#SNLzo

Kiedyś poszedłem na imprezę do klubu.

Spotkałem tam swoją znajomą, którą znałem już od dawna. Należała do tych osób, które po alkoholu stają się "łatwe", a gdy naprawdę się wstawiła, to do tego stopnia, że sama nieświadomie zapraszała do swojego mieszkania facetów, którzy wykorzystywali sytuację. Często też dała się podpuszczać, była pod tym względem naiwna. Podobała mi się, z wyglądu 9/10, z charakteru też, ogólnie była bardzo miłą, bardzo dobrą osobą - taką, że nikt by się nie spodziewał, że ma dość "niechlubne" przygody, jak spanie z trzema naraz...

W każdym razie w trakcie imprezy mnie zauważyła, trochę pogadaliśmy, zaczęliśmy się bawić, praktycznie spędziliśmy ze sobą pół imprezy. Czasami znikała, żeby napić się drinka albo shota. Kiedy była już wstawiona, pojawiła się od niej "propozycja". Zaczęła dotykać, całować...

Kusiło mnie, żeby wykorzystać sytuację, hormony zaczęły działać, jak to facet... "Dobra, idziemy" - powiedziałem. Doprawiła się jeszcze 3 shotami i poszliśmy do niej.

Jak się to skończyło?
Zaprowadziłem ją do mieszkania, pościeliłem łóżko i ją położyłem, po czym wyszedłem od niej i wróciłem do siebie. Wolałem już wyciągnąć ją sam z klubu pod pretekstem, niż żeby jakiś napalony koleś ją wykorzystał, kiedy jest wpółprzytomna. Nie żałuję.
SokoliWzrok Odpowiedz

Z jednej strony fajne zachowanie. A z drugiej, skoro ona zachowuje się w ten sposób, to widocznie jej to nie przeszkadza.

Maniack37 Odpowiedz

I ładnie się zachowałeś. A jak ci się podoba to ją zaproś na trzeźwo.

HansVanDanz

Chciałbyś mieć dziewczynę, która pod wpływem alkoholu (czyli często, skoro lubi imprezować) regularnie klei się i oddaje losowym facetom?
Podoba mu się jej charakter. Jak się upije, to się puszcza 🤷
No ale to moje osobiste spojrzenie na sytuację.

Maniack37

Niby tak, ale nigdzie nie jest zasugerowane, że się puszcza (dla mnie to określenie zdrady, chyba, że używasz go inaczej). Niektórym po alkoholu odwala, ale można się ustatkować w pewnym momencie. Podoba mu się z charakteru i fizycznie, więc czemu ma nie spróbować i sprawdzić empirycznie.
I szykuj się Hans bo wyzwolona zaraz w ciebie wjedzie na pełnej, że jesteś mizoginem:D

SamoZycie Odpowiedz

Byli łatwi.

Dodaj anonimowe wyznanie