#Sj54Y

Mam 18 lat, więc rodzinka cieszy się, że może wysłać "młodego" po piwo do sklepu. Akurat parę znajomych się zjechało, więc postanowione: wysyłają mnie.

Pod sklepem siedzą trzy osobniki gatunku homo menelis. Ponieważ mieszkam w okolicy, gdzie każdy każdego zna, powiedziałem im "dzień dobry", na co odpowiedzieli mi z głębokim ukłonem. Super, menele darzą mnie szacunkiem. Może więc gdy zobaczą, ile piw niosę, z wrażenia ich zatka?

Wychodzę ze sklepu z podniesioną głową, gdy jeden homo menelis nachyla się do drugiego i mówi niby-szeptem: "tee, patrz, jak go wyszkolili".
Keksik Odpowiedz

Jakby nie patrzec...dobrze powiedział :D

Niezmieniona Odpowiedz

Śmiechłam :D homo menelis xdd

moldovaeurovisionfan

HHAHAAHAHAHA XDDDD HIHI HEHEHE 😂😂😂 DOBRE HAHA 😂😂👌👌 XD

Lamorozceistnieja

Też śmiechłam.. Na głos... W przychodni..

Przecinekkk Odpowiedz

Homo menelis 😂

DivaForever Odpowiedz

Homo menelis (Y)

diablica Odpowiedz

Muszę ty wrócić xD

diablica

*tu

Autokorekta

AegonTargaryen

Nie może cie już spamowac kropkami. Tak bardzo mi przykro. :)

Astinus Odpowiedz

sflhsjdf

niheka Odpowiedz

Homo menelis have made my day :D

Jathyan Odpowiedz

Hahah homo menelis ;D

InTheEnd Odpowiedz

Spokoo

Deutschland Odpowiedz

Dobrze gada, polać mu!

Zobacz więcej komentarzy (3)
Dodaj anonimowe wyznanie