Jestem tak samotna, że czasem wystawiam rzeczy na popularną stronkę z ogłoszeniami w śmiesznie niskich cenach, żeby tylko ktoś do mnie napisał. Później to oczywiście sprzedaję.
Powinno zacząć się tak: "Jestem tak samotna i bogata"... Ja też jestem samotna, ale oglądam streamy początkujących jutuberow, bo jest tam mało komentujących i sobie z nimi rozmawiam. Polecam. Nie polecam czatów, bo siedzą tam same napalone zboczuchy.
Alighted
Ja na takim niby głupim czacie (6obcy) znalazłam 2 fantastyczne osoby z którymi rozmawiam regularnie od mięsiecy. Fakt znalezienie tych perełek zajęło mi troche czasu bo 90% tam osób to napalone zboczuchy ale nie jest to niemożliwe także polecam :)
Tentegotenno
"Jestem taaaki samootny, jak palec albo pies, kocham wiersze Stachury i stary dobry Jazz. Szczęścia w życiu nie miałem, rzucały mnie dziewczyny." tak mi się skojarzyło :D
RogalDDL
Nie wrzucaj mnie do jednego wora z tymi zboczuchami. Po za tym, ja na jednym z takich portali poznałem swoją drugą połówkę, z którą jestem już ponad 2 lata.
aion
Dokładnie, na czatach też można poznać ciekawe osoby.
A może jakiś zwierzaczek? Kot? Pies? Szczur? Królik? Zawsze to jest do kogo gębę otworzyć :) a jak masz psa to podczas spacerów, czy szkoleń można kogoś poznać. ;)
Eoreda
Ja osobiście polecam papugę, ona nawet czasem potrafi odpowiedzieć 😂😂
Podaj link moze cos kupie.... ja tez wystawiłam tu takie wyznanoe tylko ja robie odwrotnie kupuje, pytam kogoś o daną rzecz i cieszę się z wiadomości od kogos
Powinno zacząć się tak: "Jestem tak samotna i bogata"... Ja też jestem samotna, ale oglądam streamy początkujących jutuberow, bo jest tam mało komentujących i sobie z nimi rozmawiam. Polecam. Nie polecam czatów, bo siedzą tam same napalone zboczuchy.
Ja na takim niby głupim czacie (6obcy) znalazłam 2 fantastyczne osoby z którymi rozmawiam regularnie od mięsiecy. Fakt znalezienie tych perełek zajęło mi troche czasu bo 90% tam osób to napalone zboczuchy ale nie jest to niemożliwe także polecam :)
"Jestem taaaki samootny, jak palec albo pies, kocham wiersze Stachury i stary dobry Jazz. Szczęścia w życiu nie miałem, rzucały mnie dziewczyny." tak mi się skojarzyło :D
Nie wrzucaj mnie do jednego wora z tymi zboczuchami. Po za tym, ja na jednym z takich portali poznałem swoją drugą połówkę, z którą jestem już ponad 2 lata.
Dokładnie, na czatach też można poznać ciekawe osoby.
Jak kupisz ode mnie pianino to będę z tobą codziennie pisać.
Ja keyboard sprzedam, taniej niż pianino! Pisz że mną 😂
bogusha, jakie miasto i ile? Bo akurat się zastanawiam ;)
Za ile to pianino?
@negatywnaosoba ile za pianino?
Kącik sprzedaży instrumentów muzycznych XD
Sprzedam opla
O kurdebele xD chciałem za 600zl sprzedać xD ale kicha
A może jakiś zwierzaczek? Kot? Pies? Szczur? Królik? Zawsze to jest do kogo gębę otworzyć :) a jak masz psa to podczas spacerów, czy szkoleń można kogoś poznać. ;)
Ja osobiście polecam papugę, ona nawet czasem potrafi odpowiedzieć 😂😂
"mam horom curke" też jest satysfakcjonujące?
Mogę Cię przygarnąć i już nie będziesz samotna.
A mnie ktoś przygarnie? 😔
Już mam dość wyznań typu "Jestem tak samotna/y, że..." . To już się nudne robi.
To czytaj inne.
Jak już widzę słowa " Jestem tak samotna..." to nie kończę czytać, ale komentarz chyba mogę napisać czy mi nie pozwolisz?
MilA00 mnie też już nudzą te wyznania o samotności 😊
PannaZmarsa bo ile można czytać jedno i to samo, wszystkie te wyznania o samotności są praktycznie na jedno kopyto.
milA00
Pozwoli ci ale czytaj inne.
Czytaj ze zrozumieniem.
Sprzedawaj swój numer telefonu, nie dość że zarobisz to jeszcze z ludźmi będziesz pisać
Podaj link moze cos kupie.... ja tez wystawiłam tu takie wyznanoe tylko ja robie odwrotnie kupuje, pytam kogoś o daną rzecz i cieszę się z wiadomości od kogos
Daj link, może coś kupię😉
W sumie też czasami brakuje mi z kimkolwiek popisać.
Wstawiam gg, jakby ktoś chciał ze mną nawiązać kontakt
66720192