#GMr28

Każdy kiedyś chodził do kościoła, więc na pewno kojarzycie pieśń „pełne są niebiosa i ziemia chwały twojej...”. Ja natomiast od małego słyszałam tam „będę sobie wiosał”. Nie pytajcie, co to znaczy, bo sama nie wiedziałam, o co tam chodzi. Jak byłam jeszcze młodsza, to wyobrażałam sobie aniołka, który wiosłuje po niebie. Dopiero jak miałam 17 lat, siostra uświadomiła mnie, jak to leci. I tak była w szoku z powodu mojej głupoty.
worm Odpowiedz

coś jak Jezus Ipanienko - chodźmy wszyscy do stajenki, do Jezusa Ipanienki".

Diddl Odpowiedz

Ja zawsze słyszałam ,,że Panna czysta poroniła Syna" zamiast ,,że Panna czysta porodziła Syna" i zastanawiałam się jakim cudem Maryja owinęło dziecko w rondel i dlaczego w ogóle miała rondel na głowie, bo ,,rondel z głowy zdjęła, w który Dziecię owinąwszy, siankiem Je okryła". Dopiero później odkryłem, że tam jest rombek. XDDD

SamoZycie Odpowiedz

Anna Hos czyli Hosanna.

Dodaj anonimowe wyznanie