#rF9VJ

Spędzam urlop nad morzem, gdzie razem z koleżankami chodzimy na plażę dla nudystów. Wczoraj dosłownie wpadłam tam na mojego byłego (ale znacznie bardziej niż ja odzianego) szefa, który pół roku temu zwolnił mnie ze swojej firmy. Sytuacja była dla mnie dość krępująca, bo przez te parę sekund wymiany grzeczności, gość obejrzał mnie sobie bardzo dokładnie ze wszystkich stron.
Dziś zadzwonił do mnie, aby zaproponować mi powrót do pracy...
badar3 Odpowiedz

super, możesz być z siebie dumna. Na 100 procent docenił intelekt i zaproponował wznowienie współpracy.......

Sztefa

Bo ona specjalnie poszła na plażę dla nudystów żeby spotkać byłego szefa xD

Niezywa

Badar3 po prostu zazdrosny, że komuś zaproponowano pracę a on wciąż siedzi bezrobotny w domu i pisze (nie)śmieszne komentarze na anonimowych.

badar3

@Niezywa ja i ciebie i twój bardzo nietrafiony komentarz mam w dupie ale pomyśl matole ile osób które faktycznie nie mają pracy mogłaś urazić bo właśnie w taki sposób zapełniają sobie czas. raczej ci to do pustego łba nie przyszło???

Niezywa

Widzę zabolało, że weszły wyzwiska :D nie mam na celu obrażenia bezrobotnych, ale widzę że ty czegoś nie zrozumiałeś. Ktoś sobie napisał wyznanie, nie zauważyłam żeby autorka była z siebie dumna, a ty tak to interpretujesz jakby przynajmniej brakowało ci trochę IQ.

Morswinek

O wyrażeniu jakichś grup społecznych napisał Badar3, który w swoich komentarzach ciągle obraza autorów i jemu podobnych. Wtedy nie ma problemu, że osoby postronne mogą zostać zranione.

Niezywa

Otóż to on ciągle komuś jedzie, a jak jemu coś napiszesz to wielka obraza majestatu. Chłopaczek ma problem, to się wyżywa tutaj na anonimowych.

WrednyBatat Odpowiedz

Na stanowisko osobistej asystentki jak mniemam?
Tym, że Cie nie doceniał to się nie przejmuj, czasem najważniejsze jest niewidoczne dla oczu ;)

Zmineralizowana Odpowiedz

To jest mega nieuprzejmie, kiedy ludzie pakują się na plaże dla nudystów w strojach kąpielowych i jeszcze wgapiają się w innych plażowiczów. Trzeba było zwrócić mu uwagę gdzie się znajduje.

ohlala

Może się ubrał na chwilę bo gdzieś szedł? Albo w ogóle już wracał do domu.

Hvafaen

Ale dlaczego to jakiś problem być ubranym na takiej plaży? Skoro te osoby nie mają problemu z tym, że każdy może je zobaczyć, to nie powinny mieć problemu z tym, że są tam też oblechy, bo to wiadomo.

AncientDragon

@Hvafaen Jest różnica między "nie mam problemu z tym, że ktoś widzi mnie nago" a "ubrany facet na plaży ciągle się na mnie gapił". Chyba nie do tego służą te miejsca.

Hvafaen

Nie napisałam nic o gapieniu się, jedynie byciu ubranym.

AncientDragon

Pisałaś o "oblechu", uznałem więc, że oblech oznacza coś więcej niż po prostu ubrany człowiek. Jeżeli się pomyliłem - zwracam honor. :)

bazienka

Ancient, kojarzenie faktow to jest pieta Achillesa pani H, a juz lepsza jest w hipokryzji i przekrecaniu na swoja korzysc wypowiedzi albo absurdalne "przeciez nie pytaliscie, to nie mowilam". Cudze wypowiedzi tez przekreca. Ogolnie konstruktywna rozmowa z tym czlowiekiem to raczej prozny trud.

Zmineralizowana

Hvafaen, trochę tak jak przyjść do teatru w dresie. Czasami cie nie wpuszczą, zazwyczaj wejdziesz, ale okażesz wszystkim brak szacunku i będziesz budzić konsternację.

HowDeepIsYourLove

AncientDragon powiedz, a do czego służą plaże nudystów? Bo mam wrażenie, że dorabiacie do tego jakaś kosmiczna ideologię :x

Zmineralizowana

Plaże dla nudystów służą do tego, żeby spokojnie opalać się nago.

HowDeepIsYourLove

Czyli jak rozumiem nie jest tam oblechem facet, który jest nagi i przyszedł po to tylko żeby oglądać gołe kobiety ( jak 99 % facetów tam ), tylko ten który jest w gaciach ^^?

Makigigi Odpowiedz

Co robił nie całkiem nagi facet na plaży dla nudystów ?

bazienka

Byl creepem podgladajacym nagie kobiety?

Hvafaen

Wychodził lub wchodził?

Dragomir Odpowiedz

Pewnie rozbuduje opcję "po godzinach".

AntekBezMajtek Odpowiedz

Marzy by obsłużyć twojego PCta

wmw Odpowiedz

Negocjuj warunki 😜

Doge2 Odpowiedz

To był twój wybór, żeby świecić gołym dupskiem na plaży.

agathe

Na plaży do tego przeznaczonej.

dobrytoransu Odpowiedz

mam nadzieję, ze sie nie zgodzilas?

Dodaj anonimowe wyznanie