Wczoraj byłem z kolegą i koleżanką w kinie. Ja siedziałem po prawej stronie, kolega na środku i koleżanka po lewej. Kolega kupił popcorn, którym się częstowaliśmy, trzymał go na kolanach. Wziąłem jedną garść, a kiedy już zjadłem to co trzymałem w dłoni chciałem sięgnąć do kubełka jeszcze raz. Niestety nie zauważyłem że dziewczyna zabrała miskę i przez przypadek obmacałem jajka kolegi.
Dodaj anonimowe wyznanie
Taa...i tak wszyscy wiemy, że to nie był przypadek :D
Ciekawi mnie reakcja kolegi XD
Ha! Gaayyyyyy!
W kinie jecie popcorn z miski? XD
AHAHAHHAHAHAHHAHAHH!!! <3