#WTf2Y

Byłam dzisiaj w popularnej restauracji, jaką jest McDonald's. Zjadłam dosyć dużo i przez to widać było brzuszek. Dodam, że jestem bardzo, bardzo szczupła.

Idę przez park z fajeczką w ustach, gdy słyszę obok siebie głos starszej pani: „Kobieta w ciąży nie ma prawa palić!”. Odpowiedziałam krótko i zwięźle: „Nie jestem w ciąży, tylko się nażarłam”. Niedowierzanie i oburzenie tej kobiety było bezcenne :')
GraczLoLa Odpowiedz

Moja była dziewczyna tak miała. Z początku myślałem, że ma po prostu gruby brzuch, ale okazało się, że ma tak po posiłkach (choć i bez tego lekko brzuch jej odstawał, mimo że była bardzo szczupła). Najciekawsze jest to, że jadła tak małe posiłki, że całe jej danie z obiadu zmieściłoby się chyba w szklance... Cóż, taki typ urody.

Nysio15 Odpowiedz

Tak jestem w ciąży bliźniaczej z dwoma burgerami

Nysio15

Spytaj się swojego brata

wroblitz Odpowiedz

Mnie w tym wyznaniu najbardziej boli pomyłka starszej kobiety, ale nie odnośnie stanu autorki, a legislacji. Uważam za niedorzeczne to, że są kary za przeklinanie, wyrzucenie papierka na ulicę, czy palenie na przystanku, a bezpośrednie trucie nienarodzonego dziecka jest już jak najbardziej dopuszczalne.

Bezubez Odpowiedz

Jestem niska, torba po ciążach duża. Wystarczy, że za przeproszeniem, gazy mnie cisną i już wąciół sterczy dalej niż cycki.

Pipsztak Odpowiedz

To nie jest uroda tylko słabe mięśnie poprzeczne brzucha

SagaZLudziLodu Odpowiedz

Ciąża spożywcza 😀

MiauCat Odpowiedz

dystans, możesz strzelać z łuku

ingselentall Odpowiedz

Obżarstwo i nikotyna... Nie dożyjesz 60tki.

upadlygzyms

Cóż, drobny ale konkretny wkład w rozwiązanie problemu funduszu emerytalnego.

WujekFreud Odpowiedz

Jak masz za mało wyrobione mięśnie brzucha to właśnie się tak dzieje po zjedzeniu!

FairyTailBitch Odpowiedz

Hehe uwielbiam takich ludzi jak Ty 😸To wyznanie poprawiło mi humor

Zobacz więcej komentarzy (3)
Dodaj anonimowe wyznanie