#PH4j9
Jest ona na mnie często zła (pozytywnie), że jej pies często woli mnie. Bo ciągle za mną lata, chce się głaskać. Daję mu smakołyki itd.
Uwielbiam zwierzęta, psy i koty, ale ten jej pies tak mnie wkurwia, że często mam sadystyczne myśli i wyobrażam sobie, że robię mu coś złego.
Po czym daję mu kolejny smakołyk z uśmiechem na twarzy.
Masz nadzieję, że się udławi ? XD
Albo że będzie gruby
I będzie miał kompleksy
Z pamietnika malego psycholka ... :D
Może przestań mu dawać smakołyki?
a podobno psy tak znają się na ludziach... ;D
,, ... Często zła (pozytywnie)
Też nie lubię tych małych, szczurzastych pseudopiesków...
To nie są pseudopieski, tylko psy rasy maltańczyk.
Czyli szcsuropieski, pizdy wśród psów xD
Nie wiem czemu ale przeczytałem '' Mieszkam że swoją dziewicą''
Jak z nią mieszka, to wątpię, żeby była dziewicą.
Ale autor wyznania nie napisał, że mieszka ze SWOJĄ dziewczyną.
Przyjaciół trzymaj blisko, ale wrogów jeszcze bliżej
Ile Ty masz lat? Styl pisania rodem z podstawówki.
Takie małe piesoszczury mogą budzić skłonności sadystyczne