#Sj54Y
Pod sklepem siedzą trzy osobniki gatunku homo menelis. Ponieważ mieszkam w okolicy, gdzie każdy każdego zna, powiedziałem im "dzień dobry", na co odpowiedzieli mi z głębokim ukłonem. Super, menele darzą mnie szacunkiem. Może więc gdy zobaczą, ile piw niosę, z wrażenia ich zatka?
Wychodzę ze sklepu z podniesioną głową, gdy jeden homo menelis nachyla się do drugiego i mówi niby-szeptem: "tee, patrz, jak go wyszkolili".
Jakby nie patrzec...dobrze powiedział :D
Śmiechłam :D homo menelis xdd
HHAHAAHAHAHA XDDDD HIHI HEHEHE 😂😂😂 DOBRE HAHA 😂😂👌👌 XD
Też śmiechłam.. Na głos... W przychodni..
Homo menelis 😂
Homo menelis (Y)
Muszę ty wrócić xD
*tu
Autokorekta
Nie może cie już spamowac kropkami. Tak bardzo mi przykro. :)
sflhsjdf
Homo menelis have made my day :D
Hahah homo menelis ;D
Spokoo
Dobrze gada, polać mu!