#rUWG7

Dzisiaj rano jadąc autobusem słuchałam sobie muzyki na słuchawkach. W połowie drogi zorientowałam się, że słuchawki są zepsute, a muzyka która miała być w słuchawkach, była słyszana przez wszystkich w busie. 

Dodam tylko, że były to na początku mocne rockowe utwory, a później rapy i to te najbardziej wulgarne. Zdziwiłam się, że nikt nie zwrócił mi uwagi. Wyszłam cała czerwona ze wstydu, jednak nic mi to nie da, bo wszyscy mnie znają, to mała miejscowość, masakra...
Pitches98 Odpowiedz

Leciałam ostatnio samolotem do Chin i kobieta przede mną miała podobną sytuację, tylko że u niej leciało jakieś relaksacyjne wycie. Mało tego, pani jeszcze sobie tańczyła na siedzeniu :D

SzeptOdbytu

Łał! Leciałaś do Chin? I jak tam było? Oni naprawdę jedzą psy i nie odkryli do dziś czegoś takiego jak chusteczka do nosa? I jak wyglądają ich pisuary? Są takie same jak nasze, czy dużo krótsze?

Feniks06

Szeptodbytu a Tobie teraz to ki Ci właściwie chodzi?

NOTHING000

Feniks06, Szept próbuje chyba być zabawny, tylko coś mu nie wychodzi.

SzeptOdbytu

Bo jak leciałem do Australii (z przesiadką w Chinach), to też pewnej Pani poluzowały się słuchawki i skakała po fotelu w rytm relaksacyjnego wycia. Takie zdarzenia są nieakceptowane w klasie business. Byłem tym mocno zniesmaczony i nawet serwowany Moet & Chandon Dom Perignon nie pozbawił mnie tego uczucia. A teraz mam na dodatek poczucie, że Pitches98 skradła mi wspomnienie którym chciałem się pochwalić. Na szczęście zaraz uspokoję skołatane nerwy w Bugatti Chiron, gdyż muszę podjechać po trufle do kolacji.

Po prostu uwaga o locie do Chin wydała mi się nieistotna.

Feniks06

Aha... rozumiem, że nieistotna informacja o tym, że ktoś mógł leciec do Chin wku***la Cie do tego stopnia że postanowiłes wylać frustracje? No bo cholera jak to tak możliwe, że ktoś poleciał do Chin a Ty siedzisz przed ekranem w tym smutnym jak piz*a mieście?

No tak nie będzie. Trzeba go pocisnąć natychmiast. Ma być przeciętny. Nie wychylac się. Zamiast jeździć jak przystało na Polaka na all inclusive do egiptu to mu się wojaży po Azji zachciało. A ciekawe skąd na to pieniążki miał, nie? Pewno nakradł je**ny.

Czasem się zastanów zanim coś palniesz.

DarkMinion

Ooo, a gdzie zniknął majer? Nie widuję go 😥

Marynowanegrzybki

Majera z roboty zwolnili

Niezywa

Krem na hemoroidy nie działa i mu odwala.

honestly

@SzeptOdbytu - nie wiem jak z innowacyjnymi urządzeniami dla elyty, ale każde urządzenie na androidzie przestaje odtwarzać muzykę jak się słuchawki odłączą.

nacomi13 Odpowiedz

xD hahaha no nic wyszlas na buraka

NWP Odpowiedz

Ja miałam raz tak, że muzyka leciała i w słuchawkach i z głośnika, zero szans na zorientowanie się że jest coś nie tak.

Niebieskooko

Hahaha miałem tak samo ! I ten wzrok siostry jak przechodziła obok mojego pokoju A tu takie wulgarne rapsy... Haha masakra....

minuSH Odpowiedz

Spokojnie, przecież wszyscy widzieli, że masz założone słuchawki, więc nie jesteś tego świadoma. A jak ktoś nie miał szansy Cię zobaczyć, to nie wie, kto tych rapsów słuchał ;) Ja kiedyś siedziałam w pociągu przy facecie, który chyba kabelka sobie nie docisnął i serio, nie pomyślałam sobie, że to cham, szczególnie, że po zwróceniu uwagi był bardzo zmieszany i wszystkich przeprosił. Trochę trąby z tych pasażerów, że nikt Ci nie powiedział.

czesciczolem Odpowiedz

Hmm przecież to słychać, że muzyka nie leci ze słuchawek, ciężko mi sobie wyobrazić, że można się nie zorientować 🤔

Inetta

Uwierz, że się da ;) Też miałam taką sytuację ale w domu

Komodejka Odpowiedz

Przynajmniej stało się to przypadkiem, a nie celowo, jak nie raz młodzi ludzie lubią puszczać muzykę w komunikacji publicznej z telefonu.

Psyvho Odpowiedz

Feniks why so salty?

Szklankawody2 Odpowiedz

Ja tak miałam, tylko ze u mnie akurat leciała jedna piosenka disco - miałam na nią fazę 😂😂😂

ArlenBales Odpowiedz

Nigdy nie skumam ludzi ktorzy nie slysza ze aluchawki sie wypiely.

CMOKNIJmniwWdupe Odpowiedz

Nikt nie zwrócił ci uwagi, bo byli zszokowani jak zjebany gust muzyczny posiadasz.

Zobacz więcej komentarzy (2)
Dodaj anonimowe wyznanie