#G8FUn

Mając 7 lat wybrałam się na niedzielną mszę do kościoła. Niestety miałam katar, a los sprawił, że nie wzięłam ze sobą chusteczek higienicznych...

Podczas trwania mszy czułam, jak nos zapycha się coraz bardziej i tak... w końcu nie wytrzymałam i kichnęłam. Z całą zawartością do swoich dłoni. Rozglądnęłam się, nie wiedziałam co robić. Z drugiej strony było mi wstyd wyjść z kościoła przed zakończeniem, więc grzecznie czekałam i trzymałam dalej smarki. Do momentu, aż ksiądz wypowiedział: "a teraz przekażcie sobie znak pokoju". Ludzie dookoła zaczęli wyciągać do mnie ręce w geście pojednania, a ja cała czerwona spuściłam głowę w dół i udawałam, że nic nie widzę.

To był najbardziej wstydliwy moment w moim dziecięcym życiu, szczególnie że osoby stojące obok to byli moi sąsiedzi, koleżanki...
Frozen02 Odpowiedz

Ufff, naprawdę się bałam, że poszłaś opłukać dłonie do aspersorium, fuj

TheDarkestLarrie

Aspersorium to kropelnica. Ja wyooglowałam, wy już nie musicie, nie ma za co.

Aswq

@TheDarkestLarrie Bóg Ci zapłać drogie dziecko

Shido

dużo więcej zarazków od czegoś takiego by tam nie było

NaN Odpowiedz

Mogłaś dać łokieć albo drugą rękę

kociak301

@NaN Dziwnie było by podać łokieć zamiast dłoni... (druga ręka też pewnie była zasmarkana)

donttouchmyfood

hahah, ale wyobrazcie sobie jakby faktycznie podala ten lokiec

KluseczkaMala Odpowiedz

Przez chwilę myślałam, że podasz komuś tą zasmarkaną rękę 😊

GeddyLee Odpowiedz

bo tak trudno poprosić kogoś o chusteczkę

bezdomna

Bo tak trudno zrozumieć, że była dzieckiem, a dzieci są różne, również na tyle nieśmiałe, że poproszenie kogoś o chusteczkę NAPRAWDĘ jest trudne. Mogła pomyśleć, że jeśli poprosi kogoś i będzie musiała wziąć chusteczkę, to ludzie zobaczą, że ma oskarkane ręce. Niejeden dorosły by się speszył i siedział cicho, a co dopiero mówić o dziecku.
Ludzie, kiedy wy wreszcie zrozumiecie, że nie zawsze to, co wam wydaje się banałem, drugiemu człowiekowi przyjdzie tak samo łatwo?

tewu Odpowiedz

W zasadzie wyjście na chwilę z kościoła nie jest niczym niestosownym. Zwykle przy kościołach są łazienki... Niemniej współczuję braku chusteczek.

nata

Gdzie te łazienki przy kościołach?

Yavanna Odpowiedz

Przypomniał mi sie odcinek jak Jaś Fasola był w kościele 😂

Dodaj anonimowe wyznanie