#Idq9s

Jedna koleżanka obraziła się na mnie, bo nie złożyłam jej życzeń na Facebooku, a jeszcze inna dlatego, że nazwałam jej ukochanych Bars and Melody – „barszcz i mielony”.

Huh, chyba czas zmienić znajomych.
BzykamKaczke Odpowiedz

Mniej najbardziej śmieszy jak żona mężowi lub odwrotnie składa życzenia lub wyznaje miłość przez fb a siedzą w tym czasie razem w jednym pokoju :D

bananowezycie

Jeszcze lepsze są te posty, w których karyny piszą jakieś wysrywy wdzięczności do swoich dzieci, które jeszcze nawet nie czytają.

UpadlyKociak Odpowiedz

Nie składasz ludziom życzeń na fejsbuku i obrażasz ich ulubionych piosenkarzy? '''HUH''' jesteś taka alternatywna!

KokosoweCurry

Nie sądzę, żeby przekręcenie nazwy ulubionego zespołu podchodziło pod "obrażanie". Sama często celowo przekręcam nazwę mojego ulubionego zespołu, dlatego że lubię humor niskich lotów i mnie to bawi.

atka

@NatanSzatan666 Co takiego obrazliwego jest w barszczu i mielonym?
Ja osobiscie bardzo lubie :P

KorseyShani

Ale niektórzy ludzie nie lubią, jak się żartuje z ich muzyki, bo bardzo często muzyka poprawia nam humor bardziej niż cokolwiek innego. Za to innym osobom nie przeszkadzają tego typu żarty. Naprawdę muszę KOLEJNY RAZ powtarzać, że uwaga - ludzie są różni!!!! Jeśli żart nie bawi, po cholere go opowiadać setny raz? W pełni popieram NatanSzatan i nie rozumiem skąd minusy. Polecam poczytać o empatii.

KokosoweCurry

@NatanSzatan666, muzyka jest dla mnie wszystkim. Całe moje życie, plany na przyszłość i dzieciństwo są nierozerwalnie związane z muzyką. Nawet w tej chwili jej słucham. Obrażanie mojego ulubionego zespołu cholernie mnie boli, bo utożsamiam się z jego twórczością. A mimo to, jest to zdecydowanie kwestia poczucia humoru. Przekręcanie nazw nie jest obraźliwe.

I komentarz KorseyShani nie ma sensu. Powiedzienie "Barszcz i Mielone" jakoś nie uderza w moją empatyczną duszę, a ponoć jest bardzo empatyczna. Tak samo nie boli mnie "AD/HD" i "My Romantic Chemicals", chociaż słuchając ich muzyki mam dreszcze. Kwestia przewrażliwienia i obycia w życiu.

Jestemsobiekrolem Odpowiedz

Ahh te problemy gimbazy...

OMBoze Odpowiedz

Barszcz i mielony XD

winogrono Odpowiedz

Barszcz i mielony xdd stawiam że chodzisz do podstawówki

Asasynka Odpowiedz

Barszcz i mielony, hahaha :D
Mnie sie spodobalo xD ale tak, zmien znajomych ;d

Sallie Odpowiedz

Ja tam wolę osobiste życzenia, dlatego też mam zablokowaną tablicę na fb :)

bananowezycie

Życzenia można też złożyć w wiadomości prywatnej.

Dodaj anonimowe wyznanie