#qjQJz

Na pewno kojarzycie MovieStarPlanet. Taka gierka przeglądarkowa, głównie dla dziewczyn. Ma się swoją postać, ubiera się ją, gra, robi filmy itd.

Bardzo lubiłam w nią grać, gdy miałam 12 lat i bardzo długo byłam w szpitalu. Miałam nawet wykupiony VIP.
Z czasem znudziło mi się, a konto oddałam mając 15 lat mojej kuzynce kilka lat młodszej, żeby się bawiła mając już wiele rzeczy. Ona naprawdę się wciągnęła i mocno rozwinęła konto.

Teraz mam 20 lat. Znalazłam stary e-mail. Odzyskałam i zmieniłam hasło do gry i bawię się sama, mając nadzieję, że ona nie ogarnie.
Chyba jednak jeszcze nie dojrzałam...
Tayla Odpowiedz

Ja rowniez oddalam konto. Teraz mlodsza kuzynka ma 14 lat i podobno wyrosla z takich gierek. No coz. Ona wyrosla ale ja jeszcze nie :p

Serwatka31 Odpowiedz

Co tam się robiło, oprócz kupowania wirtualnych ubrań, że ludzi tak to wciąga?

daisydream1

Też kiedyś byłam wciągnięta we wszystkie gry gdzie kupowało się ubrania, zmieniało fryzury czy makijaże. Z gier wyrosłam, ale zakupoholizm pozostał :D

Mojastaratrup

Było można filmy nakrecac wykupywalo sie animacje scenerie pamietam jak ludzie mieli po tysiac pokubien pod filmami

RamyonHair

O boże, przypomniało mi się teraz jak ja cały serial zrobiłam w tych filmikach, to miało przynajmniej 30 części

PotworSpodLozka Odpowiedz

MSP to było coś. Sama byłam przez pewnien czas redaktorką na jednym z blogów o tej tematyce (gdzieś z ponad rok). Ah, nostalgia

Ookami Odpowiedz

E tam. Też mam 20 lat, co prawda z MSP zrezygnowałam lata temu, ale niedawno wciągnęłam się w Słodki Flirt i Eldaryę. Czasami rozrywki skierowane do młodszych są ciekawsze niż te dla starszych :)

incognito12345678910 Odpowiedz

A czy ktoś tu pamięta shmooze? To był hit 😂

NoName99 Odpowiedz

Skąd ja to znam :D Ostatnio z koleżankami z klasy, baby lat 20 na karku, założyłyśmy konta na Party Town (stare pet party). Tak wygląda nasze szykowanie się do matury. XD

Madziozabesoskowa

Dołączam się, również. Matura już blisko, a tu 19 chłop gra w Party Town . Trzeba się odstresować XD

Vukko Odpowiedz

Na pewno nie kojarzymy...

MK18 Odpowiedz

Tak, racja, jeszcze nie dojrzałaś
Jak się coś daje, to się tego nie zabiera

Ookami Odpowiedz

E tam. Też mam 20 lat, co prawda z MSP zrezygnowałam lata temu, ale niedawno wciągnęłam się w Słodki Flirt i Eldaryę. Czasami rozrywki skierowane do młodszych są ciekawsze niż te dla starszych :)

DarkPsychopathII Odpowiedz

To jest takie głupie... Jak można w to grać.

Społeczeństwo nam dziecinnieje, nie zauważyliście tego? Patrząc na obecnych dorosłych to bawią się w gry dla dzieci, zachowują jak dzieci, no dramat. Ludzie coraz słabsi psychicznie, boją, się wstydzą, leczą biedę z dzieciństwa kupując sobie zabawki... No to jest niepokojące.

digoxine

Zgadzam się z Tobą.

GlaucusAtlanticus

No nie wiem.
Ja lubię robić różne rzeczy, które "nie przystoją do mojego wieku" i czerpie z tego po prostu radość :) Jest przynajmniej śmiesznie i nie widzę w tym nic złego.

Alessandria

Mam wrażenie, że ostatnie pokolenia albo uciekają do bezpiecznych czasów dzieciństwa przed dorosłością, albo leczą traumy spowodowane problemami z rodzicami. Z czego to wynika? Naprawdę zrobiliśmy się aż tak wrażliwi?

Zobacz więcej komentarzy (7)
Dodaj anonimowe wyznanie