#kTxM0

Nie jestem w stanie pojąć sensu petard na sylwestra. I nawet nie chodzi o to, że zwierzęta się boją i się stresują, ale o to, jakie ktoś czerpie korzyści z rzucania petardami.

Fajerwerków nie puszczam, ale rozumiem, że komuś mogą się podobać efekty na niebie, kolorki itp., nie neguję. Ale petardy? Jaką ktoś czerpie radość z rzucania petardami? Jedyne co uzyskuje to huk na pół dzielnicy i nic więcej. W dodatku przecież niemało było przypadków, gdzie petarda oderwała komuś pół palca...

Najgorsze jest to, że petardami bawią się głównie dzieci i nikt nie pilnuje zakazu sprzedaży pirotechniki nieletnim
SzafaPelnaKicksow Odpowiedz

No anonimowe w Ch*j!...
Boże jak chcecie sobie pogadać o petardach to się na fejsie udzielajcie, to nie jest stroną od tego!!

Makigigi Odpowiedz

To jest opinia. Niezbyt ciekawa i nieanonimowa. Poproszę wyznanie

xBorysx

Niby dlaczego opinia nie jest anininowa?Autor bądź autorka nie podpisała się tutaj swoim imieniem więc jest jak najbardziej anonimowo

Ojacie

xBorysx - minusuję Twój komentarz.

Przynajmniej

@Ojacie I tak nikt by się o tym nie dowiedział, gdybyś nie napisał.

karolyfel Odpowiedz

A jaką korzyść mają Sebixy z darcia ryja na pół dzielnicy po pijaku? To ten sam mechanizm,

GrubySchudl Odpowiedz

A ja nie pojmuję co w tym anonimowego. 🤦🏻‍♂️

xBorysx

To, że autor/autorka nie podpisała się swoimi prawdziwymi danymi

jprdl Odpowiedz

Eureenergie, admin wyjaśnił, że brak minusów jest spowodowany ostatnimi dramami na anonimowych związanymi z ogromnym hejtem, którym ty brałaś udział razem z innymi małymi sarenkami. Gratuluję nie znalazłaś lekarstwa na homo ale możliwe, że czynnie się przyczyniłaś do skasowania strzałek w dół.

Eureenergie

Jestem facetem i gdzie to jest niby wyjaśnione? xd

deryldickson

Też chciałbym wiedzieć.

DODA

To jak to teraz będzie wyglądać przy naszych "ulubionych" wyznaniach o homo? W ogóle przy wszystkich innych, zwłaszcza takich dotyczących spraw drażliwych? Będzie się teraz kłócić kto ma więcej plusów? Właściwe to nikt nie będzie przegrany, bo każdy będzie na plusie 🤔

Jak coś to żart, a ja sama już tęsknię za minusami.

Inni2001

A jak dla mnie powinno się usunąć zarówno plusy jak i minusy pod komentarzami i pozostawić same wyznania do oceny.

Luckaaa Odpowiedz

Też nigdy nie pojmuję tych rozrywek, tak samo jak słuchania disco polo czy parawaningu na plaży. Cóż, są ludzie i parapety, jak to mówią.

Eureenergie

[*] anonimowy znicz dla minusów. Spoczywajcie w pokoju.

Lynxissiodorensis

@ZnamTo  ale to jest dokładnie to samo uczucie, satysfakcja ze stworzenia chaosu lub porządku. Ubieranie jakieś postaci w grze komputerowej daje to samo poczucie satysfakcji jak oglądanie filmu w którym ktoś układa kolorami m&msy, a petardy sprawią taką satysfakcję jak filmy z rzeczami rozjeżdżanymi przez samochód lub niszczonymi przez prasę hydrauliczną. Jest mnóstwo kompilacji takich satysfakcjonujących filmów na YouTube. No, przy petardach jest dodatkowy element ryzyka, więc również adrenalina. Z drugiej strony tworzenie porządku jest bardziej satysfakcjonujące niż chaosu.

KruszynkaDrobniutka

Każdy ma prawo do swoich upodobań. Nawet jeśli ich nie rozumiemy. Ale na pewno nikt nie jest gorszy przez słuchanie np. disco polo.

ohlala Odpowiedz

Lubię ładne fajerwerki, te kolorowe. Nie puszczam, ale nie udaję, że mi się nie podobają. Ale mam też na ręce małą bliznę właśnie po tym, jak ojciec pozwolił mi się bawić takimi małymi, "niegroźnymi" hukówkami. Nic mi nie urwało, ale blizna jest.

pisarzyk Odpowiedz

Spokojnie, era petard minie. Lasery i inne technologie za kilka lat lub więcej staną się bardziej popularne. Za czym sam stoję murem, zresztą.

Nihill

A ja nie, laser może mieć długi zasięg, a jak jest mocny to może oślepić. Głupie bachorki będą świeciły po oknach i ktoś straci wzrok, już lepiej niech głupiemu coś urwie to się nauczy.

Whisper

Jakiś czas temu było dość głośno o śmieszkach, którzy świecili laserami w stronę kokpitu samolotów i śmigłowców, oślepiając pilotów...

Przynajmniej

@Nihill Niedawno kogoś oślepił laser w Lublinie

bobylon89 Odpowiedz

Nie można już minusów dawać? Czy tylko u mnie jakiś błąd wyskoczył?

Otori Odpowiedz

Po pierwsze to nie jest wyznanie. Po drugie jestem saperem i tak jak każdy ma swoje hobby oraz zainteresowania które nie wszyscy podzielają, tak ja lubię coś wysadzić.

Zobacz więcej komentarzy (13)
Dodaj anonimowe wyznanie