#LuAo5

Znam taką jedną kobietę. Wysoko postawiona pani polityk, szykowna, elegancka, zawsze z nosem do góry. Kiedy mnie widzi, odwraca głowę udając, że mnie nie zna, a za dzieciństwa z nią i jeszcze jedną koleżanką (nazwijmy ją X) byłyśmy nierozłączną trójką dzieciaków. Mimo wszystko zawsze kiedy ją widzę uśmiecham się do niej, ponieważ zawsze przypomina mi się pewna historia.

Mieszkałyśmy wszystkie blisko centrum, do którego pojechałyśmy na lody (w tamtych czasach tylko tam można było je kupić). Gdy chciałyśmy wracać, to akurat był gigantyczny korek, jakiś wypadek czy parada. X stwierdziła, że szybciej wrócimy pieszo, my z panią polityk, że autobusem zdecydowanie będzie szybciej. Założyłyśmy się i rozdzieliłyśmy. W autobusie pani polityk była dziwna, wierciła się, nie chciała gadać, a autobus wlókł się niemiłosiernie, był zapchany, i na dodatek zaczynało w nim śmierdzieć.
Kiedy nadszedł nasz przystanek, pani polityk wyskoczyła jak strzała i pobiegła, myślałam, że chce wygrać zakład. X była pierwsza, czekała na umówionym miejscu przy domu pani polityk. Pani polityk biegła jak gazela, X zaczęła krzyczeć "Haa, wygrałam, byłam pierwsza, więc nie musisz już biec!!", ale ona przebiegła obok i wypiszczała tylko "Zesrałam się!".

Jeśli czytasz Anonimowe, to pozdrawiam Cię serdecznie. Uśmiechnij się czasem do koleżanki z dawnych lat. Tak, nie zapomniałam :)
Silas Odpowiedz

Może właśnie dlatego udaje, że Cię nie zna. Bo wie, że pamiętasz.

HenrykGarncarz Odpowiedz

A ona pewnie się łudzi, że Ty nie pamiętasz :p

Mruka Odpowiedz

Ona wie że Ty wiesz

LeniwyStudent Odpowiedz

Słabo znać jedną kobietę... Tyle innych wokoło... ;p

JemCiastka

Co ty, licencjat z polonistyki w Pcimiu Dolnym zrobiłeś, że tak cię jara każdy wyszukany błąd?

LeniwyStudent

Nie, po prostu jadłem mniej ciastek. ;)

AmyLa12

To nie jest błąd.

alternativ Odpowiedz

Z drugiej strony - może przez te wszystkie lata zdarzyło się coś przez co ona nie chce Cię znać. I teraz myśli, że, gdy osiągnęła sukces, uśmiechasz się by odnowić znajomość i wykorzystać jej pozycje. Teoryzuję oczywiście :)

alliwant Odpowiedz

Brakuje najważniejszego xddd

Cara2540

Czyli?

TheDarkestLarrie

Zgaduję, że imienia i nazwiska kobiety :)

slackerbitch Odpowiedz

Szydło?

Sowinska

Grodzka

NiebieskaSzafa Odpowiedz

To tylko świadczy o tym, że tak bardzo jej zazdrościsz, że rozpamiętujesz jedno zdarzenie z przeszłości żeby udowodnić sobie jaka jesteś od niej lepsza :)

Aliccjaa

Myśle, ze po części nie byłoby tego wyznania, gdyby pani polityk mówiła cześć starym znajomym, bo to ona zadziera głowę i nos do góry, a nie autorka

Fanmagdygessler

@Aliccja gdzies ty byla tyle czasu????
pozdr

Alcatras Odpowiedz

KRYSTYNA PAWŁOWICZ?!?!?!111ONEONEONE!!!111???/

Dodaj anonimowe wyznanie