#zWZvK

Za czasów szkolnych, jeszcze w podstawówce, zgłaszałam się na wszystkie możliwe konkursy. Większość z nich wygrywałam. Nie dlatego, że byłam taka zdolna, po prostu MUSIAŁAM wygrywać, więc wkładałam w to wiele wysiłku. W gimnazjum już raczej ich nie organizowano, więc kiedy nadszedł ten moment, kiedy to troje uczniów z mojej szkoły miało zmierzyć się z uczniami innych szkół w jakimś konkursie wiedzy ogólnej, nie mogłam odpuścić. W naszej "reprezentacji" byłam jedyną dziewczyną. Dodam jeszcze, że jestem dosyć nieśmiała i kiedy już gdzieś z kimś jestem, to trzymam się tej osoby, żeby się nie zgubić. No ale tym razem to był błąd...

Pojechaliśmy do szkoły, w której miał odbyć się konkurs. Weszliśmy do szatni, żeby się przebrać (bo przewidziana była także część sportowa) i czekaliśmy na rozpoczęcie. Na początku trochę zdziwiło mnie to, że wszyscy uczestnicy są płci męskiej, no ale pomyślałam, że może po prostu kobiety są mniej ambitne albo coś, więc się przebrałam, ku zdziwieniu chłopaków i przy ich spojrzeniach.

Wszystko jednak wyjaśniło się, kiedy wyszliśmy na salę gimnastyczną, gdzie były i dziewczęta, i chłopcy... Okazało się, że z rozpędu za kolegami trafiłam do szatni męskiej.

Dziwne, że nikt nie zwrócił mi uwagi. ;)
tramwajowe Odpowiedz

Jak przeczytałem 'musiałam wygrywać' to pomyślałem że to będzie o jakiejś presji w domu. Za dużo anonimowych!

Niezywa

I dobrze, że nie było bo to nudne już.

Skrzat Odpowiedz

I cały ten opis tylko po to by napisać, że pomyliłaś szatnie?

KlaraBarbara

Jak już coś robisz, to rób to na maksa

Niezywa

Gdyby to miała napisać w skrócie to znaków by było za mało, haha.

Niezywa Odpowiedz

Co się napatrzyli to ich, a potem opowiadali, że jesteś tą idiotką, która miała pewność siebie by się przebierać z chłopakami.

Marna Odpowiedz

Ło matko! Niesamowite wyznanie!

Bohatyr Odpowiedz

U nas koleżanka w gimnazjum miała wyjebane po całości, zdejmowała nawet stanik przy nas, ale nikt nie mówił durnych komentarzy, nikt nie wysmiewał. Fajnie było mieć tak zgraną klasę, do teraz tęsknię za szkołą, a trochę lat minęło

hot16siedlce

Xddd ej za co ma minusy, sami byscie chcieli aby wasze kolezanki przy was staniki zrzucaly

Dodaj anonimowe wyznanie