#xEodC

Ojciec przymierzał się do zakupu samochodu, ale młoda (moja siostra) truła mu dupę o jakiś tatuaż. Ojciec chciał jej kupić to auto, a ona o tym nie wiedziała i robiła cyrki, że ten tatuaż wiele dla niej znaczy i tak codziennie. W końcu, po kilku tygodniach ojciec mnie pyta, jaki ten tatuaż ona chce. Sam nie byłem pewien, ale gdzieś mi tam dzwoniło, że ma być coś w stylu retro i chyba że syrena.

Ojciec śmieszek w dniu urodzin postawił na podjeździe wypasioną Syrenkę (kojarzycie takie auto?).
– No masz, córcia, żebyś się czuła jak prawdziwa syrenka!
– Ale o co chodzi?
– No chciałaś retro syrenkę, nie? He, he.
– Kto ci tak powiedział?
– No Kuba!
– Tato, ja chciałam jednorożca...
Na to ojciec już całkowicie spieklony:
– To idź tam do sąsiada, on ma konie. Żona mu przyprawiła rogi, oderwij jednego i gotowe!!!

 Nie powiem, uciekłem wtedy cichaczem. Teraz siostra mnie wszędzie podwozi, ludzie machają, uśmiechają się, ale nadal się nie odzywa.
Szafran Odpowiedz

Tak z ciekawości - takie, raczej, zabytkowe auta to raczej trudniej się naprawia z powodu niedostępności części, nie?

DarkPsychopath

Tak dużo trudniej. Nie produkują już części do starych Syren. Sam mam zabytkowe Camaro i robiłem w nim wszystko sam. Ale zawsze można części dorobić, tylkl to kosztuje więcej niż kupienie w sklepie. Poza tym nie każdy mechanik zna sie na zabytkowych autach i jak ktoś się nie zna to nie powinien kupować zwłaszcza na pierwsze auto ,bo może się zawieść i nabawić nerwicy. Natomiast jak takie stare auto jest w pełni odrestaurowane ,to będzie trwalsze i niezawodniejsze niż takie auto prosto z salonu.

ArcyCiekawaNazwa Odpowiedz

No nie powiem ojca to ty masz fajnego.

nata Odpowiedz

To ile lat ma ta twoja siostra, skoro nie może za tatuaż sama zapłacić?

wroblitz Odpowiedz

Najbliżej jednorożca to chyba by był Zaporożec... ale to prawdziwy jednorożec motoryzacji.

TylerDurden Odpowiedz

Tatuaż - jednorożec dużo dla niej znaczy? Jakoś nie mogę sobie wyobrazić, jak taki tatuaż miałby wyglądać. Ani w związku z czym mógłby mieć tak wielkie znaczenie...

Dragomir

Może lubi ujeżdżać roga.

MaryL2

Bo to raczej historyjka wymyślona przez jakiegoś boomera. Bo co mogą lubić te nastolatki, pewnie koniki i syrenki. Jeszcze to pytanie „kojarzycie takie auto?”, brakuje tylko „wy to pewnie nie wiecie co to kaseta video”. ;)

Ciężko mi sobie wyobrazić dziewczynę 18+, która chce tatuaż z jednorożcem. Poza tym nikt przy zdrowych zmysłach nie kupiłby nastolatce auta, do którego trzeba było wozić cały zestaw narzędzi.

Dziewczyna, która dostaje auto, ale zamiast się ucieszyć, to się wykłóca i obraza na kilka dni, że brat przekazał zły wzór tatuażu, choć i tak go nie robi… na pewno tak było.

Dragomir

No fakt, brzmi jak bzdura.

Jakaniolagloos Odpowiedz

Smieszek

Dodaj anonimowe wyznanie