#EBZMa

Jestem znana jako poważna 28-latka, bogata i wiecznie z poważną miną. Jednak w domu często biorę telefon, ustawiam go jakoś dobrze, biorę stare zabawki, które niedawno nabyłam na aukcji zwane LPS (takie figurki-zwierzaczki) i zaczyna się zabawa. Horrory, komedie, szkolne romantyzmy i wiele więcej.. A wszyscy na YouTube dalej myślą, że jestem "szaloną" 13-latką.
majer Odpowiedz

I tak się powinnaś cieszyć, że jako samotna kobieta wyłamujesz się ze schematu kota i wina ;)

LamaGod

przecież nie napisała że jest samotna

Alighted

Nie napisała też że nie jest samotna ;)

angel11

Nie napisała też, że nie piję przy tym wina. Ani, że nie ma kota.

Rudazpowolania

No to ten... Mruczek chodź, otwieram winko :p

GoMiNam Odpowiedz

Już Cię znalazłam i wygląda to całkiem fajnie. Chyba zacznę oglądać!

Jestem od Ciebie raptem rok młodsza i jak najbardziej popieram to co robisz - nie wpisujesz się w schematy tak naprawdę. :)

Mry

Kto to?

efektmotyla

I o co chodzi?

JuliaPanda225

Ale wiesz ze takich kanałów jest całkiem sporo nie?

Alighted

A ja tu chyba widziałam użytkownika o naziee "ThePudding" :D

TruskawkowyPudding

Też popieram. Super, że robisz coś innego niż ludzie w twoim wieku.

Hasztag

ThePuddingLPS nie nagrywają już od dwóch lat, więc to raczej nie one. Chociaż biorąc pod uwagę czas dodawania wyznań, to wszystko jest możliwe :D

ghostona

Nie ma to jak anonimowość.

Misiaaaa

^tych kanałów jest masa

Weimiraa Odpowiedz

Każdy ma jakiegoś bzika... :)

Alicia

@Weimiraa każdy jakieś hobby maaa...

Moliloli123 Odpowiedz

Mam 18 lat a pomimo to uwielbiam oglądać LPS. Niby to dziecinne , a moim zdaniem to bardzo kreatywne zajęcie napewno lepsze niż picie alkoholu w sobotnie noce czy bezczynne oglądanie telewizji. Często widzę jak ci co robią te filmiki , malują pet shop tworząc różne postacie, robią meble itp to ciekawe zajęcie które nie dają tylko tej osobie przyjemność ale i oglądającemu. Życzę dużo uśmiechu i kreatywności. PS daj linka do kanału

AkariStyle Odpowiedz

Kiedy byłam młodsza, kochałam bawić się LPS... Teraz znudziły mi się, bo nie mam nowych zestawów od kilku lat...

User Odpowiedz

Hmmm... A może warto zacząć robić animację poklatkową? Bardzo ładnie wygląda

lotos53

@User Tylko dużo roboty z tym...

Alighted

Zreszta odbiera to tego "dziecinnego" uroku.

Aslorynka Odpowiedz

A ja się do tego ma Twoje bogactwo? Bo domyślam się,że ma,skoro o tym wspomniałaś.

lotos53

@Aslorynka Że ma ciągle nowe zestawy. Czepiasz się.

AdaWitch Odpowiedz

To zapewne Gwardecka, bo w swoim bio na Google+ pisze, że ma 13 lat.

Grzejniczekkk Odpowiedz

Jakaś ty wyjątkowa i niezwykła :O
(-_-)

Dodaj anonimowe wyznanie