#Ot6th

Tak bardzo anonimowe, że bardziej się nie da.

Pokłóciłem się z moją siostrą o to, kto pierwszy idzie się kąpać. W czasie, gdy oboje siedzieliśmy w łazience sprzeczając się, moja dorosła prawie 20-letnia siostra zsikała się do wanny i krzyknęła "zaklepane!".

Życie już nigdy nie będzie takie samo.
Kokosanka1998 Odpowiedz

Moja siostra raz polizala ciastko ktore obie chciałysmy a zostało ostatnie...
Rozumiem Twoj ból ;_;

littlepsycho

Moja też tak robiła do czasu aż zjadłam to polizane przez nią ciastko.

Obito

Przeczytałam posikała...

LimoPodOkiem

@Kokosanka1998, stąd twoja nazwa? :D

melaniem

Dlaczego minusujecie Obito? W wyznaniu była mowa o sikaniu to mogło jej się przywidzieć :D

Kokosanka1998

@LimoPodOkiem owszem, taki uraz miałam po tym jak młoda wciągnęła moja ukochaną kokosankę, że aż przybrałam takie imię w anonimowej społeczności 😂😂😂😂😂

ZostawToNaSwieta

"Polizane-zaklepane" :D

memoriesmagic

Moja robi tak cały czas! :D :D nawet jak na talerzu jest kilka ciastek :D

spadajacagwiazdka Odpowiedz

Hahaha mnie tam bawi 😂

Avariaa Odpowiedz

Dzisiaj mój 22-letni brat polizał moja bułkę z nutellą, myśląc że wtedy jej nie zjem xD niepotrzebnie marnował ślinę :D

Sikon Odpowiedz

Kiedyś mój bliski kuzyn polizał schabowego bo był ostatni i chciał zaklepać... I tak go zjadłam.

anonimowe14 Odpowiedz

mój brat się prawię nie kąpie więc problemu nie mam :)

jemciasto

aha

takisobienick Odpowiedz

Aha, 20 letnia dziewczyna wysikała się przy tobie do wanny :D Nie wiem jak bym zareagował. Niby 20-latka, ale ciągle siostra...

yellowclock Odpowiedz

Takie sytuacje tylko z rodzeństwem <3

Meysi Odpowiedz

Co się zobaczyło już się nie odzobaczy :(

RozowyKucyk Odpowiedz

Najgorsze i tak jest gdy idziesz po kimś i ta osoba zużyła całą ciepłą wodę

zawszealone

Znam ten ból ;-;

Redheadblondie Odpowiedz

Pluję do swojej herbaty, żeby mi siostra nie podpijała...

Zobacz więcej komentarzy (15)
Dodaj anonimowe wyznanie