#Brveh

Wakacje, środek dnia, rodzice w pracy, więc z rodzeństwem zostałam ja. Nagle dzwoni domofon. Od czasu kiedy w bloku mamy te domofony na kod, rzadko słyszymy dźwięk dzwonienia. Idę odebrać. Mężczyzna mówi, że przyszedł sprawdzić jakieś liczniki w piwnicy i czy może ktoś zejść i mu otworzyć. Trochę mnie to zaskoczyło, bo przeważnie jak ktoś już dzwonił, to listonosz albo kurier.


Wpuszczam gościa do klatki i mówię, że zaraz zejdę z kluczami, lecz zaraz mnie coś tknęło. Przecież na dole mogło czekać kilku oblechów gotowych mnie zgwałcić w czeluściach piwnicy. Wzięłam słuchawkę w rękę i powiedziałam miłemu panu, że nie mogę zostawić rodzeństwa samego w mieszkaniu, więc niech poprosi innego sąsiada, który dodatkowo nie mieszka na najwyższym piętrze tak jak ja. Nieee, bo on potrzebuje mojej piwnicy, nie tylko tej ogólnej. Super...


Pełna obaw postanowiłam jednak zejść na dół i wpuścić ziomka do tej piwnicy, jednak przed tym postanowiłam się zabezpieczyć.

Moi bracia wcale tacy mali nie są, żebym musiała się nimi zajmować, więc szybko wspólnie wymyśliliśmy plan. Między innymi zakładał, że jeden z nich zostanie w mieszkaniu i spróbuje zatrzymać uciekających gości wylewając na nich wodę, a drugi pójdzie wyrzucić śmieci, schowa się w krzakach i całą akcję będzie dokładnie dokumentował. W razie gdybym nie wyszła z piwnicy po ustalonym czasie, mają dzwonić na policję. Sama szybko założyłam jakieś w miarę "bezpieczne" spodnie i zeszłam na dół.Tam czekał na mnie mężczyzna po 50-tce bez żadnych swoich koleżków, napakowanych karków. Wypuściłam go do piwnicy, nie sprawdził czego chciał, bo klucze do boksu piwnicznego mieli rodzice, umówił się, że przyjdzie w inny dzień i to by było na tyle.


Jak wróciliśmy do mieszkania to mieliśmy trochę ubaw, choć najmniej ten brat co wyniósł śmieci na darmo.
Niezywa Odpowiedz

A nie mogłaś od razu powiedzieć żeby przyszedł innym razem?

karolyfel Odpowiedz

Dawno nie spotkałem się z tak przerażającą głupotą. Niby co ten plan miałby wam dać??
Brat spróbuje zatrzymać uciekających gości wylewając na nich wodę z okna?? Serio?
Drugi brat schowany w krzakach będzie nagrywał jak cię siłą obracają w piwnicy??
Jak nie wyjdziesz w określonym czasie to ktoś zadzwoni po policję - i po jakim czasie ta policja przyjedzie??
"W miarę bezpieczne spodnie"??
Gdyby ktoś chciał cię zgwałcić w tej piwnicy to zrobiłby to bez żadnego problemu.
Przez taki debilizm później czyta się o tragediach.

Owsiankozerca

Jak autorka ma 12 czy 13 lat, a rodzice podstaw nie nauczyli, to I tak dobrze, że po prostu sama tam nie poszła.

Selevan1 Odpowiedz

Ja jebe, ty tak serio? Chciałaś gwalcicieli wodą i kilkulatkami załatwić?

Tiktaktiktak123 Odpowiedz

Sprytny sposób, żeby ktoś ochoczo wyniósł śmieci :D

bazienka Odpowiedz

glupota do kwadratu
co z tego, ze mialas spodnie i bracia asekurowali cie? jakby ktos naprawde chcial cie zgwalcic, telefon na policje niewiele by zmienil, przynajmniej w twoim przypadku
razaca nieodpowiedzialnosc, a mialas jeszcze male dzieci pod opieka im tez mogla stac sie krzywda

KaskaDupaska Odpowiedz

Tylko dzieci mogły wpaść na tak naiwny plan.

Czaroit Odpowiedz

Oj tam. Plan naiwny, to fakt.
Ale nie napadajcie tak na dziewczynę. Nie wiecie ile ma lat, na ile jest asertywna itd.
A Ty po prostu poproś rodziców, żeby kupili Ci gaz pieprzowy. I w sytuacji niepewności bierz go ze sobą. Zawsze to jakaś ochrona. Bo coś takiego jak "bezpieczne ubranie" po prostu nie istnieje.

Nvm Odpowiedz

Może mam głupie pytanie ale czy nie mógł po prostu któryś z braci zejść z tymi kluczami?

nata

A chłopca to nie można zgwałcić?

Nvm

@nata w zasadzie każdy pedofil ma raczej określone preferencje co do płci także jeśli facet namawiał dziewczynę (zakładam, że nastoletnią skoro jej młodsi bracia sięgali do okien czy wynosili sami śmieci) to raczej nie połasiłby się na chłopca. Poza tym autorka miała wizję kilku facetów czekających na nią. Jakoś ciężko mi sobie wyobrazić całą bandę z sąsiedztwa umawiającą się na wspólne gwałcenie nastolatek w piwnicach. Plus skoro wysłała brata ze śmieciami to on i tak musiał przejść gdzieś koło wejścia do piwnicy i tej potencjalnej grupy gwałcicieli

Angel12345 Odpowiedz

Kurczę, brawa dla was👏👏👏

karolyfel

Za co? Wyobrażasz sobie, że ktoś zatrzymuje uciekającego faceta wylewając wodę z okna? Chyba ci "Kevin sam w domu" wszedł za mocno.

bazienka

chyba ze to wrzatek ;)

Dragomir

Jakby mnie ktos wrzatkiem poparzyl, to bym dopiero spierdzielal.

Dodaj anonimowe wyznanie