#H9ZHw

Mam za za sobą nieudane małżeństwo, z którego pozostała mi dwójka kochanych dzieci. Były mąż został skazany za oszustwa podatkowe. Kilka lat byłam sama, kątem mieszkając u rodziców na wsi. Jak to na wsi bywa, wszyscy mieli powód do plotek, bo taki dobry i bogaty mąż, a została sama biedna u rodziców...

Poszłam do pracy za marne grosze, z których nawet nie stać mnie było na wynajęcie mieszkania dla siebie i dzieci. Wtedy poznałam jego. Dobry, pracowity, dzieci go pokochały. Zamieszkaliśmy u niego, w zasadzie praktycznie na jego utrzymaniu, bo z mojej marnej pensji niewiele prócz jedzenia mogłam kupić. Wspólne mieszkanie, zaręczyny, za miesiąc mamy wziąć ślub...

Kontrolna wizyta u ginekologa dzisiaj okazała się niezbyt przyjemna. Myślałam, że złapałam jakaś infekcję, a tu rzeżączka, chlamydia i jeszcze inny syf, choć nigdy się to nie zdarzyło wcześniej. Wróciłam do mieszkania i przetrzepałam laptopa niedoszłego męża... Od roku umawia się z dziewczynami na przygodny seks! Jego wyjaśnieniami było wzruszenie ramion... A ja zostałam ryczącą 40 bez męża, perspektyw, dachu nad głową i z dziećmi w wieku szkolnym.
KafelkiZPodlogi Odpowiedz

Polecam rozprawę sądową, twój partner przed stosunkiem powinien powiadomić Cię o swoich chorobach, nie zrobienie tego podlega karze grzywny.

Aswq

Wyobrażasz sobie coś takiego na wsi gdzie plotki szybko się rozchodzą? To łatwo powiedzieć . Ale dzieci będą miały na skutek plotek życie posrane. A kasy tak szybko nie dostanie z odszkodowania i tyle aby wynająć coś gdzie indziej.

niebieskiatrament

No tak. Plotki ważniejsze niż usadzenie cwoka.

derp

O ile wiedział, bo wcale nie musiał.

bazienka

no prosze ktos pietnuje puszczalstwo i nie jest dissowany
ale pomysl popieram, niech gnoj ma za swoje
niech sie rozniesie jak naszerzej (zawsze mozna szepnac slowko jego znajomym, szefowi...) i niech nie zarazi nikogo wiecej

bazienka

jest jest
tak samo puszczalstwem jest uprawianie seksu z kim popadnie bedac i nie bedac w zwiazku
tak samo za pieniadze i bez nich
ogolnie uprawianie seksu z kim popadnie to puszczalstwo niezaleznieod stanu cywilnego,plci, bycia w zwiazku czy pobierania oplat
taki sam seks z duza iloscia partnerow we wszystkich tych przypadkach

Serwatka31

Niezależnie od szczegółów, będzie to pospawało do definicji ALE określenie jest nacechowane negatywnie, nie neutralne, więc powinno się go używać gdy to coś złego.

Niezywa Odpowiedz

Ja bym poleciała gdzieś wstawić, że roznosi choroby weneryczne i uważać na typa.

bazienka

nie wiem czy po wstawieniu nie moglby oskarzyc o znieslawienie, ale marketing szeptany i prywatne wiadomosci messangerem czy sms, moc plotki tez dzialaja cuda

User100 Odpowiedz

Obrzydliwe. W XXI wieku nie mieć pojęcia o chorobach wenerycznych i jeszcze je nieświadomie (lub świadomie?) roznosić, to dno i wodorosty. Mowa oczywiście o tym buraku mężu niedoszłym i jego "lewych" partnerkach. Dramat.

bazienka

obrzydliwa jest tez zdrada, nie tylko std

Ylifosretrik Odpowiedz

Nigdy nie zrozumiem kobiet, które same się nie kształcą, nie rozwijają, na niczym się nie znają i liczą na pieniądze tylko od męża. Później taki może Cię w dupę kopnąć, a Ty będziesz się wahać czy zostać czy nie, bo nie masz za co się utrzymać.

MyDecember

Nie zawsze mają taką możliwość. Trzeba o tym pamiętać.

Ylifosretrik

To samo mogliby mówić mężczyźni, a jednak od nich wymaga się pracy i niezależności. Kobiety też powinny być w stanie o siebie zadbać.

bazienka

tez nie ogarniam tego
podobnie jak kobiet, ktore nigdy nie zaczynaja pracowac, bo najpiew utrzymywal je tatus a potem maz
albo takich,ktore rezygnuja z pracy po slubie
strzal w koolano i sznur na szyje, serio
a co jesli pan maz zachoruje? straci prace? znajdzie sobie mlodsza? dupa.
i szukaj kolo 50tki pierwszej pracy bez doswiadczenia

Aswq

Kolega mi wczoraj mówi, że po co kolegi żona ma pracować jak on dobry hajs przynosi! Yyy zabrakło mi odpowiedzi. Z dziećmi na amen i ciągle w domu. Że jej się nie nudzi. Nawet nie tęskni za mężem.

PinkiPig Odpowiedz

Jesteś kolejna kobieta, która uzależnia swoje szczęście od posiadania męża.

Nyks Odpowiedz

Mąż = perspektywy? Trochę żałosne :))

ilikemylife Odpowiedz

Dorosły, zarabiający facet przygarnął cię z dwójką dzieci. Myślisz, że on to zrobił za darmo. Oczekiwał w zamian dobrego życia seksualnego i jak widać był w błędzie.

Vampire7

Zastanów się co pleciesz za głupoty!!!! Może i ich przygarnął, ale to był związek, a nawet planowali małżeństwo, a to jest partnerstwo, a ona nie jest jego niewolnicą łóżkową!!! Facet był chamem, zdradzał ją, zaraził chorobami wiec jednak ze sobą sypiali, a ona niestety też nie była za bardzo ogarnięta, ale to nie znaczy, że można ją obrażać....

Jawiem1210 Odpowiedz

Mnie rozwala tylko to bezgraniczne zaufanie do partnera i partnerów partnera w liczbie mnogiej lub bardzo mnogiej wśród Polaków. To naprawdę jest wśród was tak mało popularne, by się badać na wenery zanim pójdzie się z kimś do łóżka???

bazienka

no nieco to zastraszajace
zrobic/poposic partnera o badania sie wstydza, ale juz leczyc rzezaczke czy inne cholerstwo juz nie?

Aswq Odpowiedz

Polska piękny kraj. Wystarczy nawet lekkie oszustwo podatkowe i do więzienia. Maltretowanie żony i dzieci to albo brak dowodów albo za mały czyn.. CHORE , A co z alimentami? To, że jest w więzieniu nie znaczy, że alimentów nie może płacić

JanekSnieg

Oszustwo podatkowe to poważne przestępstwo.

Aswq

Gorsze niż maltretowanie? Ja nie mówię, że nie ma być karane jedynie, że życie ludzkie powinno być ważniejsze .

Vampire7 Odpowiedz

Kobieto, nie uzależniaj swojego życia od partnerów i mężów! Rzuć tego palanta, poszukaj lepszej pracy, może jakieś studia albo szkolenia? Teraz masz tez 500 +, a czy dostajesz należne alimenty? Czy jest aż tak źle finansowo? Najpewniej będziesz musiała znów wrócić do rodziców, ale lepsze to niż życie na garnuszku u typa, który Cię nie szanuje ani Twojego zdrowia. Rozumiem, że jest Ci trudno, ale musisz się wziąć w garść dla siebie i dla dzieci.

Dodaj anonimowe wyznanie