#DB22f

UWAGA! Będzie obleśnie.

Od jakichś dwóch tygodni podczas wypróżniania się kupkam sobie na gołą rękę. Dlaczego to robię?
Chcę się dowiedzieć, czego nasz organizm nie trawi w całości. Ogólnie jest to całkiem sporo rzeczy, takich jak pieczarki, kukurydza, marchewka. Jednakże najbardziej mnie zaskoczyło, pod jaką postacią otrzymuję skórkę z pomidora, jabłka. Zawsze jest zwinięta w rulonik, zawsze.
Po zakończeniu rytuału oczywiście szoruję łapki bardzo dokładnie i kilka razy, żeby nie śmierdziało i nikt się nie połapał.

Żodyn nie wie, żodyn.
Arcanum Odpowiedz

Ej, a.... nie łatwiej byłoby chociaż na papier?

rosallie1241

Albo rękawiczki lateksowe, nie kosztują fortunę, a zawsze to bardziej higienicznie

wrozkazebuszka

A nie można poszukać informacji w książkach medycynych? XD

Niezapowiedziana05

@wrozkazebuszka to nie to samo

asiulka2415

Też pomyślałam o papierze lub rękawiczkach... Swoją drogą, nie wyobrażam sobie nasrać na rękę. Kiedy miałam zlecone badania kału, podchodziłam do całego procesu kilka razy i za każdym razem miałam odruch wymiotny 🤮 bleh

ZielonookaJA

Co to za przygoda kiedy to co najlepsze zbiera papier xD czy jakies byle rekawiczki xD tu chodzi o wszystko co naturalne o ta ,,przyjemnosc,, i satysfakcje ze trzymasz cos co chwile wczesniej bylo przez ciebie rzute xD

occult Odpowiedz

A nie można chociaż ubrać gumowej rękawiczki czy coś..?

Merizzy

W co ją ubrać? W sweter?

Okladkatowszystko

Merizzy najlepszy komentarz 😂😂😂😂

BakaBaka

@Merizzy To jest regionalizm. Ile razy jeszcze będziecie się o to spierać?

muza21

Jeśli stwierdzę, że mogę mówić, że ,, zjem szczypiorek nad ziemniakami" zamiast ,,szczypiorek z ziemniakami" to to też będzie regionalizm? Czy może po prostu błąd? Polska język trudna język, nie?

kociefuterko

SKĄDŻE ZNOWU, to by było zbyt proste 😂😂

BakaBaka

@muza21 Tak. Po twojej wypowiedzi widać, że polska język to trudna język.

MrYes

Ubrać można siebie albo kogoś innego. A rękawiczki, czy inny ubiór się ZAKŁADA.

siusiunka Odpowiedz

Słyszałeś kiedyś o rękawiczkach?
To taki kondom na ręce

bobylon89

Czemu pomyślałas, że to facet?

Zorro02 Odpowiedz

Masz 2zł, kup sobie pudełko jednorazowych rękawiczek, są choćby w lidlu.

Merizzy Odpowiedz

Kogo też wkurza ten "żodyn" w co 2 wyznaniu?

Marian6660

Mnie troszkę. Żart powtórzony 150 razy w końcu przestaje śmieszyć :)

Rattonowa

Jestem ze Śląska - dla mnie to słowo tak normalne, jak powiedzmy ogórek. Chyba jestem skrzywiona...

Nikaa8

Może w końcu zapomną o tym, jak o kurtynie. :D

hejoki

Mnie denerwuje, gdy ktoś na końcu wyznania pisze "ot, takie wyznanie"

Merizzy

@hejoki tak, to jest jeszcze gorsze

majer Odpowiedz

Ech te ciężkostrawne warzywa ;) Postaraj się lepiej przeżuwać.

LampkaLucyfera Odpowiedz

Fuj i obrzydliwe, ale anonimowe więc plusik

Arszenik Odpowiedz

Sezam też wysrywasz w całości, jakbyś był(a) ciekaw(a).

celtis Odpowiedz

brakowało prawdziwych wyznań z kupą w roli głównej.

Llamainmysalon Odpowiedz

Zasadniczo, to wystarczy wpisać w Google: "składniki nie trawione przez organizm"

Zobacz więcej komentarzy (14)
Dodaj anonimowe wyznanie