Kilka lat temu w internecie mówiło się o psycholach ścinających kobietom kucyki w środkach komunikacji miejskiej.
Jeżdżąc codziennie tramwajami za każdym razem zbieram włosy do przodu, bo boję się, że ktoś mi je zetnie.
Trzymaj z przodu, lata temu ktoś mi obciął kawał włosów nad łopatkami, prawie przy szyi, a miałam do pasa. W życiu tak nie płakałam, moje piękne włosy😢 Już nigdy nie udało mi się zapuścić równie długich i zdrowych, nikogo nie ukarano :-(
Ramennaruto
Ale współczuję. Naprawdę. Sama teraz zapuszczam i załamałabym się gdyby ktoś to zrobił.
MsFortune
@CzarnaSowa Gdyby ktos mi tak zrobil poszlabym siedziec za morderstwo. Moje wlosy są zaraz za hajsem w hierarchii wartosci tzn. na 2 miejscu. Pozdrawiam
Egoistka i materialistka
MogeWszystko91
O matko , zabiłabym w biały dzień ! Mam nadzieję, że tego " żartownisia" karma dopadła ze zdwojoną siłą.
Aliccjaa
Współczuje mocno. Ja tez mam bardzo długie włosy i zakładam zawsze kaptur albo wyżej niż zawsze okrywam szalem. Gorzej w lato, ale zawsze staram siadać tak by z tylu za plecami mieć ścianę pojazdu
CzarnaSowa
Wtedy nikt o tym nie słyszał w tv, nie pilnowałam się, bo mi do głowy nie przyszło że ktos może coś takiego zrobić😯 Miałam luźny nisko na karku zawiązany kucyk. Nawet nie odcięto całych włosów, tylko część, zostało kilka długich pasm. Monitoringu w autobusie brak, a zorientowałam się dopiero jakiś czas po wyjsciu. Trauma, wściekłość i olbrzymi żal, nie polecam😢
MogeWszystko91
@CzarnaSowa Biedna 😔😔 Dzisiaj wracałam z pracy autobusem i ciągle myślałam o Twojej historii, oczywiście kaptur na głowie w razie wu 👀
Kiedyś o tym słyszałam i do tej pory zastanawia mnie jedno - czy to nie jest karalne? Ja wiem, że to tylko włosy, ale niektórzy zapuszczają włosy latami, dbają, pielęgnują różnymi odżywkami itp i jeśli ktoś np. w komunikacji miejskiej mi zetnie włosy to może za to odpowiedzieć przed sądem? Pytam poważnie.
Ja biorę do przodu włosy, bo nie chcę się znowu z kimś zakleszczyć. Serio, najgorsze uczucie, jak ktoś siedzi plecami do twoich pleców i zgniata ci włosy, a ty musisz biednego człowieka klepać z odchyloną do tyłu szyją, żeby cię uwolnił.
Pusia
Jak masz tych włosów dużo i są rozpuszczone, to nie jesteś w stanie ich upilnować, żeby przypadkiem jakiś kosmyk nie przeniósł się na przylegające siedzenie.
Ja w takiej sytuacji nie wiedziałabym czy zacząć od razu płakać czy najpierw zatłuc takiego psychola
To nie psyhole, to złodzieje dusz... żartuje, to zwykli złodzieje, kradną włosy i sprzedają na peruki.
chyba nie do końca to tak działa, żeby z włosów zrobić perukę musza być ścięte w odpowiedni sposób.
@TimeyWimey Jak są odpowiednio długie to nie.
a jaki problem zaplesc warkoczyki w domu na spokojnie?
@Trelemele gdybym przyłapała tego kto mi to zrobił to nie zastanawiałabym się ani sekundy, a potem odpowiadała w sądzie za ciężkie pobicie.
najlepiej albo gazem w twarz albo maszynka i ciach przez srodek glupiego lba
Nigdy o tym nie słyszałam. Przez Ciebie teraz ja popadnę w paranoję. ..
Haha, przepraszam! :D
Rok temu w Łodzi jeździł taki koleś, ale już go złapali
Trzymaj z przodu, lata temu ktoś mi obciął kawał włosów nad łopatkami, prawie przy szyi, a miałam do pasa. W życiu tak nie płakałam, moje piękne włosy😢 Już nigdy nie udało mi się zapuścić równie długich i zdrowych, nikogo nie ukarano :-(
Ale współczuję. Naprawdę. Sama teraz zapuszczam i załamałabym się gdyby ktoś to zrobił.
@CzarnaSowa Gdyby ktos mi tak zrobil poszlabym siedziec za morderstwo. Moje wlosy są zaraz za hajsem w hierarchii wartosci tzn. na 2 miejscu. Pozdrawiam
Egoistka i materialistka
O matko , zabiłabym w biały dzień ! Mam nadzieję, że tego " żartownisia" karma dopadła ze zdwojoną siłą.
Współczuje mocno. Ja tez mam bardzo długie włosy i zakładam zawsze kaptur albo wyżej niż zawsze okrywam szalem. Gorzej w lato, ale zawsze staram siadać tak by z tylu za plecami mieć ścianę pojazdu
Wtedy nikt o tym nie słyszał w tv, nie pilnowałam się, bo mi do głowy nie przyszło że ktos może coś takiego zrobić😯 Miałam luźny nisko na karku zawiązany kucyk. Nawet nie odcięto całych włosów, tylko część, zostało kilka długich pasm. Monitoringu w autobusie brak, a zorientowałam się dopiero jakiś czas po wyjsciu. Trauma, wściekłość i olbrzymi żal, nie polecam😢
@CzarnaSowa Biedna 😔😔 Dzisiaj wracałam z pracy autobusem i ciągle myślałam o Twojej historii, oczywiście kaptur na głowie w razie wu 👀
Rety, a myślałam, że tylko ja mam taką paranoję :D
Mam dokładnie identycznie! :D
Jeny teraz będę mieć schizy.
Zabiłabym kogoś jakby ściął moje włosy :(
Ja bardzo się boję. Tym bardziej, że mam perukę z dość długich włosów. :/
Kiedyś o tym słyszałam i do tej pory zastanawia mnie jedno - czy to nie jest karalne? Ja wiem, że to tylko włosy, ale niektórzy zapuszczają włosy latami, dbają, pielęgnują różnymi odżywkami itp i jeśli ktoś np. w komunikacji miejskiej mi zetnie włosy to może za to odpowiedzieć przed sądem? Pytam poważnie.
Jest karalne, jako naruszenie cielesności.
Ja biorę do przodu włosy, bo nie chcę się znowu z kimś zakleszczyć. Serio, najgorsze uczucie, jak ktoś siedzi plecami do twoich pleców i zgniata ci włosy, a ty musisz biednego człowieka klepać z odchyloną do tyłu szyją, żeby cię uwolnił.
Jak masz tych włosów dużo i są rozpuszczone, to nie jesteś w stanie ich upilnować, żeby przypadkiem jakiś kosmyk nie przeniósł się na przylegające siedzenie.
Skojarzył mi sie 10 odcinek Big mouth i Łowca Kucyków czy jakoś tak xD