam nie przeżyję tego, co planowałem przeżyć seksualnie zanim ją spotkałem. Chciałem po prostu żyć i się dobrze zabawić przez kilka lat zanim zacznę „poważne” życie. Boję się, że jeżeli wszystko czego chcę doświadczyć lub chociaż część tego, co chcę doświadczyć się nie wydarzy, to w przyszłości będę nieszczęśliwy lub, co gorsze, będę zdradzał partnerkę. Już teraz myślę o rzeczach, które nigdy mi nawet do głowy nie przyszły, kiedy byłem z poprzednią partnerką. Ale także poprzednia partnerka nie mówiła każdemu o tym, co dokonywała w łóżku, a więc te myśli nigdy wcześniej w mojej głowie się nie pojawiły.
karlitoska Odpowiedz

Z tego co piszesz to oboje macie potrzebę realizowania się w łóżku z dodatkowymi partnerami i chęć założenia rodziny. Szczerze? Uważam, że jeśli jesteście świadomymi ludźmi to jedno drugiego nie wyklucza. Swingersi też mają dzieci - przecież ich nie wprowadzamy w nasze życie seksualne. W dzień można iść do babci na urodziny i być porządnym ojcem i mężem, a wieczorem zabawić się we trzech. To jest tylko wasza sprawa i strefa komfortu. Nie rozumiem czemu więc nie możesz eksperymentować z przyszłą matką swoich dzieci, tym bardziej, że ona też tego chce.

jarzyna Odpowiedz

Uzależniasz swoje przyszłe szczęście od wypróbowania konfiguracji łóżkowych z innymi kobietami/facetami, w trójkątach? Kolego, jeśli ona się chce ustatkować i ty też, to nie wciągaj jej ani siebie w takie konfiguracje. Przecież to z nią masz budować swoją przyszłość - jeśli tej przyszłości oboje chcecie - a nie z innymi dziewczynami w waszym łóżku razem, no prosze cie...
Nie obraź się, ale jeśli obawiasz się, że w przyszłości będziesz ją zdradzał, bo się jeszcze seksualnie nie wyżyłeś z innymi kobietami, to jesteś jeszcze dzieciakiem a nie facetem. Zastanów się, czy kierują tobą fantazje i hormony - i czy to one decydują o twoim szczęściu - że się nie możesz powstrzymać przed "spróbowaniem", czy umiesz decydować i brać odpowiedzialność sam za siebie?
A tak w ogóle to robisz sobie krzywdę - ilość dopaminy, serotoniny, jaka ci się będzie wydzielać podczas eksperymentów seksualnych "w innych konfiguracjach" zeżre ci mózg jak narkotyk - uzależnisz się od doznań bardzo szybko i wysadzisz sobie w kosmos późniejszy związek z jedną partnerką.

karlitoska

jarzyna z tego co piszesz eksperymenty w łóżku są tak zajebiste, że jak raz spróbujesz to później "zwykły seks" może nie wystarczyć. Z tego wynika, że wszyscy łóżkowo normatywni to frajerzy, którzy nawet nie wiedzą co tracą. Nie wiem, czy chciałaś chłopaka zniechęcić czy namówić :D

bazienka Odpowiedz

no jesli ona probuje zaprosic kogos do waszego lozka i nadal spelniac fantazje, ty je masz i chcesz realizowac, ona jest chetna, to w czym problem? milej zabawy
jesli planujesz ja zdradzac, to lepiej rozstancie sie od razu, najgorsze jest po dlugim zwiazku uslyszec "ja sie jeszcze nie wyszalalem, a ty mnie ograniczasz"

SzaraDama Odpowiedz

A to nie możecie razem spełniać pragnień? Poza tym, to nie działa tak, że pospełniam marzenia i zakładam rodzinę i jestem "porządnym facetem"
Możecie być przykładnymi rodzicami, a czasami wysłać dziecko do dziadków/na wakacje i się zabawić z innymi znajomymi czy zaufanymi ludźmi

TrzyPingwiny Odpowiedz

Dlaczego wyszalenie się zwykle oznacza totalne zeszmacenie, seks z kim popadnie i przy użyciu czegokolwiek co wpadnie w ręce? Dlaczego to nie jest podróż dookoła świata ani nic takiego, co byłoby wartościowe? To zawsze chlanie do nieprzytomności i seks z kim popadnie.

Hvafaen Odpowiedz

Seks jest wspaniały, ale serio? Realizacja siebie i przeżywanie przygód to seks? A podróże? Nowe przeżycia? Nie, tylko 20 min aż dojdziesz w obcej lasce.

Kilian Odpowiedz

Dwa lata izolacji, grubo.

Arina Odpowiedz

A czemu miałbyś ją zdradzać w przyszłości? Tylko dlatego że nie wypróbowałeś wcześniej xdziesiąt konfiguracji łóżkowych? Ludzie to nie zwierzęta żeby się w ten sposób zachowywać. Jeśli kręcą was takie rzeczy to pogadajcie jak dorośli ludzie i ustalcie wspólnie wszelkie za i przeciw np trójkątów czy wszelkich innych konfiguracji czy co tam chcecie, a nie już teraz szukaj wymówek na skoki w bok.

lesio Odpowiedz

Skąd wiesz, czy przeżyła, czy tylko się chwali? Wbrew pozorom nie tylko faceci lubią fantazjować o swoich dokonaniach łóżkowych.

Dodaj anonimowe wyznanie