#FmjXQ

Kilka lat temu w internecie mówiło się o psycholach ścinających kobietom kucyki w środkach komunikacji miejskiej.
Jeżdżąc codziennie tramwajami za każdym razem zbieram włosy do przodu, bo boję się, że ktoś mi je zetnie.
Trelemele Odpowiedz

Ja w takiej sytuacji nie wiedziałabym czy zacząć od razu płakać czy najpierw zatłuc takiego psychola

Czetnik

To nie psyhole, to złodzieje dusz... żartuje, to zwykli złodzieje, kradną włosy i sprzedają na peruki.

TimeyWimey

chyba nie do końca to tak działa, żeby z włosów zrobić perukę musza być ścięte w odpowiedni sposób.

xyRon

@TimeyWimey Jak są odpowiednio długie to nie.

bazienka

a jaki problem zaplesc warkoczyki w domu na spokojnie?

CzarnaSowa

@Trelemele gdybym przyłapała tego kto mi to zrobił to nie zastanawiałabym się ani sekundy, a potem odpowiadała w sądzie za ciężkie pobicie.

bazienka

najlepiej albo gazem w twarz albo maszynka i ciach przez srodek glupiego lba

JestemNumeremCztery Odpowiedz

Nigdy o tym nie słyszałam. Przez Ciebie teraz ja popadnę w paranoję. ..

Haha, przepraszam! :D

greenpurple

Rok temu w Łodzi jeździł taki koleś, ale już go złapali

CzarnaSowa Odpowiedz

Trzymaj z przodu, lata temu ktoś mi obciął kawał włosów nad łopatkami, prawie przy szyi, a miałam do pasa. W życiu tak nie płakałam, moje piękne włosy😢 Już nigdy nie udało mi się zapuścić równie długich i zdrowych, nikogo nie ukarano :-(

Ale współczuję. Naprawdę. Sama teraz zapuszczam i załamałabym się gdyby ktoś to zrobił.

MsFortune

@CzarnaSowa Gdyby ktos mi tak zrobil poszlabym siedziec za morderstwo. Moje wlosy są zaraz za hajsem w hierarchii wartosci tzn. na 2 miejscu. Pozdrawiam
Egoistka i materialistka

MogeWszystko91

O matko , zabiłabym w biały dzień ! Mam nadzieję, że tego " żartownisia" karma dopadła ze zdwojoną siłą.

Aliccjaa

Współczuje mocno. Ja tez mam bardzo długie włosy i zakładam zawsze kaptur albo wyżej niż zawsze okrywam szalem. Gorzej w lato, ale zawsze staram siadać tak by z tylu za plecami mieć ścianę pojazdu

CzarnaSowa

Wtedy nikt o tym nie słyszał w tv, nie pilnowałam się, bo mi do głowy nie przyszło że ktos może coś takiego zrobić😯 Miałam luźny nisko na karku zawiązany kucyk. Nawet nie odcięto całych włosów, tylko część, zostało kilka długich pasm. Monitoringu w autobusie brak, a zorientowałam się dopiero jakiś czas po wyjsciu. Trauma, wściekłość i olbrzymi żal, nie polecam😢

MogeWszystko91

@CzarnaSowa Biedna 😔😔 Dzisiaj wracałam z pracy autobusem i ciągle myślałam o Twojej historii, oczywiście kaptur na głowie w razie wu 👀

LaczkiZDupy Odpowiedz

Rety, a myślałam, że tylko ja mam taką paranoję :D

HerbatkaMalinowa Odpowiedz

Mam dokładnie identycznie! :D

Paperwhale Odpowiedz

Jeny teraz będę mieć schizy.
Zabiłabym kogoś jakby ściął moje włosy :(

Aryavarta Odpowiedz

Ja bardzo się boję. Tym bardziej, że mam perukę z dość długich włosów. :/

SweetChildOMine Odpowiedz

Kiedyś o tym słyszałam i do tej pory zastanawia mnie jedno - czy to nie jest karalne? Ja wiem, że to tylko włosy, ale niektórzy zapuszczają włosy latami, dbają, pielęgnują różnymi odżywkami itp i jeśli ktoś np. w komunikacji miejskiej mi zetnie włosy to może za to odpowiedzieć przed sądem? Pytam poważnie.

crimsoneye

Jest karalne, jako naruszenie cielesności.

Pusia Odpowiedz

Ja biorę do przodu włosy, bo nie chcę się znowu z kimś zakleszczyć. Serio, najgorsze uczucie, jak ktoś siedzi plecami do twoich pleców i zgniata ci włosy, a ty musisz biednego człowieka klepać z odchyloną do tyłu szyją, żeby cię uwolnił.

Pusia

Jak masz tych włosów dużo i są rozpuszczone, to nie jesteś w stanie ich upilnować, żeby przypadkiem jakiś kosmyk nie przeniósł się na przylegające siedzenie.

JestemFaster Odpowiedz

Skojarzył mi sie 10 odcinek Big mouth i Łowca Kucyków czy jakoś tak xD

Zobacz więcej komentarzy (3)
Dodaj anonimowe wyznanie