#WuV6V

W moim bloku mieszkają prawie same staruszki i staruszkowie. Są to osoby z mnóstwem wolnego czasu i totalnym brakiem pomysłu na spożytkowanie go. Dla mnie zaś wolny czas to coś bardzo niespotykanego i pożądanego. Oprócz tego noszę dredy, mam dość ekstrawaganckie ubrania i oczywiście nie wybieram się do kościoła w każdą niedzielę o 12.00. Często też przychodzą do mnie różne koleżanki, co sprawia, że uznano mnie za rozpustną lesbijkę.

Posiadam auto, które na pewno jest skradzione, no bo jak to tak kobieta może kupić auto. W związku z tym jestem wyklętą obywatelką bloku. Do obserwacji z okien i balkonów się już przyzwyczaiłam, ale dzieje się tu o wiele więcej. Prawie żaden sąsiad nie odpowiada na moje "dzień dobry". Gdy wchodzę do windy, osoba jadąca w niej zazwyczaj wysiada. Do mojej skrzynki pocztowej regularnie trafiają różnego rodzaju kościelne ulotki. Jednak w Trzech Króli miarka się przebrała. Nie napisałam na drzwiach C+M+B. Gdy wieczorem wróciłam do domu, całe drzwi były opisane tymże "działaniem". Równolegle, po 3 w linijce, znajdowało się 5 kolumn C+M+B...

Wszystko starłam, a na drzwiach narysowałam pentagram. Jak sąsiedzi chcą wojny, to będą ją mieli.
CzarnaSowa Odpowiedz

Ciekawam, co będzie dalej

Przytulmnie

Ja też

ecejo

. Zostawiam kropkę

HerbatkaZMiodem

Ja również ciekawam :D

Panikartofel

Czekam z niecierpliwością

SaiyajiN

@CzarnaSowa .

Julla

/\ czekam w moim namiociku

CzarnaSowa

Odpalam grilla żeby się przyjemniej czekało, zapraszam 🍗🍗🍖🍖🍳🍳🍻

AnonimOWieluTwarzach

Ja też. Ciekawe czy będzie ciąg dalszy.

ineff Odpowiedz

Powinno się to chyba gdzieś zgłosić, chociaż obserwując przeróżne sytuacje między sąsiadami wątpię, żeby to coś dało. Mimo wszystko w pewnym sensie "znęcają się" nad Tobą, jeśli mogę to tak ująć. Dla mnie jest to podobna sytuacja do mazania po szafce w szkole nielubianego kolegi albo do niszczenia jego rzeczy, bo tak. Bo oni mogą, skoro nikt im nie zwraca uwagi.

ZeusKosmateus Odpowiedz

Misje chrystianizacyjne: level XXI wiek.

Morgenrot Odpowiedz

Następnym razem użyją farby. No chyba, że nasrają na wycieraczkę.

Misiaaaa Odpowiedz

A myślałaś może o jakiejś malutkiej kamerce na klatce.

OkaRuto Odpowiedz

Czekamy na ciąg dalszy

WolverineX Odpowiedz

Trzeba o coś w tym stylu napisać: miłujcie swoich wrogów i módlcie się za prześladujących was. Efekt byłby lepszy

WolverineX

@WolverineX Trzeba było*

Jamesss Odpowiedz

Teraz to dopiero będziesz na językach i dupa obrobiona.

DeathFairy Odpowiedz

Ja mam całe osiedle moherowe, pełne starych bab, które mają za dużo wolnego czasu. I też jestem niepasująca do ich obrazu "porządnych" obywateli

JerzyTrzeci Odpowiedz

Ja na przykład jestem ostatnim żyjącym i jako tako prosperującym facetem w mojej klatce. Nie mam dziewczyny, a czasem zapraszam kolegów na nocki, więc sąsiadka dyskretnie zapytała czy jestem gejem, bo ma przyjechać do niej wnuk. Siedmioletni wnuk.

Zobacz więcej komentarzy (12)
Dodaj anonimowe wyznanie