#hgnPG

Byłem jakiś czas temu na imprezie u koleżanki. Poznałem kilka znajomych z jej strony, a wśród nich kolesia, który cały wieczór wyśmiewał się z mojego lwa na ramieniu. Rzucał zaczepki, typu: "dlaczego wytatuowałeś sobie psa" albo: "czy ten szczeniak ugryzie, jak strzelę ci gonga?". Specjalnie go zlewałem, gdybym wdał się w dyskusję, to nic dobrego by z tego nie wynikło.

Tego samego wieczoru jego dziewczyna poszła za mną do łazienki, by powiedzieć mi, że bardzo kręcą ją wytatuowani mężczyźni. Ciągu dalszego możecie się domyślić – moim zdaniem pozycja na pieska w toalecie była lepszą ripostą niż jakiekolwiek słowa.
Szach-mat.
KapitanB Odpowiedz

Czyli... nie chciałeś typa zripostować, więc przeleciałeś mu laskę? Sprytny manewr.

peniswrowiu

Jak suka daje, szczeniak bierze :)

Jestemawsome

Ja przede wszystkim nie zaplusowalabym takiego komentarza, bo jest po prostu głupi. Tak samo jak ten tekst o klodkach i kluczach.

Ale ja to w ogóle uważam, że bycie tą drugą/tym drugim to nie jest nic złego. Jest glupie jeśli opiera się na tym, że ta druga ma nadzieję, że facet zostawi swoją żonę albo dziewczynę dla niej, ale jeśli to jest tylko seks to jak dla mnie nic złego. Cała wina leży na osobie zdradzającej i obojętnie czy to facet jak w tamtym wyznaniu czy laska jak w tym.

peniswrowiu

Tekst miał być nawiązaniem do sytuacji i do komentarzy na temat tatuażu, nie miałem zamiaru wygłaszać jakiejkolwiek opinii na temat tego, czy autor postąpił dobrze, czy źle. Na pewno źle postąpiła dziewczyna z wyznania, jak i jej chłopak, który się bez sensu przypieprzał do autora.

Jeśli chodzi o bycie "tym drugim"... Dla każdego co innego. Niestety, sam kilka razy byłem "tym drugim", czy to na kilka tygodni, czy na kilka godzin i jak mam być szczery, to w większości wypadków nie żałuję - dziewczyny były w toksycznych związkach itp. Pomimo tego, nie powtórzyłbym żadnej z tych sytuacji ani nie chciałbym się wplątać w żadną kolejną. Według mnie, jeśli ktoś naprawdę kocha swojego partnera/partnerkę, nie powinien istnieć dla tej osoby żaden powód, żeby go zdradzić, a nawet nie powinno być takich chęci. Jeśli go/jej nie kocha i chce tego z kimś innym, powinno się zakończyć związek przed zdjęciem bielizny przed kimś innym, choćby z szacunku do partnera. Jeśli taka osoba nie zakończy związku wcześniej, a chce go ze mną zdradzić, to znaczy, że ta osoba nie ma szacunku do innych i nie chcę mieć z nią nic wspólnego, a tym bardziej zbliżać się w ten sposób (tak, jestem hipokrytą, ale właśnie dzięki tamtym "przygodom" wyrobiłem swoje zdanie na ten temat).

peniswrowiu

@DwaNastroje dokładnie tak się usprawiedliwiałem, gdy z tymi dziewczynami sypiałem: "może dzięki temu zrozumieją, że są warte więcej, niż ten dupek". Oczywiście nie chodziło tylko o seks, nieraz były to takie romansiki, w których zbliżenie w łóżku grało drugą rolę, albo nawet w ogóle go nie było. Zazwyczaj kończyło się to tak, że dziewczyny te wracały do swoich ukochanych, pomimo tego, że wiedziały, jaki jest ten związek, do czego to doprowadzi i jakie konsekwencje on niesie dla ich

MownaDuszka

A gdy w wyznaniu autorką jest kochanka żonatego faceta, to po niej jadą jak po szmacie... Widzę podwójne standardy.

tortczekoladowy Odpowiedz

Dupki z was, ale za to anonimowe :)

wergil

Pewnie zmyślone ;)

tortczekoladowy

Ludzie są jednocześnie najbardziej odrażającymi, jak i najcudowniejszymi istotami, które chodzą po ziemi. Niestety wiele z tych wyznań, które chcielibyśmy by prawdą nie były, są nią.

Jigglypie Odpowiedz

Sory, ale to, że uprawiałeś seks z dziewczyną tego kolesia świadczy o tym, że jesteś w ch*j niedojrzały i gorszy niż on sam. Zaczepki można zignorować albo mieć chociaż odrobinę dystansu do siebie, ale skoro seks z jego laską to była dobra riposta to mega żal mi Twojego systemu wartości, nie wspominając o tej dziewczynie. W zasadzie co to za riposta skoro ten koleś nie dowiedział się? Żałosne XD

BlueBlood Odpowiedz

Wprost nie umiałeś odpowiedzieć, ale przelecieć zajętą łaskę już tak? Do prawdziwego faceta dużo Ci brakuje.

hubabuba1 Odpowiedz

Jak tatuował cię jakiś Janusz za flaszkę to co się dziwisz, że koleś miał bekę XD

LubieGruszeczki Odpowiedz

Wymyśliłeś drugi akapit żeby podbudować swoje ego?

Meri609 Odpowiedz

logika level 100000000...

bazienka Odpowiedz

szmaty ludzkie, cala trojka

Bomdia Odpowiedz

Ale sie gosciu zeszmaciłeś, nie umiesz odpowiedzieć to wkładasz fiuta byle gdzie. No brawo...

TataKazika Odpowiedz

Ciekawe czy byłeś na taką akcję przygotowany i miałeś gumkę. Bo jak nie to polecam udać się do lekarza.

Zobacz więcej komentarzy (8)
Dodaj anonimowe wyznanie