Jak byłam dzieckiem miałam dziwną fobię. Mianowicie za każdym razem idąc do ubikacji bałam się, że braknie papieru. Więc zawsze jak mama kupowała papier toaletowy to kradłam jedną rolkę i chowałam je w różnych dziwnych miejscach, o których później zapominałam. Mama przy sprzątaniu znajdowała te rolki i zastanawiała sie co one tam robią. Do tej pory nikt oprócz mnie nie zna rozwiązania tej zagadki.
Dodaj anonimowe wyznanie
Jestem lamusem i nie znam
Ja też :"c
-"Ej, (tu wstaw imię swojego ojca), co robi rolka papieru toaletowego założona na wycieraczkę ?"
Ja znam xD
ja znam!!!
Ja znam! ;p
Ja znam! :D
Dawno się tak nie uśmiałam