#F9X6K

Moja 36-letnia żona bawiła się z naszą 3-letnią córeczką domkiem dla lalek. Pokłóciły się o lalkę z różowymi włosami. Dziecko się popłakało, a matka obraziła.

Czy to już czas na wizytę u psychiatry?
CzerwonyKris Odpowiedz

Niema w tym nic złego. Mam 32 lata moja córka 5 i mam dużo takich sytuacji. Dzieciak musi się nauczyć że nie zawsze w życiu dostanie to czego oczekuje.

NieChceLoginu

Ale w jakiś cywilizowany sposób a nie że matka się na dziecko obraża.

wyzwoIonaa Odpowiedz

U psychiatrzyni. Psychiatra facet może ją tylko skrzywdzić i wykorzystać, a potem porzucić

Dragomir

Weź się yebnij w czajnik.

Przypadektaki

Dragomir, to ty tu jestes nienormalny, skoro polemizujesz z trollem.

Dragomir

To nie polemika.

Przypadektaki

Nie odpisuj mu, bo on się tym karmi.

GeraltofRivia

Dragomir uwielbia "cisnąć" Wyzwolonej, która sama zresztą jest jawnym baitem. Ale on to łyka jak pelikan. I trochę tak go widzę - jak pelikana o wielkim dziobie, lecz krótkich nóżkach.
Nie wiem jak można chcieć uchodzić za człowieka sukcesu, o inteligencji wyższej niż przeciętna, jednocześnie spędzając cały wolny czas na komentowaniu anonimowych i na kłótniach z czymś, co w sumie wygląda jak konto stworzone do prowokowania :D

Frog

Tu mamy bait podwójny - powyższa Wyzwolonaa jest majowa (czyli troll trollujący trolla).

ArabellaStrange

Akurat to konto jest na pewno stworzone do prowokowania, to jest to majowe.

Swoją drogą, wyrobiłam sobie nawyk sprawdzania daty, kiedy czytam Wyzwoloną 🤪

Frog

@Arabella
Dokładnie 🐢

chybajednaknie

Ja tego nie robię. To jest głupi i głupszy. Staram się przeskakiwać i nie zwracać uwagi.

Dodaj anonimowe wyznanie