#4SUrP
Zaczęliśmy rozmawiać, jak każdego dnia, ale moja dziewczyna (na potrzeby tej historii niech nazywa się Asia) nagle zaczęła mnie namiętnie całować. Byłem tym tak zaskoczony, że zacząłem ją rozbierać zapominając o obecności ojca w domu.
Przyhamowałem, poprosiłem ją byśmy poczekali jakieś 10 min na wyjście taty, który miał w mieście do załatwienia swoje sprawy i nie byłoby go przez jakieś 3 godziny. W tym momencie Asia wypaliła do mnie:
- To przynieś mi łyżeczkę.
- Co?
- Wiesz jak wygląda łyżka? Mała łyżka to łyżeczka, przynieś ją.
- Po co ci teraz łyżeczka?
- Zjem owoce, muszę zaspokoić którąś żądzę.
Albo jedzenie, albo seks.
Chyba właśnie przegrałem z lodówką.
Lepiej z lodówką niż z innym mężczyzną, patrz w tą stronę
Jak to mawiał Shrek: z dwojga złego lepiej w tę stronę.
TĘ stronę ;)
Te uczucie, kiedy dziewczyna wybiera lodówkę zamiast Ciebie :c
To*
To uczucie, kiedy dziewczyna wybiera kota zamiast Ciebie :/
SultanSulejman ale to już zoofilia D:
Tu lepiej pasowałby zwrot: ten uczuć. :D
Miało być "to" ale moj słownik w telefonie mnie kocha ;-;
Lodówko wybieram Cię!
Dziękuję! ❤️
Lodówka>Chłopak
Gdybyś lodówkę miał pustą, to mogłoby to się inaczej skończyć :D
Np. pójściem do sklepu :D Albo do maca :D
Czemu piszecie, że wybrała jedzenie zamiast chlopaka? To on jej kazał zaczekać, aż ojciec sobie pójdzie.
Czyli nie tylko ja to zauważyłam 😃
Ja też nie lubię tak na głodniaka 😜
Ten uczuć kiedy siedzisz obok swojej rozebranej dziewczyny, a ona woli jeść.
Minuta ciszy dla tego pana [*]
Lodówka 1:0 Chłopak ;)
Myślałam ze tylko ja robię sie glodna gdy mam ochotę na igraszki ! ;D