#UQb1U

Historia sprzed wielu lat, ale to są takie historie, o których trudno zapomnieć.

Moja matka uciekła od ojca za granicę, tam zaś zaczęła się spotykać z facetem. Fajerwerki, zachowywała się jakby była nastolatką...
Ja, jako dorastająca nastolatka, bardzo potrzebowałam jej uwagi. Tym bardziej że nie znałam tam nikogo, cierpiałam na depresję... Ale facet był dla niej najważniejszy.

Pokłócili się strasznie, on chciał ją zostawić (wcale się nie dziwię, bo wieje od niej patologią). Kilka dni płakała, załamała się. Podeszła do mnie kiedyś i spytała "może nałykajmy się razem leków nasennych i zabijmy?".

Zaproponowała to swojej córce, bo facet ją chciał rzucić.
leniwalisica Odpowiedz

Moja chciała wjechać pod pociąg. Ze mną w samochodzie. Ściągałam ją też jak próbowała się wieszać. Miałam kolorowe dzieciństwo.

R1ari2t3y

Ja tez mialam "kolorowe"

Shido

w sumie odcienie czerni i szarości to też jakieś kolory/

RavenCrew

@Shido z naukowego punktu widzenia czarny i biały to nie są kolory. Biały to brak kolorów a czarny to wszystkie na raz.

LeonardTwarz

@RavenCrew a wszystkie kolory to już nie kolory?

ZadyIWalety

Barwy achromatyczne

Kicialka

Pamiętam jak kiedyś w nocy mój ojciec z kilkuletnią (wiek wczesnego przedszkola) mną i matką w samochodzie zaczął jechać zygzakiem, odbijając się od drzew, krzycząc, że chce wypadku, by mama zginęła.

Azan

@RavenCrew tak dla ścisłości czarny to brak kolorów, a biały to mieszanina barw ;)

psxh

To zależy czy w rzeczywistości, czy na ekranie. Możemy wyróżnić dwa różniące się zasadniczo sposoby mieszania kolorów. Jeżeli mieszane są kolorowe światła, rezultat zawsze będzie jaśniejszy niż poszczególne kolory składowe, a jeśli odpowiednie kolory są mieszane w odpowiedni sposób, wówczas wynik ostateczny będzie kolorem białym. Proces ten nazywamy addytywnym mieszaniem barw. Jeżeli mieszane są kolorowe farby, to wynik będzie zawsze ciemniejszy niż kolory składowe. Jeśli odpowiednie kolory są mieszane w odpowiedni sposób, wówczas wynik ostateczny będzie kolorem czarnym. Taki sposób mieszania nazywamy subtraktywnym mieszaniem barw.

Uneneane Odpowiedz

Współczuje matki wariatki..

PogromcaDziewic Odpowiedz

Mam nadzieję że teraz masz lepiej.. Współczuję maDki...

Merizzy

Źle zastosowałeś słowo maDka, tym mianem określa się typową Karynę, a nie chorą psychicznie wariatkę.

Przytulmnie

Od dziś można tak nazywać patologiczne maDki

WilaWianki Odpowiedz

Jednej rzeczy nie ogarniam - jak osoba sama cierpiąca na depresję może być tak naiwna, żeby jedynej przyczyny chęci popełnienia łączonego samobójstwa dopatrywać się w "bo facet chciał ją rzucić"?

BestAnonim Odpowiedz

Czasami są takie anonimowe że chcesz je polubić ze współczucia ale tak jakoś głupio to zrobić...

Peeves Odpowiedz

Psychicznie chora kobieta.

wiwerna Odpowiedz

Matka autorki zdecydowanie chorowała psychicznie, ale nie rozumiem hejtu na nią. To był również chory, cierpiący człowiek - nie tylko autorka jest tu biedna. A propozycja wspólnego samobójstwa była raczej wyrazem miłości - tzn. strategia "nie chcę już żyć, życie to tylko cierpienie, nie chcę, żeby moje dziecko też cierpiało, więc razem odejdźmy z tego złego świata". Kobiety, które popełniają samobójstwo nierzadko zabijają też dziecko - żeby go nie porzucić, żeby nie cierpiało. Tak, to jest chore, ale to coś innego niż maDka-patola, która nie przejmuje się dzieckiem.
Oczywiście, nie wiem, jak naprawdę było z matką autorki, ciężko wywnioskować to z tak krótkiego wyznania, ale z nią ewidentnie było coś nie tak i chyba też zasługuje na choć odrobinę współczucia.

R1ari2t3y Odpowiedz

Az nie wiem, co powiedziec... Wspolczuje... chyba lepiej nie miec matki, niz taka... :( rozum przemiescil sie jej miedzy nogi :$

WygodnyTapczan Odpowiedz

I co było dalej? Zabiłaś się?

wrurkachnadesce Odpowiedz

Nie nazywaj jej swoją matką.

Zobacz więcej komentarzy (5)
Dodaj anonimowe wyznanie