#VRhZA

W weekend poszłam na imprezę, z powrotem nigdy nie mam problemu, tyle że tym razem kumpela, która zwinęła się do domu wcześniej, miała w torebce mój portfel z całą zawartością. Godzina 2-3, jadę windą. Zaczepiłam dwóch chłopaków w wieku 20-25 lat, czy mogą mi sprawdzić tramwaj, bo w nocy ciężko o jakikolwiek dojazd (mój telefon się rozładował, jak mieć pecha, to mieć pecha). Jedziemy windą, chłopak dał mi telefon, sprawdzam. Wychodzimy, już prawie się załadował rozkład, już się cieszę, że będę wiedziała, czy mam jak wracać. Jeden z chłopaków pyta, gdzie jadę, odpowiedziałam mu. Nagle wziął mi ten telefon, ja stoję jak głupia, nie wiem, o co chodzi, po czym powiedział, że zapłaci mi za taksówkę. Ja zaskoczona pytam dlaczego, a on mówi, że chce żebym bezpiecznie dotarła. Zapłacił taksówkarzowi, życzył bezpiecznej drogi i odszedł.

Pierwszy raz w życiu zdarzyła mi się taka bezinteresowna pomoc od obcej osoby.
bug Odpowiedz

simp chciał przybiałorycerzyć

PiratTomi

Oho incel na pokładzie

PaniPanda

It's just a bug

bug

"właśnie zabrakło mi argumentów na twoją wypowiedź więc zwyzywam cie od inceli, bo jedyną wartością jaką znam jest seks."

Raa

@bug to ty zacząłeś od simpa XD

PiratTomi

Was, debile incele, łatwo poznać po słownictwie. Brak seksu to jedna z waszych zyebanych cech charakterystycznych, ale na to, jakimi parchami jesteście, składa się wiele innych cech i zachowań. Jesteście wrzodami, które trzeba tepic. Jedyny plus, że się nie rozmnozycie.

casjel Odpowiedz

Poznałaś jego imię ? Dałaś mu FB czy też telefon do siebie ? Cokolwiek ?

Mysteriouses Odpowiedz

A więc taki był twój pierwszy raz... Miło. Duży sprzęt?

Dodaj anonimowe wyznanie