#7K4U0

Zawsze miałam dziwny lęk przed patrzeniem w nocy przez okna, bojąc się, że nagle za oknem pojawi się twarz. Dziś zmierzyłam się ze swoimi lękami.
Kiedy usłyszałam dziwne odgłosy z zewnątrz, spojrzałam przez okno. Zobaczyłam twarz mężczyzny...
LetItDie Odpowiedz

Ale ten mężczyzna tam był, czy to Twoja wyobraźnia? Jeśli był, zrobiłaś z tym coś? Jak to się potoczyło?

dwadziesciasiedem

Zemdlała

JeslemKrolem Odpowiedz

No ale ja nie mogę to wyznanie jest tak strasznie niedokończone

zsmnz Odpowiedz

jeśli mieszkasz na parterze to nie ma problemu :-) gorzej jak to jakieś 4 piętro...

PlemnikZabojca Odpowiedz

Może następnym razem nie myl okna z lustrem

CzarnaWdowa94 Odpowiedz

Ale co z ta twarzą? Straszna jakaś chociaż była?

ReginaPhalangee Odpowiedz

To też mój największy lęk. Bardzo się boję ciemnych okien, zasłaniam je jak tylko zajdzie słońce. W dzieciństwie widziałam za nimi jakiegoś mężczyznę, a mieszkam w jednopietrowym domu z ogrodzeniem. Dziadek poszedł to sprawdzić, nikogo nie znalazł.

MiMg Odpowiedz

Pracuje pani w sklepie całodobowym na nocnych zmianach? Czy może gdzieś na portierni w hotelu?

Olusza Odpowiedz

Mi się czasem śni, że mieszkam na parterze i właśnie ktoś się czai przy oknie, ja go zauważam i momentalnie dostaje paraliżu, nie potrafiąc się ruszyć ani nikogo zawołać 😜

Mrowkaz Odpowiedz

Żyjesz?

Dragomir Odpowiedz

A potem z szafy wyszedl kierowca autobusu i zaczal bic brawo uszami.

Zobacz więcej komentarzy (3)
Dodaj anonimowe wyznanie