#Ot6th
Pokłóciłem się z moją siostrą o to, kto pierwszy idzie się kąpać. W czasie, gdy oboje siedzieliśmy w łazience sprzeczając się, moja dorosła prawie 20-letnia siostra zsikała się do wanny i krzyknęła "zaklepane!".
Życie już nigdy nie będzie takie samo.
Moja siostra raz polizala ciastko ktore obie chciałysmy a zostało ostatnie...
Rozumiem Twoj ból ;_;
Moja też tak robiła do czasu aż zjadłam to polizane przez nią ciastko.
Przeczytałam posikała...
@Kokosanka1998, stąd twoja nazwa? :D
Dlaczego minusujecie Obito? W wyznaniu była mowa o sikaniu to mogło jej się przywidzieć :D
@LimoPodOkiem owszem, taki uraz miałam po tym jak młoda wciągnęła moja ukochaną kokosankę, że aż przybrałam takie imię w anonimowej społeczności 😂😂😂😂😂
"Polizane-zaklepane" :D
Moja robi tak cały czas! :D :D nawet jak na talerzu jest kilka ciastek :D
Hahaha mnie tam bawi 😂
Dzisiaj mój 22-letni brat polizał moja bułkę z nutellą, myśląc że wtedy jej nie zjem xD niepotrzebnie marnował ślinę :D
Kiedyś mój bliski kuzyn polizał schabowego bo był ostatni i chciał zaklepać... I tak go zjadłam.
mój brat się prawię nie kąpie więc problemu nie mam :)
aha
Aha, 20 letnia dziewczyna wysikała się przy tobie do wanny :D Nie wiem jak bym zareagował. Niby 20-latka, ale ciągle siostra...
Takie sytuacje tylko z rodzeństwem <3
Co się zobaczyło już się nie odzobaczy :(
Najgorsze i tak jest gdy idziesz po kimś i ta osoba zużyła całą ciepłą wodę
Znam ten ból ;-;
Pluję do swojej herbaty, żeby mi siostra nie podpijała...