#MuqKX

Od dłuższego czasu mam ciężki okres, powiedzmy że mało spraw idzie po mojej myśli, przez co jestem dużo bardziej zestresowana, nerwowa. W ten weekend wybrałam się do domu rodzinnego, by trochę odpocząć. Wieczór z winem, dobrą książką i następnego randka stwierdziłam, że nie jest tak źle, że sobie poradzę, bo przecież gorzej już nie będzie, więc może być tylko lepiej.

Mój napad optymizmu trwał pół godziny – do czasu kiedy nie złamałam sobie górnej dwójki. Łyżką, jedząc budyń.
SmieszekZeMnie Odpowiedz

Budyń to lekarstwo na wszystkie smutki :D

RavenCrew Odpowiedz

Mojej mamie ząb poszedł na czekoladowym cukierku. Do tej pory nikt nie potrafi sobie wyobrazić jak można to zrobić.

Papaja00 Odpowiedz

Ja złamałem sobie mleczaka jedząc piętkę od chleba.

Agataa33 Odpowiedz

Czy tylko mnie drażni, jak ktoś mówi czy pisze o dobrej książce? Wychodzi na to, że wszyscy czytają "dobre książki". Tylko, że dla jednego będzie to Wojna i pokój, a dla drugiego, Zmierzch, ale nieee ja posiedzę z winem i DOBRĄ KSIĄŻKĄ. Ja złamałam dwójkę jedząc herbatniki.

I w mojej ocenie dobrą książką * pozdrawiam czepialskich 😉

MaryL2

Mi się wydaje, że w zamyśle to jest takie zwykłe sformułowanie jak „puszczę sobie jakiś fajny film”. Ale mimo wszystko reaguje tak jak Ty, @Agata.

Kawusiatime Odpowiedz

Ja w wieku 9 lat ukruszyłam widocznie jedynkę. Są więc 2 wersje tej sytuacji (jedna prawdziwa druga to ta którą przekazałam mamie) ta prawdziwa jest taka że chciałam wyrzucić butelkę po piccolo i postanowiłam wbić korek do środka, ale nie chciał wejść więc chciałam wbić ją zębami. Ta druga jest taka że jadłam tic-taca i go ugryzłam

TylerDurden Odpowiedz

Mogło być gorzej. Mogłaś złamać jedynkę.

Zbrukana

Śmiej się śmiej.. Moja koleżanka właśnie straciła jedynkę..

Maszkarada Odpowiedz

Ja zlamalam zeba na mambie xD

elbatory Odpowiedz

Ja sobie zlamalam jedynke butelka od piwa. To nawet nie bylo moje piwo, ja nie pilam. Kolezanka poprosila zebym jej potrzymala, bo szla sie wysikac. Ja siedzialam na niskiej laweczce i zakladajac noge na noge, kolanem kopnelam w butelke i uderzylam sie nia w zeby (akurat cos mowilam). Na szczescie moj dentysta jest magikiem i nic nie widac, ze zab byl zlamany.

Dodaj anonimowe wyznanie