#AUHn4

Dziwnie się dziś poczułem, jako jedyny samotny z rodzeństwa i kuzynów. Łącznie jest nas 15 osób, a tylko ja nie jestem w związku. Jakoś tak dziwnie i smutno...
Abigaila37 Odpowiedz

Nie przejmuj się tym i nie szukaj desperacko byle kogo. Zrobisz sobie tylko krzywdę.
Powiem ci coś... Mam 40 lat i od niedawna kogoś mam. Wcześniej bardzo długo nikogo nie miałam, nie byłam nawet na randce, czy na głupiej kawie. Poddałam się i przestałam szukać. Bo stwierdziłam że widocznie jestem za brzydka, żeby kogoś mieć. Pogodziłam się już nawet z tym, że będę sama do końca życia. Ważniejszy dla mnie był spokój, niż bycie z byle kim. A przypadkiem poznałam kogoś w pracy, faceta nie w moim typie (jeśli chodzi o wygląd). Ale po kilku spotkaniach już wiedziałam, że to jest TEN. On sam mnie zaczepił i poprosił o numer telefonu. Także nie poddawaj się.

Meanness Odpowiedz

Ale możliwe, że gdy inni będą po rozwodach, Pan będzie z kimś, kto jest naprawdę wspaniały, zamiast z kimś poznanym na szybko^^ Zwłaszcza, że istnieje duże prawdopodobieństwo, iż jest Pan jedną z młodszych osób w rodzinie i może po prostu na Pana przyjdzie później pora. Albo Pan zajmie się wieloma wspaniałymi rzeczami i nawet Pan nie zauważy, że kogoś brakuje^^

Towarzysz2137 Odpowiedz

Z babami czekają Cię głównie wymagania, zakazy, nakazy, awantury, rozwody i alimenty. Daj sobie spokój i ciesz się spokojnym życiem. Nie wiesz co oni wszyscy muszą przechodzić za zamkniętymi drzwiami.

Dodaj anonimowe wyznanie