#7M6lB

Wczoraj byłem z kolegą i koleżanką w kinie. Ja siedziałem po prawej stronie, kolega na środku i koleżanka po lewej. Kolega kupił popcorn, którym się częstowaliśmy, trzymał go na kolanach. Wziąłem jedną garść, a kiedy już zjadłem to co trzymałem w dłoni chciałem sięgnąć do kubełka jeszcze raz. Niestety nie zauważyłem że dziewczyna zabrała miskę i przez przypadek obmacałem jajka kolegi.
matt Odpowiedz

Taa...i tak wszyscy wiemy, że to nie był przypadek :D

Lancelota Odpowiedz

Ciekawi mnie reakcja kolegi XD

nve Odpowiedz

Ha! Gaayyyyyy!

Inu Odpowiedz

W kinie jecie popcorn z miski? XD

wporzo Odpowiedz

AHAHAHHAHAHAHHAHAHH!!! <3

Dodaj anonimowe wyznanie