#wRcjb

W domu była nas trójka dzieci - dwie siostry i ja, najmłodszy rodzynek. Na Dzień Kobiet tata zawsze kupował czekoladki. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że kupował zawsze 4 opakowania - dla mamy, dla sióstr i dla mnie, żeby nie było mi przykro, że one mają, a ja nie. W ten oto sposób przyzwyczajony zostałem do świętowania Dnia Kobiet.
PrzezSamoH Odpowiedz

To słodkie :)

asienaebaam Odpowiedz

Pewnie jesteś rudy? 8 marca to dzień rudych też.

bazienka Odpowiedz

i nadal oczekujesz czekoladek ? ;p

anonimowazlosnica Odpowiedz

Ja zawsze byłam jedynaczką, więc tata żeby nie było mi smutno kupował prezent na walentynki i mamie i mnie :)

Postac

Ja nadal dostaję prezenty na walentynki od rodziców i brata. Sama też im coś daję. Jakoś się u nas przyjęło, że świętujemy nie tylko romantyczną miłość :)

lessthan3 Odpowiedz

Ciekawe czy siostry też coś dostawały na dzień chłopaka. Jeśli nie to nie pochwalam faworyzacji najmłodszych dzieci.

Serwatka31

Stawiam, że nikt nie dostawał.

wergil

Niestety ale faworyzowanie jest częste. Dzień kobiet i matki zna prawie każdy. A dzień ojca? Zawsze był marginalizowany. Dzień chłopaka tak średnio (choć większość ma go gdzieś).

PrzezSamoH

wergil - dzień ojca zna każdy, dodatkowo faceci zrobili sobie dwa święta - dzień mężczyzny i dzień chłopaka :d

KnizeVegeta

PrzezSamoH - 2 święta, o których kobiety najczęściej nie pamiętają

ZeusKosmateus

Może o Tobie nie pamiętają, bo w moim otoczeniu Dzień Chłopaka jest obchodzony tak hucznie, jak Dzień Kobiet, a w Dzień Mężczyzn faceci dostają równie dużo życzeń, lecz bez prezentów.

PrzezSamoH

Knize - zależy od otoczenia i wewnętrznych ustaleń. U mnie w domu nigdy nie obchodziło się dnia mężczyzny, bo tata uznaje to za głupotę. Dzień kobiet tylko symbolicznie. Z mężem obecnie tak samo, z tych samych powodów. Dla kobiety to nie problem pamiętać ;) Za to jak chodziłam do szkoły to zawsze w klasie świętowaliśmy dzień chłopaka :)

izka8520

@PrzezSamoH u mnie jest odwrotnie. Kiedyś dawałam prezent i składałam chłopakowi życzenia na dzień chłopaka, jednak teraz przeniosłam jego święto na dzień mężczyzny. W sumie na dzień chłopaka też nadal dostaje życzenia...

zxzxzx

Jak kiedyś do firmy zrobiłam ciasto na dzień mężczyzny, to mężczyźni mnie wyśmiali, a kobiety były agresywne (bo "jak mój janusz się dowie, że jest takie święto, to też będzie miał oczekiwania"). Pierdolę takie świętowanie.

Filifionka90 Odpowiedz

Słodko😊

PaniM12345 Odpowiedz

Mój mąż też kupuje dla synka, żeby nie było mu przykro na Walentynki dostał kwiatka i balona 🙂

Oswiecony Odpowiedz

A cycki nie swędzą?

Dodaj anonimowe wyznanie