#9rE68

Pierwszy raz spotkałem rodziców mojej dziewczyny. Jej ojciec z poważną miną zapytał mnie co jest dla mnie ważne w byciu w związku z jego córką.

Zestresowałem się, bo wiedziałem, że oczekuje poważnej odpowiedzi i nie mogłem się zdecydować czy powiedzieć, że "Bycie z pańską córką sprawia mi olbrzymią radość", czy "Wszystko w pana córce sprawia mi olbrzymią radość". W efekcie wypaliłem "Bycie w pana córce sprawia mi olbrzymią radość".
Shido Odpowiedz

Proszę o rękę Pana córki, bo moja już się zmęczyła.

Retiro

Dla takich komentarzy tu siedzę :D

Laskowa Odpowiedz

"Dzień dobry! Przyszedłem wyruchać Panu córkę"

szinigami Odpowiedz

Nawet zabawne, ale wygląda na przerobiony żart.

Jawiem1210 Odpowiedz

Stary bardzo stary żart

Laquearia Odpowiedz

Wiesz, zasadniczo była to najodpowiedniejsza z tych trzech odpowiedź na pytanie;). Twój niedoszły (troszkę galopując) teść zapytał co jest dla Ciebie ważne w byciu w związku z jego córką, a nie dlaczego bycie z nią w związku jest dla Ciebie ważne;) Twoja ostateczne słowa były odpowiedzią na pytanie co jest dla Ciebie w tym związku ważne :)

Mesjasz Odpowiedz

To już temat seksu macie z głowy ;)

hhhhhhhhhhhhhhhhhh Odpowiedz

a mój tata to ma gdzieś pistolet w domu :/, jak byłam mała to widziałam i pytałam czy prawdziwy i mówił, że zabawka :/, ale nie można się nim bawić, bo to dla chłopców jest i po obiedzie jak poszłam to już nie było na szafie, a wcześniej lufa wystawała :/ I ja pytałam taty po co ten pistolet, a mama to się nawet pokłóciła na h.. ten pistolet i że tata w domu trzymał :/ i ja taty zapytałam po co, a tata, że jak będę duża to zrozumiem :/ i ja już w sumie rozumiem na h.. :/

Wolfdzban

:/ :/ :/ :/ :/ wrr

WielkieGie4 Odpowiedz

Przeciez to stara pasta

Oretyrety Odpowiedz

Przynajmniej szczerze.

sunflower1233 Odpowiedz

Ile macie lat? 17? Nie wyobrażam sobie, by komus, kto ma 20 kilka lat, zadawano takie pytania.

Zobacz więcej komentarzy (4)
Dodaj anonimowe wyznanie