#JrSoU

Krótko i na temat.

Jestem hetero, nie ciągnie mnie do eksperymentów, nie podobają mi się dziewczyny.

Przespałam się z dziewczyną, z którą zdradził mnie chłopak - żeby zrobić mu na złość.
Straightoheaven Odpowiedz

To obrotna ta panna.

ChocolateLover Odpowiedz

Dojrzale.

TomaszWpierdol Odpowiedz

Jemu zrobić na złość? Skąd pewność, że jemu na niej zależy, skoro sama przekonałaś się, jakim idiotą jest i jak potraktował Ciebie.

karolyfel Odpowiedz

Trzeba było zorganizować trójkącik, to by mu dopiero było przykro!

Skladanyrower Odpowiedz

Próbuję połączyć fakty - jak dokładnie ma to go zaboleć ?

StreetRacer Odpowiedz

No to chyba nie do końca jesteś hetero, albo masz bardzo za przeproszeniem nasrane w głowie.

Przez myśl by mi takie coś nie przeszło i pewnie większość heteroseksualnych osób też. Już samo przespanie się z kimś aby zrobić innej osobie na złość jest... No chore.

Psuja

Mój drogi, znasz coś takiego jak "eksperymenty" ? "poznawanie siebie" ? wtedy niektórzy próbują z obiema płciami, tak samo - gwiazdy porno, też nie ważna orientacja, tylko robią to z tą osobą z która muszą, prostytutki tak samo. Doinformuj się.

StreetRacer

Nie, nie znam. W życiu by mi nie przyszło do głowy uprawiać seks z osobą tej samej płci. I do tego nie muszę poznawać samego siebie ani eksperymentować. Po prostu nie i koniec.

Ale bardziej niż to chorym jest fakt przespania się z kimś aby mu zrobić na złość, rozwalić związek. Seks homoseksualny tutaj jest taką wisienka na torcie absurdu całej sytuacji.

Wiesz... sądzę, że jest różnica między aktorem/ką porno, prostytutką. Bo oni nie robią tego za darmo.

Kobi

@StreetRacer Poczekajmy aż będziesz się bzykał z kobietą w jednej pozycji przynajmniej miesiąc.. zobaczymy czy nie będziesz eksperymentował z pozycjami, zabawkami i innymi bajerami :) A jak nie to później wyznanie kobiety "Mam nudny sex w związku" xD

StreetRacer

Jeśli porównujesz zmiany pozycji w związku do seksu homoseksualnego to nawet nie mamy o czym rozmawiać.

Gro9 Odpowiedz

No zniszczyłaś mu życie normalnie...

Papaja00 Odpowiedz

Mamy tu do czynienia z przykładem dojrzałej i wyrachowanej zemsty na partnerze.

SercetJohny Odpowiedz

Głupie, ale anonimowe.

XX2411 Odpowiedz

I jak było?

Zobacz więcej komentarzy (10)
Dodaj anonimowe wyznanie