#7Cl8A

Chodzę do szkoły.
O 10.30 mam długa przerwę i na niej z powodu wypitego napoju na poprzedniej zachciało mi się sikać. W barze była kolejka i nie zdążyłem skorzystać, ale do zapiekanki dostałem herbatę i też ją wypiłem.
Na kolejnej przerwie niestety 5 minutowej była kolejka i lekcje miałem na drugim końcu szkoły, więc znowu nie zdążyłem.
Na dwóch ostatnich lekcjach była matematyka, nauczycielka je połączyła tzn., nie było przerwy i robiła test. W połowie poprosiłem o możliwość wyjścia mówiłem, że naprawdę muszę, ale na teście nie można. Zawsze puszcza, ale na teście nie.
Sikać musiałem coraz bardziej, czas mijał powoli minuta za minutą, z lekcji wyszedłem z pełnym pęcherzem. Od razu poszedłem do łazienki, ale była kolejka, a mój autobus już przyjechał, umówiłem się z koleżanką u mnie w domu i nie chciałem żeby czekała aż przyjedzie następny. Miałem nadzieje że wszystko już przelało mi się do pęcherza i z zaciśniętymi zwieraczami dojechałem do domu.

Przed drzwiami prawie popuściłem, wysikałem się po 6 h, a chciało m i się od trzech.
Dobrze, że mam mocny pęcherz.
Jedyne czego nauczyła mnie szkoła to trzymać mocz.
JoseLuisDiez Odpowiedz

Mieliście w szkole jakąś epidemię obstrukcji, że przez parę godzin wszystkie kible były zajęte?

Solange

W moim liceum też było takie obłożenie. Po 2 toalety na budynek (2 dla dziewczyn i 2 dla chłopaków), sporo od siebie oddalone, a ludzi sporo. Przez 3 lata na przerwie byłam w toalecie może łącznie z 4 razy. Pęcherz mam duży na szczęście, a w razie czego w budynku obok mieszkała babcia (choć nigdy nie musiałam do niej uciec). Jak bardziej musiałam to po lekcjach czekałam na koniec przerwy i szłam na (nie mojej) lekcji. Ale z moim dużym pęcherzem, to po tych 6h nawet by mi się raczej nie chciało.

Xanx Odpowiedz

To jest chore, ja nigdy nie czekałem. Jeśli musiałem wyjsc a nauczyciel nie pozwalał to i tak wychodziłem

Anonimowane

Poza tym lepiej się spóźnić 5 min, bo była kolejka do ubikacji, niż posikać się w klasie

hermionegranger1 Odpowiedz

Ech, a już myślałam, że się posikasz na teście. Byłoby prawdziwe anonimowe.

rowerzysta89 Odpowiedz

Po pierwsze to jest bardzo nie zdrowe. po drugie idzie się gdzieś w krzaki i szcza.

Szwedacz Odpowiedz

Budowałeś napięcie niczym napełnianie pęcherza :P

typiara Odpowiedz

Wiesz że od takiego wstrzymywania moczu możesz dostać infekcji pęcherza, a nawet mogą wysiąść nerki? W ekstremalnych przypadkach może pęknąć pęcherz i dochodzi do zakażenia organizmu, co może skończyć się śmiercią. Ja bym wolała spóźnic się na lekcje ale się wysikac i się nie męczyć tyle czasu.

Dodaj anonimowe wyznanie