#4MFAA

Jak byłam dzieckiem miałam dziwną fobię. Mianowicie za każdym razem idąc do ubikacji bałam się, że braknie papieru. Więc zawsze jak mama kupowała papier toaletowy to kradłam jedną rolkę i chowałam je w różnych dziwnych miejscach, o których później zapominałam. Mama przy sprzątaniu znajdowała te rolki i zastanawiała sie co one tam robią. Do tej pory nikt oprócz mnie nie zna rozwiązania tej zagadki.
ankameow Odpowiedz

Jestem lamusem i nie znam

Kosem

Ja też :"c

Zakira Odpowiedz

-"Ej, (tu wstaw imię swojego ojca), co robi rolka papieru toaletowego założona na wycieraczkę ?"

kaska Odpowiedz

Ja znam xD

Inu Odpowiedz

ja znam!!!

kolka001 Odpowiedz

Ja znam! ;p

CzarnookaKaczka Odpowiedz

Ja znam! :D

Kxmaster542 Odpowiedz

Dawno się tak nie uśmiałam

Dodaj anonimowe wyznanie