#OtrsE

Wpadam do sklepu motoryzacyjnego, mówiąc:
– Potrzebuję żarówkę światła STOP z tyłu, do mercedesa citana.
– Dobrze, że z tyłu. Te z przodu nam się już skończyły.

Dawno nie było mi tak głupio :(
JagaZla Odpowiedz

A ja się zastanawiałam czemu ci głupio.
Teraz mi tez jest głupio ;(

PaniPanda

Nie ma żarówek STOP na przodzie samochodu :)

ingselentall Odpowiedz

Moim zdaniem buractwo ze strony personelu sklepu. Dla Klienta trzeba być wyrozumiałym, serdecznym i pomocnym. Żadna to sztuka naśmiewać się z tego, że ktoś nie zna się na detalach eletryki samochodowej. Na pewno Ty znasz z tysiąc rzeczy o których nie ma pojęcia głupi sklepikarz motoryzacyjny.

Kadath

This. Niby niektórzy by powiedzieli "mogłeś/-aś obrócić w żart", ale ludzie mają różne historie i taki tekst obsługi mógł jeszcze bardziej dobić człowieka, który przyszedł na zakupy być może już w stresie. Pracownicy nigdy nie powinni sobie pozwalać na ośmieszające klienta komentarze, a jeśli to robią, to po prostu nie nadają się na to stanowisko.

Bkjvk

Kadath, jak pracowałem na sklepie to takie drobne rozmowy służyły popychaniu czasu do przodu i trochę rozjaśniania dnia. Nikt się z nikogo nie nabijał, nikt nie jest stratny, ten pracownik już nawet pewnie nie pamięta, że taka kobieta była, w sklepie. Jak nie masz ochoty na partycypowanie w takich małych rozmowach to po prostu ignorujesz a jak masz chęci to odbijasz piłeczkę.

margarynanana Odpowiedz

dzień dobry, potrzebuję żarówkę, bo nie świecą mi się stopy

sinusoidazemniejest

Ooooo taaaaak xd

Vstorm Odpowiedz

Dajcie spokój z tymi żarówkami. Jako mechanik powiem wam, że taką część jaką jest głupia żarówka, trzeba tak się nagimnastykować i wcale to nie jest proste. Zależy od samochodu. Najgorzej jak złapie policja i aby nie otrzymać mandatu, można wymienić taką na miejscu. Tylko.... Tylko niekiedy trzeba reflektor odkręcić, aby dostać się do żarówki. Czasem nie ma problemu, czasem jest. Zależy od samochodu.

ravageuse

Fakt, przyklad Hyunday i10. Jeden mechanik rozebral prawie caly przod auta aby dostac sie tylnej czesci reflektora. Samochod wygladal jak po silnym zderzeniu czolowym. Drugi mechanik uzyl podnosnika, zdjal kolo i odrecil nadkole.
W obu przypadkach wymiana w losowym miejscu na trasie nie bylaby mozliwa.

Sylabelka Odpowiedz

A tam zaraz głupio, ja po prostu bym to obróciła w żart :)

OMBoze Odpowiedz

Na początku myślałam, że serio chodziło o "z tyłu" i że nie napisałeś ł xd

Saaakoot Odpowiedz

Onlyfans pikkantivip
Ig urbas_

lollimevire Odpowiedz

Zastanawiam się skąd w komentarzach oburzenie. Co powoduje, że niewinny żart sytuacyjny rośnie do miana „buractwa”. Uprzejmie zachęcam do dystansu, można się było pośmiać, a wyszło na to że autorce zrobiło się głupio. Szkoda czasu na to żeby smucić się pomyłką, czy żartem człowieka, którego pewnie nawet nie będziesz pamiętać za kilka dni.

ZdesperowanaJestem Odpowiedz

Spoko. Ja kiedyś weszłam sklepu motoryzacyjnego po wycieraczki, po pytaniu do jakiego samochodu mają być odpowiedziałam, że do granatowego 😊

Agatulka Odpowiedz

Ale to jest ewidentne czepianie się może gdyby powiedział światła stop z przodu chce to tak ale skoro powiedziałem dobrze to czemu aż tak źle mu z tym

Zobacz więcej komentarzy (3)
Dodaj anonimowe wyznanie