#DB22f
Od jakichś dwóch tygodni podczas wypróżniania się kupkam sobie na gołą rękę. Dlaczego to robię?
Chcę się dowiedzieć, czego nasz organizm nie trawi w całości. Ogólnie jest to całkiem sporo rzeczy, takich jak pieczarki, kukurydza, marchewka. Jednakże najbardziej mnie zaskoczyło, pod jaką postacią otrzymuję skórkę z pomidora, jabłka. Zawsze jest zwinięta w rulonik, zawsze.
Po zakończeniu rytuału oczywiście szoruję łapki bardzo dokładnie i kilka razy, żeby nie śmierdziało i nikt się nie połapał.
Żodyn nie wie, żodyn.
Ej, a.... nie łatwiej byłoby chociaż na papier?
Albo rękawiczki lateksowe, nie kosztują fortunę, a zawsze to bardziej higienicznie
A nie można poszukać informacji w książkach medycynych? XD
@wrozkazebuszka to nie to samo
Też pomyślałam o papierze lub rękawiczkach... Swoją drogą, nie wyobrażam sobie nasrać na rękę. Kiedy miałam zlecone badania kału, podchodziłam do całego procesu kilka razy i za każdym razem miałam odruch wymiotny 🤮 bleh
Co to za przygoda kiedy to co najlepsze zbiera papier xD czy jakies byle rekawiczki xD tu chodzi o wszystko co naturalne o ta ,,przyjemnosc,, i satysfakcje ze trzymasz cos co chwile wczesniej bylo przez ciebie rzute xD
A nie można chociaż ubrać gumowej rękawiczki czy coś..?
W co ją ubrać? W sweter?
Merizzy najlepszy komentarz 😂😂😂😂
@Merizzy To jest regionalizm. Ile razy jeszcze będziecie się o to spierać?
Jeśli stwierdzę, że mogę mówić, że ,, zjem szczypiorek nad ziemniakami" zamiast ,,szczypiorek z ziemniakami" to to też będzie regionalizm? Czy może po prostu błąd? Polska język trudna język, nie?
SKĄDŻE ZNOWU, to by było zbyt proste 😂😂
@muza21 Tak. Po twojej wypowiedzi widać, że polska język to trudna język.
Ubrać można siebie albo kogoś innego. A rękawiczki, czy inny ubiór się ZAKŁADA.
Słyszałeś kiedyś o rękawiczkach?
To taki kondom na ręce
Czemu pomyślałas, że to facet?
Masz 2zł, kup sobie pudełko jednorazowych rękawiczek, są choćby w lidlu.
Kogo też wkurza ten "żodyn" w co 2 wyznaniu?
Mnie troszkę. Żart powtórzony 150 razy w końcu przestaje śmieszyć :)
Jestem ze Śląska - dla mnie to słowo tak normalne, jak powiedzmy ogórek. Chyba jestem skrzywiona...
Może w końcu zapomną o tym, jak o kurtynie. :D
Mnie denerwuje, gdy ktoś na końcu wyznania pisze "ot, takie wyznanie"
@hejoki tak, to jest jeszcze gorsze
Ech te ciężkostrawne warzywa ;) Postaraj się lepiej przeżuwać.
Fuj i obrzydliwe, ale anonimowe więc plusik
Sezam też wysrywasz w całości, jakbyś był(a) ciekaw(a).
brakowało prawdziwych wyznań z kupą w roli głównej.
Zasadniczo, to wystarczy wpisać w Google: "składniki nie trawione przez organizm"