Moja dziewczyna jest święcie przekonana o tym, że wczoraj w nocy nawiedził ją jakiś duch. Serio. Wszystko przez to, że w nocy spadła z łóżka.
Gdyby tylko wiedziała, że to ja biegałem w śnie i to ja wybudzając się ją zrzuciłem...
Dodaj anonimowe wyznanie
I nie możesz jej tego powiedzieć?
Nie może, jeszcze sie nie obudził.
Ja nienawidzę chrapania. No po prostu nienawidzę.
To nie możesz jej o tym powiedzieć?
I co dobiegłeś w śnie? I gdzie biegłeś