#9eJ42

Jako małe dziecko opierałem jedną nogę o ścianę jakiegoś budynku po to, by sikać jak pies. Mam nadzieję, że nikt mnie wtedy nie widział.
malowanykvtas Odpowiedz

ja cie widzialem slodziaku <33

Elayane

a potem namalowales jego kutasa? :^)

Jeff

Spadaj pedale

MistrzNietaktu Odpowiedz

Moj znajomy zrobił tak kilka lat temu po maturze bo...przegral zaklad. Jego widziela tylko hmm? Cala szkola? 😂

Pusia Odpowiedz

Jak byliśmy dziećmi, to bawiliśmy się w królestwo psów, no i mieliśmy tam takiego około 5-latka (my mieliśmy wtey jakoś 9 lat), który tak bardzo się wczuł w rolę, że jak chciało mu się sikać, to zdjął spodnie, podniósł nogę i zaczął sikać po psiemu. Szkoda tylko, że gnój mały mi obszczał nogę, bo akurat stałam obok.

DzieloSzatana

Królestwo psów xD kisne, genialne xD

Yolokebab Odpowiedz

Widziało się... Moja suczka zawsze podnosi nogę jak facet :D

sexylablador

To mój pies, mimo że ma już pięć lat, dalej tego nie robi.

kingkong

Gender już nawet wśród zwierząt 😀

PurpleLila Odpowiedz

A ja bym chciała to zobaczyć :D

Horrus Odpowiedz

Drzew tez urzywales ?

Dodaj anonimowe wyznanie