#uJKdD

Parę lat temu przywiozłem z pewnego egzotycznego kraju butelkę alkoholu z tropikalnych owoców. Według lokalnych wierzeń taki trunek działa niczym najsilniejszy afrodyzjak. Zresztą sama już nazwa dużo obiecuje. Napój ten zwie się bowiem „Siete veces sin sacar”, czyli dosłownie - „Siedem razy bez wyciągania”. Znaczyłoby to, że po osuszeniu butelki tego cuda mężczyzna będzie zachowywał się niczym nakręcony viagrą królik, który podczas jednego, trwającego całą noc stosunku, będzie szczytował przynajmniej siedem razy!

Przywiozłem to do Polski i następnej nocy, po romantycznej kolacji, przy dźwiękach pościelowej muzyki, razem z wybranką mojego serca wypiliśmy całą butelkę. Napierdzieliliśmy się upiornie. Ona spędziła pół nocy wisząc z głową w sedesie, a ja bełkocząc łaziłem na czworakach po domu, wpadając na meble i wywracając wszystko na mojej drodze.

Nie doszło między nami nawet do jednego zbliżenia. Był za to okropny kac, uczucie głębokiego zażenowania i stan poważnej utraty zaufania do ludowej medycyny.
Emzu Odpowiedz

Dziewczyna rzygła 7 razy bez wyciągania głowy z kibla?

DzieckoRosemarry

Może to nie chodziło o butelkę, tylko kieliszek? Marketing dźwignia handlu...

vansen

Ta, siedem razy sie j@bła deską sedesową w łeb...

CherryGarcia

Śmiechłam 😂

BellaIza Odpowiedz

O ile mi wiadomo... Afrodyzjaki podaje się w niewielkich dawkach :) Jakbyś wpie#dolił całą paczką viagry, to też nic by z tego nie wyszło... Więc sam sobie jesteś winien.

Niob

Jakby zjadł całą paczkę Viagry, to skończyłby na pogotowiu z bolesną erekcją i zagrożeniem uszkodzenia penisa. Po takiej przygodzie byłaby szansa, że już mu nie stanie. =D

Turbolechita

Po całej paczce viagry prędzej stanęłoby mu serce :D

F9T Odpowiedz

Z tego co mi wiadomo nie powinno się pić dużych ilości alkoholu przed seksem, a wy wypiliście całą butelkę, trochę nie ma się co dziwić, że do niczego między wami nie doszło :D

wergil Odpowiedz

Bo to facet miał pić a nie kobieta :P

Marny Odpowiedz

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża twojemu życiu lub zdrowiu.

Peters Odpowiedz

Może tłumacz Google się pomylił i zamiast "7 razy bez wyciągania" miało być 7 dni rzygania

indianka Odpowiedz

Cejrowski kiedyś pokazywał podobne specyfiki gdy był w Meksyku

ElenaS1992 Odpowiedz

Nieźle was trzepło;D

Griddy Odpowiedz

Czy ktoś jeszcze odruchowo wpisał "Siete veces sin sacar gdzie dostanę" w google?

aljealja Odpowiedz

Przeczytałam „napierdzieliśmy się” i przez dłuższą chwilę zastanawiałam się, dlaczego partnerka „pierdziała” akurat z głową w sedesie...

Dodaj anonimowe wyznanie