#6cP4d

Mam 15 lat i spotykam się, a raczej spotykałam z 36-latkiem. Z dnia na dzień przestał się do mnie odzywać. Próbuję się z nim skontaktować od kilku dni, jednak w słuchawce cisza. Dawał mi dużo atencji, ja głupia się zakochałam, a byłam tylko jego zabawką do łóżka.
kimipl Odpowiedz

15 z 36 do łóżka to podchodzi pod pedofilię więc chłop się zmył puki nie ma prokuratora na głowie

Hvafaen

Niestety nie podchodzi, a szkoda, bo powinno się eliminować takie zachowania u dorosłych.

Solange

Ale skąd pewność, że ze sobą spali? Ja w jej wieku absolutnie nie byłam tym zainteresowana, a chłopaka (pierwszego) miałam. I nie twierdzę, że dzieci w tym wieku nie myślą o seksie, twierdzę, że zakładanie z góry, że każdy związek 15-latki/-latka z kimkolwiek = seks jest błędne.

Hvafaen

solange „ a byłam tylko jego zabawką do łóżka.”

Solange

Hvafaen, kurcze, faktycznie ten fragment przegapiłam, ale ogólnie chyba przy każdym wyznaniu, gdzie jakiś nastolatek opisuje, że jest w związku od razu lecą komentarze o seksie, nawet gdy słowa nie ma na ten temat. Więc resztę mojego komentarza podtrzumuję, a jedynie pierwsze zdanie odnoszące się do wyznania idzie do skreślenia.

Abigaila37 Odpowiedz

To nie jest normalne, żeby 36-letni facet spotykał się z 15-latką. Bo czego dojrzały facet szuka u takiej młodej dziewczyny?

Trzeciaproba

Ruchania bez zobowiązań, poczucia odmłodzenia siebie oraz miłego spędzenia czasu z osobą która nie ma miliona problemów i rachunków na głowie.

Abigaila37 Odpowiedz

Mam nadzieję że się zabezpieczałaś.

ohlala Odpowiedz

To nie miłość, to grooming. Kiedyś to zrozumiesz.

dewitalizacja Odpowiedz

Pewnie znalazł sobie jakąś inną małolatę do nagabywania.

Hvafaen Odpowiedz

Strasznie to przykre, że mamy takich „facetów” w społeczeństwie i takich „rodziców”, którzy nie umieją dziecka upilnować i nauczyć swojej wartości.

GeddyLee Odpowiedz

czego innego się spodziewałaś? XD

Hvafaen

Ona jest dzieckiem, rozumiesz to czy nie?

CentralnyMan Odpowiedz

To już wiesz czemu zerwał kontakt. Dostał co chciał i szuka innej ofiary

Dodaj anonimowe wyznanie